Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

gdzie kupić obrączki kruk czy apart

Polecane posty

Gość irek6
Mnie zachwyciła oferta obrączek jaką znalazłem w internetowym sklepie jubilerskim pod adresem www.savicki.pl. Właśnie tam kupiłem nasze obrączki i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Są nie tylko wyjątkowo piękne ale również najwyższej jakości. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo piekna ale czasami zalamuje sie psychicznie bo nigdy chyba nie znajde faceta ktory na mnie zasluguje 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że marka www.savicki.pl daje dożywotnią gwarancję na diamenty w biżuterii. Nie ma również problemu, aby stworzyć spersonalizowany grawer, za darmo. Jako mężczyzna u nich poradziłem sobie z doborem pierścionka i obrączki ślubnej. Obecna żona jest zachwycona jakością, koleżanki, rodzina również. Trafiłem w dziesiątkę, ale przyznam, że bardzo długo mi zajęło odnalezienie tej jakości jubilera. Najpopularniejsze marki rok do roku jakość raczej obniżają, więc trzeba szukać alternatyw. Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość110099
Mój pierścionek zaręczynowy kupowany był w aparcie - białe złoto, diamenty i tanzanit; mam go 4 lata i nic się z nim nie dzieje. Jednak był oczywiście problem, kiedy okazało się, że chciałabym go zmniejszyć - od dowodu zakupu począwszy, przez certyfikat autentyczności i inne bzdety. Panie w salonie stwierdziły, że nie da rady zmniejszyć i koniec kropka, chociaż podejrzewam, że jubiler zrobiłby to bez problemu, ale odpuściłam. Obrączki na ślub cywilny również kupiliśmy w aparcie, mój z brylantem, męża bez, oba z grawerem. Niestety, na ślub kościelny będziemy zamawiać obrączki po raz kolejny, gdyż z mojej wypadł brylant, została sama dziura, wygląda okropnie, a chcieliśmy użyć tych samych. Nie mam zamiaru iść i wykłócać się znów z apartem czy się da, czy się nie da, czy to moja wina czy nie i czy aby nie wygryzłam tego brylantu i teraz nie wciskam im kitu, że sam wypadł. Myślę, że obrączki z apartu oddamy do przetopienia jakiemuś dobremu jubilerowi i z tych powstaną nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne z nich. Tam masz zwykłe malowane złoto i nadwyżkę w płatności (czyt. za produkt warty 2k płacisz 2900)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violin_j
Witam. Wraz z mężem należymy do grupy osób oszukanych przez firmę AK. Gdy okazało się, że właściciel AK zwinął się zostaliśmy bez obrączek, a do ślubu pozostały 3 tygodnie... Jako, że oszukał nas "zwykły" jubiler, postawiliśmy na firmę. Wybierałam pomiędzy Apartem, a W Krukiem. Naczytałam się mnóstwa informacji (fora) o tych dwóch firmach i w końcu wybrałam ostatecznie W Kruk. Zamawiając u nich obrączki braliśmy pod uwagę możliwość, iż nie zdążą zrobić ich na czas. Czas oczekiwania na ten model to były 4 tygodnie, ale pani w sklepie powiedziała, że wyśle maila i zaznaczy w nim, że to pilna sprawa. Nie do końca wierzyłam, że to coś da, ale... udało się. Po dwóch tygodniach odebraliśmy nasze obrączki! Muszę powiedzieć, że W Kruk się w tym temacie postarał. Co prawda, co kilka dni wpadałam do salonu z pytaniami czy się wyrobią (Gdańsk, Morena), deptałam po piętach i opłaciło się:-). Co do samych obrączek, wybraliśmy klasyczną formę, białe złoto 585, satynowane. Komplet kosztował 2000 tyś zł. Dostaliśmy rabat 10% poprzez zalogowanie się na portal "Moja suknia". Nigdy nie poczułam, że olewają mnie jako klientkę w tym salonie, zawsze dostawałam odpowiedz na moje pytania. Obrączki bardzo nam się podobają, darmowo wygrawerowano nam bardzo pięknie nasze imiona. Obrączki są dobrze wykonane, takie jakie miały być. Wszystko się zgadza - i rozmiar i wzór. Tylko nosić:-). Także ja mogę W Kruk polecić. Przynajmniej nie ma strachu, że jubiler się zwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne, ale podejrzewam, że za tak niską cenę w Aparcie, obrączki będą cieniutkie jak papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violin_j
Apart wychodzi z cena od próby 333. Jak weźmiecie 585 to cena szybùje w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem zamowilismy w impressimo. Dobra cena na próbę 585. Grawerka, zmiana rozmiaru bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepiej u lokalnego jubilera. Polecam https://www.jubilerklejnot.pl/ Sprzedaż w sklepie stacjonarnym oraz internetowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy nasze obrączki na stronie Geselle. Mieliśmy upatrzony model, ale wiadomo że szukaliśmy w jak najtańszej cenie. No i tam się udało :-) kontaktowaliśmy się ze sklepem telefonicznie i mailowo. Obsługa super, bardzo miłe i profesjonalne panie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkwasniewicz
A my kupiliśmy obrączki u polskiego producenta na jego stronie www.obraczki.pl. Duży wybór i możliwość zobaczenia zmian jakie sobie zażyczyliśmy w takim konfiguratorze. Rozmiary zmierzyliśmy wcześniej w sklepie. Cenowo też fajnie na tym wyszliśmy :) Mamy jedną darmową korektę gratis - moja obrączka jest z kamieniami akurat, także to było ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam zajrzeć Ci do lokalnego jubilera, często jest tak że znajdziesz takiego który wykonuje biżuterie dla Apartu i ma własny salon w którym zamówisz obrączki za pół ceny. Zajrzyj na www.gdziewesele.pl tam na pewno takowego znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam z narzeczonym obrączek na początku w sieciowych sklepach typu Apart czy Yes. Jednak wystraszyły nas ceny, ponieważ ja bardzo chciałam obrączkę z brylantami. Koleżanka z pracy dała mi namiary na jubilera, u którego sama zamówiła obrączki. To był bardzo dobry wybór by nie kupować i przepłacać w sieciówkach. Firma ma bardzo duży wybór i wszystkie wzory można dowolnie zmieniać i za żadną zmianę się nie płaci. Obrączki wyszły idealne, oczywiście dożywotnia gwarancja i co najważniejsze super cena. (obrączki kupiliśmy z tej firmy http://goldsyriusz.pl/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że stawianie na najbardziej popularne marki wcale nie ma sensu, gdyż na rynku można znaleźć wiele interesujących marek, również polskich. Po wielu poszukiwaniach natrafiłam na ofertę www.laru.pl , którzy są polskim producentem obrączek, a jak się póżniej okazało są niewiarygodnej jakości, śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Diamante
Wielkie marki a nic nie znacza. Prawdziwy jubiler potrafi dzieki swej pracowni zmniejszyc lub zwiekszyc pierscionek lub obraczke jesli trzeba. Jesli nie ma takiej uslugi na gwarancji to lepiej takiego jubilerka omijac szerokim lukiem. Apart i tak produkty ma wszystkie z importu bo sam w zyciu niczego by nie umial stworzyc dlatego choc wielka reklama w PL o nich to jednak to tandeta a nie jubiler. Jesli przynajmniej 2 odpowiedzi na 3 pytania brzmia "Nie" oznacza to ze kazdy wybrany jubiler jest niegodny zaufania. Warto wiec zapamietac te pytania i zadac je jubilerom: 1. Czy istnieje zmniejszenie lub zwiekszenie obraczek lub pierscionkow na otrzymanej gwarancji za darmo? 2. Czy macie np. do diamentow certyfikat z najbardziej uznanego instytutu gemmologicznego na swiecie o nazwie GIA? 3. Czy potraficie odpowiedziec skad pochodzi diament(y) (dot. kraju pochodzenia ktore ma duze znaczenie jesli chodzi o specyfikacje diamentow)? Wyborem wiec pozostaje producent bizuterii i/lub hurtownik ktory wspolpracuje z brokerami majacymi bezposrednio kontakt oraz umowe dlugoterminowa z koncernami wydobywczymi (np. diamentow czy innych kamieni szlachetnych). Takowy producent czesto rowniez posiada wlasna szlifiernie dzieki czemu klient oszczedza oraz ma mozliwosc zmniejszania, powiekszania oraz tworzenia swej ulubionej bizuterii zawsze i na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ja też nie polecam ani tej pierwszej ani tej drugiej to zwykłe sieciówki, które masowo podchodzą do klienta lepiej wybrać mniejszą firmę. Kochani ja wybrałam firmę która znajduję się na Ursynowie Al. K.E.N. 14 w Tesco na Kabatach mają stronę www.interjubiler.pl na prawdę polecam podchodzą indywidualnie do klienta sympatyczna i miała obsługa i bardzo dobre ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest kupować przez internet, dużo taniej jak w stacjonarce. Ja kupiłem w Jubiler karkosik https://www.karkosik.pl/ . Z obrączek jestem bardzo zadowolony, spieszyło mi się z dostawą i w dwa dni były u mnie. Darmowy grawer, słodki prezent w pudełku, pełen profesjonalizm. Ceny też wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My z żoną możemy polecić sundiamore.pl. Kupowaliśmy w minionym roku obrączki i faktycznie wybór propozycji bardzo duży, a jednocześnie bardzo dobre doradztwo, dostaliśmy sporo ciekawych podpowiedzi co do tego jakie obrączki warto wybrać i faktycznie z tej naszej decyzji jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani tu ani tu, u lokalnego jubliera kupisz o wiele taniej, zerknij sobie na strone kuba gold, bardzo wysoka jakość biżuterii a o wiele tańsza 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Apart i Kruk to firmy, w których płacisz za markę a nie za wyrob. 
Idz do jubilera- tam zapłacisz za obraczki tyle co za zloto- czyli pewnie polowe tego co za taka sama obraczkę w wyzej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×