Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BalonnadOdrą

Ona ciągle ma kontakt z moją rodziną

Polecane posty

Gość BalonNadOdrą
Nie, już nie... Swoją nienawiścią w ostatnich miesiącach zniszczyła wszystko... Kocham teraz swoją nową partnerkę...:) Tylko kiedy myślałem że mogę się od niej uwolnić to sama przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Jestem bardzo uczuciowy i myślałem że to ta jedyna. Powierzyłem i dałem jej wszystko a ona to zniszczyła. Jak mógłbym ją za to kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim skromnym zdaniem, to chce pokazac sie przed twoja rodzina jaka jest super, a nowa panna passe. Nie daj sie bo dziewczyna jest na bardzo dobrej drodze by cie sklocic z obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz stanowczo(!) rodzinie, ze tamto bylo mineło. I nie interesuje cie co slychac u bylej i nie zyczysz sobie by informowali ja co u ciebie( bo na pewno podpytuje) Taka sytuacja juz komus zwiazek rozwalila. Panna sie wyszumiala a pozniej sobie o bylym przypomniala. Spiprzyla zycie dwom osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz byc stanowczy bo moze byla to taki pies ogrodnika i jest zazdrosna ze radzisz sobie bez niej UWAŻAJ bo skłóci ciebie z rodziną i nową kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co robi twoja byla jest troche chore , ona nie chce ci dac zapomniec o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejmij jakies stanowcze kroki jesli zalezy ci na obecnej kobiecie , twoja byla chce znac szczegoly twojego obecnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze moze byc tak ze sama nie ulozyla sobie zycia i zazdrosci tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Ona może chcieć mnie skłócić - jest do tego zdolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to człowieku działaj, a nie czekaj az ona dopnie swego. Rodzicom tez daj do wybory, albo ty albo ona. I czy wogole rodzina wie jak ona cie zalatwila?, powinni wiedziec ze cie rzucila jak szmate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Ostatnio nawet w moim pokoju zastałem ja tylko w bieliźnie i pytała czy mi się podoba? A najgorsze w tym że stał mi jak oszalały. Popieprzone to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem wogole takich patologicznych historii. Rozstajesz sie z czlowiekiem, to nie lasisz sie do jego znajomych, rodziny. Znam przypadek gdzie zerwala z kumpeml laska, ale poniewaz ta łajza nie maiła zadnych znajomych no wiec ciagle przylazila na nasze imprezy, a kolega szalu dostawal, bo nie mial ochoty przebywac w jej towarzystwie. A najlepsze bylo to ze jak dociekalismy kto ja zaprasza to kazdy sie wypieral. Wychodzi na to ze podpytuje znajomych gdzie jaki wypad i sie wkreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Zazdrosna też jest napewno, ostatnio mi napisała wiadomość na telefon, no w sensie podpuszczała mnie hasełkami jak tam moje sprawy i wogóle. Jest ewidentnie zazdrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Hahaha z tą bielizną to przesadziłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad ona ma twoj nr telefonu? Skoro pisze do ciebie, to odpisz jej ze sobie nie zyczysz by cie nekala. Ludzie badzcie bardziej rozgarnieci, a nie jak dzieci we mgle! Poza tym szkoda twojej obecnej laski bo na pewno ma dosc calej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonnadOdrą
ja tez nie kumam, raz wysłała mi filmik jak byłem sam w domu gdzie siedzi rozkraczona i wkłada paluszki do piździcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
No jak to skąd? Nie zmieniłem numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do podszywa autora; zaloz sobie dziecino swoj temat bo ani to smieszne, ani podniecajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze to jak masz nadal ten sam numer i ona go zna. To odpisz jej cos stanowczo ale kulturalnie. Typu czy np samotnosc tak jej doskwiera? wierz mi ze rzuci fochem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Nie zwracaj na to uwagi to sobie pójdzie gdzie indziej dziecko broić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Zawsze mnie drażnia takie podszywy mam klona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak twoja dziewczyna reaguje na ta sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie zarejsestruj pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Podszyw nie wiem czy zauważyłeś ale używam polskich znaków, poza tym mnie nie drażnią, mam je gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to zrobiłem także możemy normalnie prowadzic dyskusje a tak straci zupełnie sens i będzie zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo ona tak zachodzi?, do twoich rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer telefonu nadal mam stary, ona go zna jak pare innych rzeczy. Nigdy nie zmieniałem nie kasowałem i nie cudowałem zabardzo. Nie mam nic do ukrycia a ta cała sytuacja mnie denerwuje. W końcu pewnego dnia zostane posadzony że może ja maczam w czyms palce jak moja dziewczyna straci zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
BalonNadOdrą juz to zrobiłem także możemy normalnie prowadzic dyskusje a tak straci zupełnie sens i będzie zamieszanie Chłopie ty już naprawdę postradałeś głowę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do mojego rodzinnego domu gdzie wcześniej mieszkałem:) klonie, myślenie nie jest Twoją najlepsza stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×