Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BalonnadOdrą

Ona ciągle ma kontakt z moją rodziną

Polecane posty

Gość gość
porozmawiaj z rodzina, a jezeli masz opory, to ukróć "zapedy laski"napisz jej ze kazde z was ma swoje zycie. Jak jest panna lotna to zlapie, jak tuman to bedzie sie za toba wloczyla i zyc ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalonNadOdrą
Dobra idę, jak podszyw skończy to jeszcze możemy podyskutować bo całkowicie temat zaśmiecił... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem. Prawda jest taka że liczyłem że ona się znudzi i da sobie siana. Moja rodzina nie jest pozbawiona kultury osobistej więc wszelkie "chamskie" zagrania nie wchodzą w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dziewczyną porozmawiaj, bo pozniej to obróci się przeciwko Tobie. Czy twoja dziewczyna jest lubiana przez rodzine? i do kogo eks tam przychodzi, do rodzenstwa do rodzicow? moze jak do rodzenstwa to moze da sie ich ustawic przeciwko niej? ona zacznie miedzy wami macic, zacznie robic drobne uprzejmosci , cos przyniesie cos kupi. Rodzice twoi beda miedzy mlotem a kowadlem. Reaguj poki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostales rady teraz je wdroz w zycie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to chodzi bylej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam podobna sytuacje, ale z eks mojego meza. Ale ona to w ogole przeginala-gdy ja zostawil a potem zaczal sie ze mna spotykac, to zaczela bombardowac go esami, mwydzwaniala, trula sie tabletkami a pozniej nawet przyjechala do babci mojego meza na ostatnie "pozegnanie". Przez pewien czas wlasnie do babki jezdzila albo do siostry mojego meza. Opowiadala im o mnie niestworzone rzeczy, choc ja ja tylko ze zdjec kojarzylam, nie znalam jej. Wymyslala do znajomych historie, ze niby byla z moim mezem na weselu. Miala swira na jego punkcie. Robila to, by nie dac o sobie zapomniec i by go odzyskac. Przed babcia bylo mi wstyd, bo naprawde oczerniala mnie, ze szok, a siostra meza? w sumie przez caly czas zwiazku przyjaznila sie z nia, wiec sie nie dziwie, ze widywaly sie nadal. Laska dala sobie na luz, gdy poznala nowego kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chodziło o to żeby tylko jeden mógł pisać....Powiem tak: ona tak się bawi bo sama sobie życia nie ułożyła. I chyba dlatego. W domu jasno dałem do zrozumienia żeby się ogarnęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zostawiles ja z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty...Chciałem z nią rodzinę założyć ale ona jasno mi powiedziała że nie ze mną. Stąd powód odejścia mojego też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh ale żałosna dziunia. Jak twoja dziewczyna podchodzi do calej sytuacji?, zapowiedz rodzinie ze tym co robią i co ona robi zmierzaja do rozwalenia ci zwiazku. A ty obecna partnerkke bardzo kochasz i myslisz z nia rodzine zakladac. Moze po takim tekscie tamta pogonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kobieta ma dość. Zaczyna unikać mojego domu. W domu powiedziałem co i jak. Otrzymałem odpowiedź że przesadzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to radziłabym się na jakis czas odseparować się od domu. Bo sytuacja patologiczna, albo twoi rodzice są glupi albo slepi.Bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×