Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia Casada

Lider pilnie poszukiwany MLM Casada Beauty

Polecane posty

W związku z powyższym proponuję zlikwidować forum "praca" oraz wszystkie MLMy powinny, zgodnie z sugestią "gościa" odsiewać przypadkowe kandydatury :-) :-) :-) bardzo ciekawe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc Droga Kasiu twierdzę, że działalności nie prowadzisz i rekrutację zaczynasz od...KŁAMSTW !. No ale to właśnie jest standard MLM. Normalka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to ze ktos ma zarejestrowana dzialalnosc gospodarcza nie oznacza ze z automatu jest PRZESIEBIORCA hahahaAle z ciebie tępak gosciu. Masakra.Owszem w systemie prawnym kazdy kto ma zarejestrowana dzialalnosc nazywa sie przedsiebiorca :D ale w MLM jest troszke inaczej.Ja np nie nazwalbym przedsiebiorca osoby ktora zarejestrowala DG tylko po to zeby latwiej sie rozliczac z firma MLM.Inna sprawa jesli ktos rejestruje DG i prowadzi np sklep, wtedy sie zgodze, mozna taka osobe nazwac przedsiebiorca.xWidzisz gosciu roznice czy nie ?Pewnie nie i tak wszystkich ktorzy maja zarejestrowana DG nazwiesz przedsiebiorcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty żebyś miał 10 zarejestrowanych to nie był byś PRZEDSIĘBIORCĄ tylko zwykłym wieprzem jakim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Kasiu, oto pytanie, które zawsze zadaję gdy widzę ofertę dotyczącą MLM, czy przedstawicielstwa. Załóżmy, że jestem przedsiębiorczym i utalentowanym handlowcem z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi i na dodatek mam kontakty, które pozwolą mi sprzedać dużo produktów w danej branży (np. kosmetyki) lub potrafię je sobie na bieżąco wyrobić. Mógłbym więc przystąpić do współpracy z Waszą firmą, sprzedać dużo produktów, pozyskać wielu "podwykonawców" i dzięki temu zarobić dużo pieniędzy. Ale mógłbym zarobić JESZCZE WIĘCEJ PIENIĘDZY, gdybym po prostu nawiązał kontakt z hurtownikiem, kupił towar, sprzedał i cały zysk miał dla siebie. Po co mi system MLM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Ty masz być tym naiwnym klientem łykającym jak pelikan jakieś produkty kilkakrotnie droższe od ich odpowiedników na rynku i wierzyć, że dzięki temu będziesz...bogaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten powyzej "marketingowiec" to jakis przyglup z koziej wolki, to sie z jego postow czyta. A wypowiedz goscia z 18.24 - nic dodac nic ujac - sama prawda . pozdrawiam i zycze skonczyc z tym zaklamanym mlm-em na normalnych forach, i tym pseudo-werbunkom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale mógłbym zarobić JESZCZE WIĘCEJ PIENIĘDZY, gdybym po prostu nawiązał kontakt z hurtownikiem, kupił towar, sprzedał i cały zysk miał dla siebie. Po co mi system MLM? "xTy tak na serio czy jaja sobie robisz ?Jesli to jest twoje pytanie to wybacz ale glupszego nigdy nie slyszalem. Nawet nie wiem jak ci odpisac bo ciagle sie smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dystrybutor wystawia fakturę na końcowego odbiorcę, a nie na konsultanta i ceny są cenami katalogowymi, to jaki interes ma w tym hurtownik, skoro nie może dać swojego narzutu, bo jego ceny będą wtedy wyższe niż katalogowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Przecież jeśli zgłoszą się setki kandydatów z kafeterii, to firma musi poświęcić mnóstwo czasu i środków na odsianie przypadkowych kandydatur" x >>Musze przyznac, ze troche sie usmialem smiech.gifsmiech.gif No pewnie, że to śmieszne. Wiadomo, że nie zgłoszą się żadne setki, tylko ostatni desperaci i osoby dotknięte biedą i beznadzieją - ale takie nie będą dobrymi handlowcami, o czym wiecie, bo nie handlowców tu szukacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu ?, to jak z tą działalnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02.02.14 gość - może najpierw zapoznaj się z ofertą, zanim będziesz pisać, że produkty są kilkukrotnie droższe od ich odpowiedników na rynku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No takie jest właśnie pytanie: po co utalentowany handlowiec ma nawiązywać współpracę z Waszą firmą, skoro bez niej zarobi więcej. Jakież to korzyści może mieć ów handlowiec ze współpracy z Wami? Co oferujecie? Śmieszne pytania co? Pewnie nie oczekiwałeś ich od kandydatów na to stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam zapraszam na spotkanie. Poznamy się i wtedy, jeżeli będzie chęć współpracy mogę okazać wszystkie dokumenty. Póki co, jedynie spółki prawa handlowego muszą podawać m.in. NIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz gosciu racje.Do MLMu nie szukamy handlowcow.Pewnie nawet nie wiesz kogo bo za glupi jestes.xKasia uwazaj bo zaraz ty zaczniesz byc folomejewem.ja juz jestem i kazdy kto tu pisze dobrze o MLM jest folomejewem.Ten troll ma ladnie zryty beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ wiem kogo szukacie: osób, które odwalą za was robotę za którą bez was zarobiłyby znacznie więcej. Jak nazwać takie osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, trochę odwagi cywilnej, z tą działalnością to była ściema ?. Krótko : TAK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety prawda jest bolesna, MLM żerują na najbiedniejszych, mało zaradnych, naiwnych, którym można bezkarnie wcisnąć każdy kit. Dlatego was tępię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>> Pracując w MLMie tylko od Ciebie zależy jak daleko zajdziesz, ile osiągniesz. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. No, czyli dokładnie tak jak na własnej działalności gospodarczej (już pomińmy milczeniem sprawę jej rejestracji). Co zyskuję na współpracy z Waszą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie wyobrazam takiego handlowca w MLMGosc podejmuje wspolprace po czym kupuje caly kontener produktow,a pozniej robi to co umie najlepiej czyli SPRZEDAJEhahahahah smiech na sali.Widac pomaranczowe nicki wiedza co to MLM.Czekam na kolejnych expertow MLM/DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wyprowadź mnie z błędu. Dowiem się co można zyskać na tej współpracy czy się nie dowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba żartujesz, na jakie spotkanie ?. Nie chadzam na "tego typu" spotkania tym bardziej z zaproszenia osoby która KŁAMIE !. Kłamstwo w pierwszym kontakcie eliminuje u mnie jakiekolwiek dalsze kontakty i jakiekolwiek zaufanie do takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd i żenada !!!. Po takiej wtopie jaką zaliczyłaś powinnaś płonąć ze wstydu. A tu nic, jak po kaczce. Heh, idealna emelemówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie pójdę na spotkanie? Bo mam dużo lepszych ofert pracy: np. jako roznosiciel ulotek pod blokiem na czarno. W tej pracy z góry wiem czego się ode mnie oczekuje i co w zamian oferuje. Podobnie np. w przypadku pracy wspólpracy biznesowej na "tradycyjnych warunkach" - ktoś oferuje mi towar/usługę oferuje tyle a tyle prowizji lub tylko towar a ja sam ustalam marżę i zarabiam ile umiem. Lub idę do pracy jako kasjer w Tesco, gdzie dostaję określoną z góry wypłatę za znane mi z góry czynności. Jasne zasady. U was nawet nie wiadomo, co oferujecie. To jakaś tajemnica? Przyjdę do was dopiero, kiedy nie będzie dla mnie pracy w Tesco, przy ulotkach, nie będzie firm, które sprzedadzą mi towar "tradycyjnie" i będę tak zdesperowany, że pojadę na spotkanie z firmą w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ilej tego goscia. Nie warto dalej ciagnac bezsensownej dyskusji nie na temat.xTo idz i roznosc ulotki młotku jaki masz problem.Pierniczysz takie glupoty jak potłuczony.Dowiedz sie czym jest MLM i co oferuje i jak sie w nim pracuje a pozniej przyjdz tutaj i dyskutuj. Utalentowany handlowiec haha zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×