Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia Casada

Lider pilnie poszukiwany MLM Casada Beauty

Polecane posty

Kolejne spotkanie już 24.07.2014r. o godz. 18:30 w restauracji Vanilla w Opolu. Więcej szczegółów na www.casadabeauty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jakaś sekta ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha spotkania raz na miesiąc :D Pewnie przez to znikome zainteresowanie tematem. Przez tak długi czas łatwiej jest znaleźć 5 naiwniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG co za komentarze ... Poziom konwersacji rewelacyjny ... Pozostałych zapraszam na 'Wieczór zdrowia i urody" 13.08.2014r. o godz. 18:30 do Hotelu Aspel w Krakowie przy ul. Bratysławskiej 2 - WSTĘP WOLNY!!! W programie oprócz prezentacji zabiegów kosmetycznych, także wykład 'Kwasy omega-3 w diecie człowieka. Choroby cywilizacyjne - ich powstawanie i profilaktyka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję od niedawna w mlm oferującym inny, duzo lepszy produkt, niz kosmetyki, czy temu podobne. Piszę, bo bawi mnie ten zenujacy camillo, który tak najezdza na mlm. W moim mlmie zarabiamy od razu spore pieniadze, mówie o 2 tys. złotych w pierwszym miesiacu na przykład. To chyba niemało, jesli wziąc pod uwage zarobki. Zarobki są gwarantowane, bo produkt jest w tym momencie pierwszej potrzeby i jest popyt na rynku. Jesli zaprosi się osobe, a ja już zaprosiłam, to dochodza kolejne pieniadze, dlatego we wrzesniu spodziewam się lepszej pensji. Moja sponsorka po 9 miesiacach zarabia 8 tysiecy. W tym roku zapewne bedzie zarabiac już około 15. Ja bedę się cieszyła, jak dojdę do 4. Oczywiscie jest to uzaleznione od osob, czy zechcą współpracować. Okazuje się, że nie wszyscy chcą. Niewiarygodne, wola pracowac na etetach za 1200 zł, bo nie potrafią wyjsc do ludzi, a przeciez mozna połaczyc dwie prace. Ja docelowo chyba zrezygnuje ze swojej pracy, mimo, ze to budzetówka i pensja podchodzi pod 3 tys., ale to i tak jałmuzna...takze nie sugerujcie sie tymi napastliwymi opiniami camillo. Swoja drogą co on tu cały czas robi? Jest taka piekna pogoda...dziwny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. pooglądajcie sobie opinie znawców w tej dziedzinie, np. Briana Tracego. Mlm to najefektywniejsza forma sprzedazy i siwetny biznes, jesli produkt jest dobry. Ja mam najlepszy w grupie, praktycznie bezkonkurencyjny. Brian Tracy na sprzedazy i mlmie zarobił miliony, jak i wielu innych. Mówi, ze do tej formy sprzedazy nalezy przyszłosc, co jest oczywiste. Słuchajcie i wzorujcie sie na praktykach i ludziach sukcesu, wzorujcie sie na madrych ludziach, a nie na malutkich typkach zza klawiatury, o których nic nie wiecie. Zawsze znajdzie sie taka grupa wsparcia, ale to nieudacznicy, ktorzy czuja sie bezpiecznie, jesli inni dookoła tez nic nie maja, tak, jak oni. Dlatego kazdy przejaw przedsiebiorczosci u innych jest tępiony i wysmiewany. Naprawdę bezzasadnym jest wchodzenie z takimi w polemike. Omijajcie ich, jak g...o, otaczajcie się ludzmi sukcesu, a sami go osiagniecie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahhaha kolejny wizjoner bez grosza... Żałosne tępe mlmki. Naciągacze. Inwalidzi Życiowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
camillo czemu nie pod swoim nikiem? łyso ci oj łyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie łyso mlm-owski żebraku, że nikt nie dał się nabrać na ten szajs :) Jesteś w błędzie myśląc, że tylko ja mam takie zdanie o tych waszych biznesikach a la Ferdek Kiepski :) @Kasia Casada: I co, przybyły tłumy na to pseudo szkolenie? Trzeba było rezerwować krzesełka? :D Tak nachalnie reklamujesz ten szajs i nic z tego. To jest właśnie poziom rynsztoku. Lepiej zajmij się jakąś porządną robotą zamiast tak się poniżać dla kilku marnych złotych. I jeszcze WSTĘP WOLNY :) No tak, jeszcze mieliby ludzie płacić oglądanie tandetnych kosmetyków i słuchania frafrajerów z mlm jak dostać mercedesa albo wycieczkę zagraniczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el bambilo, ile masz na koncie? hehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streptococcus
Nie wiem dlaczego temat MLM-ów w Polsce budzi tyle kontrowersji...Dla osób zorientowanych w temacie - jest to jedna z lepszych opcji biznesowych (wg mnie najlepsza). Lepiej gdy 100 osób włoży 1% swojego wysiłku niż 1 osoba 100% własnego. Przecież to oczywiste, a KAŻDY zarabia wg zaangażowania. Nie jest to dla leniwych ludzi, którzy oprócz krytyki ambitniejszych osób niewiele więcej robią. MLM tak, jednak tylko i wyłącznie dla osób pracowitych! Proponuje osobom nie znającym tematu dotarcie do osoby znającej się na rzeczy, która pomoże zrozumieć co to jest MLM i praca zespołowa. Nie kierujcie się opiniami anonimowych "multispecjalistów" - zajdziecie co najwyżej tam gdzie oni. Pozdrawiam i życzę kultury w wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: A ty co tutaj robisz mlm-owska oszustko? Skoro taka ładna pogoda to sama wyjdź na dwór i tam próbuj sprzedawać te szajsy. Skoro to takie cuda, to na pewno ktoś się skusi :) @ @ @ Ja pracuję od niedawna w mlm oferującym inny, duzo lepszy produkt, niz kosmetyki, czy temu podobne. Piszę, bo bawi mnie ten zenujacy camillo, który tak najezdza na mlm - - - To dlaczego nie napiszesz jaki to cudowny produkt? Nie wstydź się ;) Przeciez wiadomo, że nikt nie uwierzy w te bajeczki. Te wasze desperackie próby zwrócenia na siebie uwagę są skazane na porażkę ;) @ @ @ W moim mlmie zarabiamy od razu spore pieniadze, mówie o 2 tys. złotych w pierwszym miesiacu na przykład. To chyba niemało, jesli wziąc pod uwage zarobki. Zarobki są gwarantowane, bo produkt jest w tym momencie pierwszej potrzeby i jest popyt na rynku. - - - :D Pewnie, już to widzę jak w tym swoim mlm-owskim kołchozie zarabiasz 2000 zł. Chyba przez cały rok ;) A za to nie utrzymasz się nawet w kawalerce :) Poza tym nie masz pojęcia o czym piszesz. Co z tego, że teraz jest popyt na ten produkt? Później go może nie być i nie zarobisz. W żadnym MLM nie ma gwarantowanych zarobków. Zasada jest prosta - ile wyciułasz, tyle masz. Dlatego dziwi mnie skąd się biorą wszyscy naiwniacy. @ @ @ Jesli zaprosi się osobe, a ja już zaprosiłam, to dochodza kolejne pieniadze, dlatego we wrzesniu spodziewam się lepszej pensji. Moja sponsorka po 9 miesiacach zarabia 8 tysiecy. W tym roku zapewne bedzie zarabiac już około 15. Ja bedę się cieszyła, jak dojdę do 4. - - - To spodziewaj się dalej. Żyj sobie w tej błogiej nieświadomości :) Kwoty, które podajesz to chyba w Rublach, nie Złotówkach. Nikt ci nie uwierzy w te bajeczki :D @ @ @ Oczywiscie jest to uzaleznione od osob, czy zechcą współpracować. Okazuje się, że nie wszyscy chcą. - - - WOW! Ameryka już odkryta ;) Jednak nie wszyscy ludzie dają się nabrać na te cuda na kiju. Normalnie przestępstwo. Dobrze, że za odmowę współpracy z MLM nie zsyłają do łagrów. Choć pewnie Folomeyev by tak robił :) @ @ @ Niewiarygodne, wola pracowac na etetach za 1200 zł, bo nie potrafią wyjsc do ludzi, a przeciez mozna połaczyc dwie prace. - - - Kolejne MLM-owskie kłamstwo. Dla was wszyscy na etacie zarabiaja po 1200 zł :) Niewiarygodne jest to, że tak daliście sobie wyprać mózg :) Tyle zarabiają ludzie bez wykształcenia. Natomiast osoby na twoim poziomie inteligencji dostają jeszcze mniej :) Ludzie, którzy coś osiągnęli w życiu mają znacznie więcej. Ale ty nigdy tego nie doświadczysz. @ @ @ Ja docelowo chyba zrezygnuje ze swojej pracy, mimo, ze to budzetówka i pensja podchodzi pod 3 tys., ale to i tak jałmuzna" - - - Chyba się z głupim przez ściany macałaś ;) 3 tysiące zarobisz w swoim MLM-ku jak chyba całej rodzinie wciśniesz ten szajs ;) Kto wam uwierzy w te brednie, nikt normalny nie porzuciłby dobrze płatnej pracy na rzecz żebraczki z kosmetykami. Jałmużną jest właśnie twoje mlm-owskie ciułanie :) @ @ @ takze nie sugerujcie sie tymi napastliwymi opiniami camillo - - - Prawda w oczy kole ;) O tym wie każdy mlm-owski krętacz. I ty też się o tym przekonasz, jak parę razy wywalą cię z domu z całym tym tobołem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: - - @ @ @"P.S. pooglądajcie sobie opinie znawców w tej dziedzinie, np. Briana Tracego. Mlm to najefektywniejsza forma sprzedazy i siwetny biznes, jesli produkt jest dobry. Ja mam najlepszy w grupie, praktycznie bezkonkurencyjny @ @ @ - - Z***biście efektywna ;) Nie ma to jak nachalne żebranie i wciskanie ludziom szajsu. Zaiście niesamowite, że masz tak wspaniały produkt i jeszcze się nim nie pochwaliłaś. No tak, takie rzeczy lepiej zachować dla siebie :D - - - @ @ @Brian Tracy na sprzedazy i mlmie zarobił miliony, jak i wielu innych. Mówi, ze do tej formy sprzedazy nalezy przyszłosc, co jest oczywiste @ @ @ - - - A kto to jest ten Tracy? To jakaś amerykańska odmiana Trawińskiego? To chyba oczywiste, że jak znajdzie się cwaniak, któremu trafi się grupka frajerów opychająca ludziom jego kosmetyki, to może zarobić miliony. Jeśli wmówi tym ciulom jakie wspaniałe korzyści ich czekają, to może oni będą na niego robić. To jest właśnie piramida finansowa, ten na górze zarabia więcej niż wszyscy frajerzy pod nim razem wzięci mający parę groszy marży za kosmetyki ;) On mówi, że to jest przyszłość a wy to łykacie jak młode pelikany. Urobił sobie frajerów, więc wiadomo że będzie chciał ciagnąć to dalej :) - - @ @ @Słuchajcie i wzorujcie sie na praktykach i ludziach sukcesu, wzorujcie sie na madrych ludziach, a nie na malutkich typkach zza klawiatury, o których nic nie wiecie. @ @ @ - - - Ty jesteś takim malutkim typiem zza klawiatury. Myślisz zarozumiała typiaro, że możesz każdego omamić bajeczkami zasłyszanymi podczas szkolenia. Jak widać ludzie swój rozum mają i nie dają się naciągnąć na te wasze cuda, co zresztą widać po tym forum. - - - @ @ @Zawsze znajdzie sie taka grupa wsparcia, ale to nieudacznicy, ktorzy czuja sie bezpiecznie, jesli inni dookoła tez nic nie maja, tak, jak oni. Dlatego kazdy przejaw przedsiebiorczosci u innych jest tępiony i wysmiewany @ @ @ - - - Zapewne znacznie lepsze jest towarzystwo wzajemnej adoracji, które poklepuje się po pleckach i wmawia, że czarne jest białe. Komuś kto nic nie zarabia wciskają kit, że za mało pracuje i namawiają do kolejnych żebractw, bo za rok na pewno dostanie Mercedesa. Nie ma to jak mlm-owskie myślenie. Ludzie, którzy uczciwie pracują i dobrze zarabiają nic nie mają, natomiast mlm-owskie żebraki ciułające grosze za kosmetyki są super bogaci i szczęśliwi. Porażająca logika :D - - - @ @ @ Naprawdę bezzasadnym jest wchodzenie z takimi w polemike. Omijajcie ich, jak g...o, otaczajcie się ludzmi sukcesu, a sami go osiagniecie. Miłego dnia. @ @ @ - - To was trzeba omijać jak gowno. Już ktoś na tym forum powiedział, że MLM to takie g****o zawinięte w złoty papierek :) Wielcy ludzie sukcesu, zarejestrowani w PUP i pobierający zapomogi z MOPS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@streptococcus: - - Tu nie ma żadnych kontrowersji, wszystko jest oczywiste. Te wasze cudowne biznesy a la Ferdynand Kiepski to zwykła ścima. Nabierają się na nie tylko ludzie zdesperowani i słabi psychicznie, których łatwo zmanipulować. - - - @ @ @jest to jedna z lepszych opcji biznesowych (wg mnie najlepsza).@ @ @ - - - Widać, że mało wiesz o życiu. MLM to żaden biznes, zwykła akwizycja. Obwoźny handelek połączony z piramidą finansową (bo trzeba wciągać nowych członków). - - - @ @ @Lepiej gdy 100 osób włoży 1% swojego wysiłku niż 1 osoba 100% własnego. Przecież to oczywiste, a KAŻDY zarabia wg zaangażowania. Nie jest to dla leniwych ludzi, którzy oprócz krytyki ambitniejszych osób niewiele więcej robią. @ @ @ - - - Nie, najlepiej jest, gdy każdy stara się na 100%. A w MLM nie wystarczy się starać. Trzeba jeszcze mieć szczęście, żeby trafić na naiwniaków, którzy złapią się na te bajki. To nie jest żadna praca dla ambitnych i pracowitych, tylko dla nieudaczników i cwaniaków. Ja tego nie pojmuję, jak można pracowitością i zaangażowaniem nazywać mamienie ludzi obietnicami bez pokrycia. - - - @ @ @MLM tak, jednak tylko i wyłącznie dla osób pracowitych Proponuje osobom nie znającym tematu dotarcie do osoby znającej się na rzeczy, która pomoże zrozumieć co to jest MLM i praca zespołowa. Nie kierujcie się opiniami anonimowych "multispecjalistów" - zajdziecie co najwyżej tam gdzie oni. @ @ @ - - - "tam gdzie oni", czyli gdzie? Bo wy też zbyt daleko nie jesteście. I kogo nazywasz "multispecjalistą"? Bo na razie sam zgrywasz znawcę a gowno wiesz. Opierasz się nie na faktach tylko na bajkach zasłyszanych podczas szkolenia. Tak się składa, że my wiemy co to jest MLM i nie damy się wciągnąć w żadne pseudo biznesy. Wasze desperackie żebranie nie ma tu sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego, żenujący jesteś. Zabawny nawet. Nie wierzysz, ze osoba, która mnie zaprosiła zarabia 8 tyś/ miesiac po kilku miesiącach działalności. Jest nawet lepiej. Ostatnio w jeden dzień zarobiła 4,5 tysiąca. Był to dobry dzień. Ten produkt nigdy się nie skończy, ty nie masz o niczym pojęcia. Oczywiescie, że na etatach można zarobić wiecej, niz 1200, ale zarobki sa limitowane, ludzie siedza do pozna w biurach. Co to za zycie? Generalnie to ty biedak jestes, przede wszystkim biedak umysłowy. Pozostan taki, jesli chcesz, mnie to nie przeszkadza. Moherowy beret. Nie wiesz nawet, co sie pisze: jakie kosmetyki? Nie wierzysz w dochód miesieczny 2 tys. He he. Znam osobe, ktora w 3 godziny zarobiła 8 tys i pewnie nie jest to zaden rekord. Oczywiscie nie twierdzę, ze to jestem ja, ale dziwie sie, ze mozna byc az tak uwstecznionym. Fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżko, co ty wiesz, skoro nawet nie wiesz, kto to jest Brian Tracy. Ty w ogóle malutko wiesz o siwecie. Gdybys wiedział cokolwiek chociaz, to wiedziałbyś, ze cały swiat i to od zarania dziejów opiera sie na handlu! I co? Eureka? Ha ha! Ludzie zawsze cos sprzedawali: towary albo usługi. Nie da sie inaczej. W mlm inna jest forma, bo nie klient idzie po towar, tylko towar przychodzi do niego. Ktos tu kogos mami? To znaczy co? Ludzie glupi są, czy co...W sklepach nie stosują żadnych technik, zeby sprzedac produkt? Całe mnóstwo technik, tylko kolezka nie ma o tym pojecia, bo nic nie czyta, tylko posty na kafeterii, haha. A w tv nie ma narzedzi wpływu, dzieki którym ludzie ida i kupuja dany produkt? Kolezko, obudz sie! Poczytaj troche, bo nierozgarniety z ciebie człowiek. Ludzie kupują, ludzie uwielbiaja kupować i nie trzeba im przystawiac karabinu, zeby kupili. Zreszta, jesli o mnie chodzi, to nie sprzedaje kosmetyków, ani tym podobnych, ale nawet w tym przypadku nie powienienes sie tak burzyc. Człowieku, przeciez ci ludzie płaca swoimi pieniedzmi, a nie twoimi, wiec o co ci chodzi. To raczej ze sklepów przynosimy rzeczy, ktore były odpowiednio zareklamowane, a potem czesto okazuje sie, ze sa niepotrzebne, ale to ludzie powinni sie wyczulic na to i rozwaznie kupowac. Wiesz, ja uwazam, ze ty zazdroscisz ludziom z mlm tego, ze maja pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo zawsze byl biedakiem umyslowym. Trolluj dalej wiesniaku. I tak nikt nie wierzy w te twoj***ajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie zmył się i dobrze. Jesli sie nie nadajesz do mlm to nie musisz tego robić. Mozesz pracowac na etacie za 1200, czy 12 000, róznie to bywa. Ale kiedy mówisz, ze w mlm działaja oszusci, to kłamiesz. Po pierwsze to nie stac cie na to, zeby sie podpisac z imienia i nazwiska i nie stac cie na to, zeby złodziejem, czy oszustem nazwac konkretna osobe, bo wtedy wiadomo: prokurator i paka, albo grzywna a na to cie, jak juz pisałam, nie stac. Jestes takim kafeteryjnym krzykaczem, a to babski raczej poratal, tak na marginesie. Moze tu nawet czułes, ze jestes sławny pod tym nikiem, co? Ale jaja. Z tym juz koniec, bo zawsze bedę demaskowac twoją zerowa wiedze o swiecie. Po drugie, oszuci tak naprawde sa niemal wszedzie indziej. Poczynajac od rzadu w dół. Własnie ci nas okradaja, a przynajmniej mnie, bo ja płace zus, nie wiem, jak ty. Watpie. Na etatach licza sie układy, czyli oszustwo i złodziejstwo, manipulacja jest, jak juz psałam w tv, marketach itp. Wiec to co ty wypisujesz, to brednie. Pograj sobie kolezko w zołnierzyki, czy bierki. Mowie to z troski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Bambo, i wiesz co ci jeszcze powiem? Kredyty wszelkie, szczególnie chwilówki, to mogłbys krytykowac, gdybys miał troche oleju w głowie...No własnie, gdybys miał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość 2014.08.11 A dlaczego niby kosmetyki są gorsze? Akurat obecne trendy są takie, że należy dbać o zdrowię i urodę, więc akurat kosmetyki są na topie! Zajmuje się Casada Beauty i uważam, że jest to górna półka. www.casadabeauty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie są gorsze o tyle, ze trzeba wciaz je sprzedawac, a ja mam taki produkt, ktory sprzedaje tylko raz i nie musze wracac do klienta. To po pierwsze. Po drugie kosmetyki to chemia, czyż nie? Ja sama uzywam mało kosmetyków, w porównaniu z innymi, tak mysle. Szeczególnie, jesli porownam sie do dziewczyn/kobiet z yt. Ludzie nie potrzebują tylu kosmetyków, ile uzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @El camillo zawsze byl biedakiem umyslowym. Trolluj dalej wiesniaku. I tak nikt nie wierzy w te twoj***ajeczki. @ @ @ - - - Na ciebie buraku już nie ma skali ;) Jakim durniem trzeba być, żeby nabrać się na te mlm-owskie bajeczki o mercedesach ;) Tępy mlm-ku, przebijasz wszystko :) - - - . . . @ @ @el bambilo, ile masz na koncie? hehehehehehehehe @ @ @ - - - Więcej niż ty marketingowcu pedałowcu i cała twoja żebracza rodzina :) muehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość: - - @ @ @Kolego, żenujący jesteś. Zabawny nawet. Nie wierzysz, ze osoba, która mnie zaprosiła zarabia 8 tyś/ miesiac po kilku miesiącach działalności. @ @ @ - - - No nie wierzę. Czy to jest przestępstwo? Nie przedstawiasz na to żadnych dowodów. Opowiadasz jedynie bajeczki zasłyszane podczas szkolenia, historyjki z d**y wzięte. To chyba ty jesteś żenująca, że dajesz się nabrać na takie brednie :) - - - . .. @ @ @Jest nawet lepiej. Ostatnio w jeden dzień zarobiła 4,5 tysiąca. Był to dobry dzień@ @ @ - - - Z pewnością ;) Każdy w MLM zna kogoś, kto zna kogoś, kto zarabia tyle :) To już słyszeliśmy n-razy ;) Ja też znam kogoś takiego. Nazywa się Bill Gates i zarabia więcej niż wszystkie mlm-ki razem wzięte. A drugi - Steven Jobs - niestety już nie żyje, ale jego majątek nie odbiega od Billa. I powiedz, takiemu Gatesowi, żeby swoje programy komputerowe sprzedawał w MLM, to cię zabije śmiechem :D Oni jakoś osiągnęli sukces bez opowiadania bajek i mamienia ludzi mercedesami :) Jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, to może lepiej znikaj stąd bo tylko się ośmieszasz. - - - @ @ @Ten produkt nigdy się nie skończy, ty nie masz o niczym pojęcia. @ @ @ - - - Mam pojęcie ;) Nigdy sie nie skończy, bo nikt nie chce tego dziadostwa kupować i magazyny wam zalegają ;) - - - - . - @ @ @ Oczywiescie, że na etatach można zarobić wiecej, niz 1200 @ @ @ - - - Kolejne odkrycie ;) mlm-ki zaczynają mądrzeć czy to tylko jednorazowy wyskok? :) No oczywiście, że można zarabiać więcej. Ale wasza religia zabrania przyjąć to do wiadomości i według was każdy tyle ma ;) - - - - - @ @ @ ale zarobki sa limitowane, ludzie siedza do pozna w biurach. Co to za zycie? @ @ @ - - - Kolejne mlm-owskie kłamstwo. Nie są limitowane. Zawsze można awansować, są też premie za wyniki. A przynajmniej jest jakieś minimum zapisane w umowie, poniżej którego się nie zejdzie. A w MLM-kach można zarobić nawet NIC za cały miesiąc. I nigdy nie słyszałem o żadnym siedzeniu w biurze do późna. Pracuje się tyle ile w grafiku. Zresztą to zależy od firmy. Widać, że w życiu nie pokalałaś się żadną pracą i dlatego wypisujesz takie głupoty. - - - @ @ @Co to za zycie? Generalnie to ty biedak jestes, przede wszystkim biedak umysłowy. Pozostan taki, jesli chcesz, mnie to nie przeszkadza. Moherowy beret. @ @ @ Jeśli ty do mnie mówisz biedak umysłowy, to już nie wiem jak cię nazwać, naiwna mlm-owska manipulantko. Jakim głąbam trzeba być, żeby dać się omamić jakiemuś cwaniaczkowi w garniaku bredzącemu o biznesach i mercedesach ;) I uważaj z tymi moherami. Co jak co ale daleko mi do nich. A jeśli ty w każdym, kto nie da się wciągnąć do mlm-ku widzisz mohera, to znaczy, że jesteś nawiedzoną fanatyczką. I też nie polecałbym ci ich obrażać. W końcu to też twoi potencjalni klienci. W końcu mlm-owskie pająki każdego próbują pochwycić w sieć :D - - - - - - @ @ @Nie wiesz nawet, co sie pisze: jakie kosmetyki? @ @ @ - - - ??? Możesz jaśniej? Ty też kopiujesz z translatora? :) - - - - - - @ @ @ Nie wierzysz w dochód miesieczny 2 tys. He he @ @ @ - - - Wierzę, bo znam wiele osób, które tyle mają. Ale nie w MLM. W tych waszych piramidkach finansowych trzebaby całej rodzinie wcisnąć te badziewia, żeby tyle mieć z marży. Albo liczyć na zwerbowanych frajerów ;) - - - - - - @ @ @Znam osobe, ktora w 3 godziny zarobiła 8 tys i pewnie nie jest to zaden rekord. Oczywiscie nie twierdzę, ze to jestem ja, ale dziwie sie, ze mozna byc az tak uwstecznionym. @ @ @ - - - Prostytucja? Chyba dość luksusowa :) Zresztą wy wszyscy w tych MLM-kach jesteście jak prostytutki :) No ja znam Jobsa i Gatesa, którzy zarabiają jeszcze więcej. I co, będziemy się tak licytować kto kogo zna? Na tych szkoleniach każą wam gadać różne głupoty. W MLM każdy zna kogoś, kto tyle ma a to są niczym nie poparte bajeczki. Tutaj wchodzą konkretni ludzie, którzy oczekują konkretnych informacji a nie bajeczki w stylu "pracuj i staraj się a będziesz miał" albo "możesz dużo zarobić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @Wiesz, ja uwazam, ze ty zazdroscisz ludziom z mlm tego, ze maja pieniadze. @ @ @ - - - No tak, też mam czego zazdrościć :) Uwaga! W FM Group pierwszy próg gwarantowany wynosi aż 10 zł! Czuję, że finansowo nigdy nie dorównam mlm-owskim "bogaczom" :D - - - - - - @ @ @Koleżko, co ty wiesz, skoro nawet nie wiesz, kto to jest Brian Tracy. Ty w ogóle malutko wiesz o siwecie @ @ @ - - - O "siwiecie" żeczywiście mało wiem, no bo co to jest "siwieta"? :) Natomiast o świecie wiem sporo, na pewno więcej od pseudo byznesmenów z MLM. I nie mów do mnie koleżko, bo na jednym gówienku się nie ślizgaliśmy, więc nie spouchwalaj się tak. Ja w ogóle nie przyjaźnię się z oszustami z MLM. Staram się ich wystrzegać jak ognia. - - - - - - @ @ @Gdybys wiedział cokolwiek chociaz, to wiedziałbyś, ze cały swiat i to od zarania dziejów opiera sie na handlu! I co? Eureka? Ha ha! Ludzie zawsze cos sprzedawali: towary albo usługi. Nie da sie inaczej@ @ @ - - - Nie pisz głupot. Takie brednie możesz opowiadać podczas spotkania wprowadzającego w kawiarni, żeby uśpić czujność potencjalnej ofiary. Pewnie, że można inaczej. Gdyby wszyscy ludzie sprzedawali, to nikt niczego by nie kupował. Poza tym wy sami sobie zaprzeczacie. Teraz piszesz, że cały świat opiera się na handlu a przecież cały czas uparcie twierdzicie, że MLM to nie jest sprzedaż. - - - - - - @ @ @W mlm inna jest forma, bo nie klient idzie po towar, tylko towar przychodzi do niego @ @ @ - - - hahahahaha :D Większych głupot nie słyszałem :P Towar sam przychodzi do klienta :D - - - - @ @ @Ktos tu kogos mami? To znaczy co? Ludzie glupi są, czy co...W sklepach nie stosują żadnych technik, zeby sprzedac produkt? Całe mnóstwo technik, tylko kolezka nie ma o tym pojecia, bo nic nie czyta, tylko posty na kafeterii, haha. A w tv nie ma narzedzi wpływu, dzieki którym ludzie ida i kupuja dany produkt? Kolezko, obudz sie! Poczytaj troche, bo nierozgarniety z ciebie człowiek @ @ @ - - - Sama jesteś nierozgarnięta i naiwna, że dajesz się ogłupić takimi bajeczkami. Techniki można sobie stosować, ale myślący człowiek nie nabierze się na nie. Jeśli ktoś kupuje to co chce, to nie da się nabrać na żadne reklamy w TV czy gazetach. Wasza religia nakazuje wam mówić, że wszystko co w TV to beee a akwizycja jest OK. I wcale nie jest tak, że czytam tylko wpisy na Kafe. Rzadko tu zaglądam. No ale obok takiej głupoty nie można przejść obojętnie ;) - - - . - - @ @ @Ludzie kupują, ludzie uwielbiaja kupować i nie trzeba im przystawiac karabinu, zeby kupili. Zreszta, jesli o mnie chodzi, to nie sprzedaje kosmetyków, ani tym podobnych, ale nawet w tym przypadku nie powienienes sie tak burzyc. Człowieku, przeciez ci ludzie płaca swoimi pieniedzmi, a nie twoimi, wiec o co ci chodzi @ @ @ - - - No właśnie, jeszcze się nie dowiedzieliśmy co sprzedajesz :) I pewnie już się nie dowiemy, bo to co mówisz to zwykłe bajdurzenie. Te pseudo firmy MLM to takie współczesne piramidy finansowe. Chodzi jedynie o to, żeby wciągnąć w to jak najwięcej osób. Karabinu przystawiać nie trzeba ale wystarczy ich dobrze umotywować. Można też wywierać presję na rodzinie, żeby kupowała bo biedny dystrybutorek musi sobie dorobić. Tego was uczą na tych szkoleniach, żeby zaczynać od rodziny i znajomych. Właśnie o to chodzi, że nie płacą pieniędzmi. A jeśli już to wirtualnymi. Te żebraki nic nie mają, bo wspaniałomyślne firmy MLM niczego im nie chcą udostępnić za darmo. Nawet za te durne katalogi czy próbki zapachów które wszystkim wciskają muszą zapłacić. Taki to super "biznes" :D - - - - - - @ @ @ To raczej ze sklepów przynosimy rzeczy, ktore były odpowiednio zareklamowane, a potem czesto okazuje sie, ze sa niepotrzebne, ale to ludzie powinni sie wyczulic na to i rozwaznie kupowac @ @ @ - - To właśnie wy tak robicie. Kupujecie rzeczy, których nie potrzebujecie, żeby tylko wyrobić punkciki i dostać olbrzymią prowizję w wysokości 10 zł :) A jak nie dobijesz do limitu punktów to dupa ;) A wszystkie plany marketingowe są skonstruowane w ten sposób, żeby poszczególne progi było jak najtrudniej osiągnąć. Bo firma musi zarobić, przy okazji goląc frajerów. A ci frajerzy są wniebowzięci, bo uważają się za wielkich biznesmenów. W końcu wyrwali się z wyzysku etatowej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @Dla mnie są gorsze o tyle, ze trzeba wciaz je sprzedawac, a ja mam taki produkt, ktory sprzedaje tylko raz i nie musze wracac do klienta. To po pierwsze. @ @ @ - - - Znowu produkt marki produkt :) Śmieszna mlm-owska dziewczynka dalej żyje w świecie iluzji :) Wcześniej jej produkt sam przychodził do klienta a teraz nawet sam zaczął się sprzedawać :D Rozumiem, że rozprowadzasz go w Tworkach, w swoim aktualnym miejscu zamieszkania :D - - - - - - @ @ @ Po drugie kosmetyki to chemia, czyż nie? Ja sama uzywam mało kosmetyków, w porównaniu z innymi, tak mysle. Szeczególnie, jesli porownam sie do dziewczyn/kobiet z yt. Ludzie nie potrzebują tylu kosmetyków, ile uzywaja. @ @ @ - - - Ty wiesz czego ludzie potrzebują :) Pewnie lepiej od nich samych. Światłe mlm-ki chciałyby zawładnąć światem :) Wy nigdy niczego nie sprzedacie, jeśli będziecie robić z ludzi kretynów. Klient swój rozum i nie cierpi, gdy się go zmusza do czegokolwiek. Teksty w stylu "sprzedajemy rzeczy, które i tak musisz kupić, a u nas jest taniej niż w stacjonarnym markecie" odpadają. Ale róbcie jak chcecie. Zawsze będziemy mieć polewkę z "biznesmenów" z MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżko, ale bredni napociłes. Nudny jestes, nadajesz, jak stara płyta. Ubawiłam się tym: "siwiecie" żeczywiście mało wiem, no bo co to jest "siwieta"- taaaa Hahaha, z literówki sie wysmiewasz, która powstała przypadkowo, kazdy myslacy domysli sie, ale to twoje "zeczywiscie" powala i obnaza twoj poziom, a konkretnie jego brak. "zeczywiscie" hihi Poza tym: "Nie pisz głupot. Gdyby wszyscy ludzie sprzedawali, to nikt niczego by nie kupował" Hahaha. Gdyby wszyscy sprzedawali to nikt by nie kupował. --Widzisz, ty nawet nie wiesz, jak mało inteligentny jestes. Nie potrafisz myslec i znów, nie wiesz nic o swiecie. Wszyscy cos sprzedaja i wszyscy cos kupuja, ale ja nie będe ci tego tłumaczyc, bo szkoda mojego czasu. Smieszny jestes i taki biedny. Bieda umysłowa, jak juz ktos zauwazył. Do innych tresci sie nie odnosze, bo nudaaaa i głupota. Ty to chyba w zyciu zadnej ksiazki nawet na połce nie widziałes. Fan kafeterii, hahahahha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze perła, warto: "więc nie spouchwalaj się tak" hahahahaha. Pierwszy wrzesnia tuż, tuż. Do szkoły, polskiego się wreszcie naucz! "Większych głupot nie słyszałem.Towar sam przychodzi do klienta"- Nie masz rozwinietego abstrakcyjnego myslenia, zdarzaja sie tacy ludzie, coż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty napisałes, czym sie zajmujesz i ile zarabiasz? Mądralo. Hahahaha, kazdy dowiedziałby sie wtedy, ile krzykaczu wyciagasz na etaciku i co własciwie robisz, oprócz działlnosci na kafe dla kobiet. Z tego, co tu piszesz wnoszę, ze magazynier ew. urzędas, ale pewnie i to za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama napisz w jakim mlm-ku żebrzesz. To wy zaczęliście ten durny temat. I znów pudło, kosmetyczna pieniaczko. To nie moja branża :) Ale nie śmiej się z magazynierów, bo w porównaniu do twojego ciułania to całkiem niezła praca. ;) - - @ @ @Jeszcze perła, warto: "więc nie spouchwalaj się tak" hahahahaha. Pierwszy wrzesnia tuż, tuż. Do szkoły, polskiego się wreszcie naucz!@ @ @ - - Chyba ty się naucz, mlm-owska pipko. Wszystko jest poprawnie zapisane, tylko tobie coś mózg szwankuje od tego nocnego siedzenia na Kafe :) - - - - @ @ @ Nie masz rozwinietego abstrakcyjnego myslenia, zdarzaja sie tacy ludzie, coż... @ @ @ - - Mam, i to znacznie bardziej od ciebie. Po prostu wyśmiewam głupoty, które tu wypisujesz. Towar nie przychodzi, to po pierwsze. A po drugie - i tak musisz zapłacić za przesyłkę, więc to raczej średni interes. - - - - @ @ @ Wiec to co ty wypisujesz, to brednie. Pograj sobie kolezko w zołnierzyki, czy bierki. Mowie to z troski. @ @ @ - - Ciebie nikt nie pobije pod tym względem :) Ty pobaw się lalkami. Tylko koniecznie zakupionymi w mlm-ku, żeby pukciki były wyrobione :D - - - - @ @ @ Na etatach licza sie układy, czyli oszustwo i złodziejstwo, manipulacja jest, jak juz psałam w tv, marketach itp. @ @ @ - - To zupełnie jak w MLM. A nawet jest gorzej, bo trzeba jeszcze oszukiwać niewinnych ludzi i sprzedawać im gowno, żeby wyrobić jakieś śmieszne plany marketingowe ;) Zresztą co ty możesz wiedzieć o pracy na etacie, jak ty jesteś mlm-owskim żebrakiem ciągnącym zasiłek z ZUS-u? Nawet do tyle ci się nie chce, żeby iść do PUP i poszukać sobie jakiejś roboty, tylko kwiczysz na forach jakie to nie są super biznesy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Koleżko, ale bredni napociłes. Nudny jestes, nadajesz, jak stara płyta. @ @ @ - - - Nie, to twoje słodkie pierdzenie jest nudne. Przytaczasz brednie, które słyszałem już z 100 razy. Naprawdę, mlm-owskie trolle mogłyby być choć trochę bardziej kreatywne :) - - - - - - @ @ @ Hahaha, z literówki sie wysmiewasz, która powstała przypadkowo, kazdy myslacy domysli sie, ale to twoje "zeczywiscie" powala i obnaza twoj poziom, a konkretnie jego brak. "zeczywiscie" hihi @ @ @ - - To też literówka. Zapomniał wół jak cielęciem był, hę? Typowe mlm-owskie zidiocenie :D A słyszałaś o czymś takim jak sarkazm albo kpina? Pewnie nie, bo na szkoleniach w pizzerii o tym nie mówią. Za to piorą wam mózgi i tłuką do łbów jak mamić i oszukiwać ludzi. - - - - - - @ @ @ -Widzisz, ty nawet nie wiesz, jak mało inteligentny jestes. Nie potrafisz myslec i znów, nie wiesz nic o swiecie. Wszyscy cos sprzedaja i wszyscy cos kupuja, @ @ @ - - Nie wszyscy, np. ja niczego nie sprzedaję. Najlepiej jest wszystkich mierzyć swoją własną miarą i dzięki temu mamy takich tępych mlm-ków jak ty :) - - - - - - @ @ @ ale ja nie będe ci tego tłumaczyc, bo szkoda mojego czasu @ @ @ - - A gdzie ci się tak spieszy? Na kolejne pseudo szkolenie? A może do MOPS-u po kolejną zapomogę, bo nie masz już kasy na nowe katalogi i próbki :D - - - - @ @ @ Smieszny jestes i taki biedny. Bieda umysłowa, jak juz ktos zauwazył. @ @ @ - - - A ty jesteś nawiedzona jak świadkowie Jehowy, a nawet bardziej. Wstąpiłaś do sekty, tam wyprali ci mózg i teraz nadajesz jak oni ci każą. To dopiero bieda umysłowa ;) Jak można być tak głupim i naiwnym, żeby dać się omamić jakimś cwaniaczkom z obwoźnego handelku :) - - - - - - @ @ @Do innych tresci sie nie odnosze, bo nudaaaa i głupota. @ @ @ - - Bo nie masz już żadnych pseudo argumentów. Tak to jest, mlm-ek przyparty do muru zaczyna obrażać. Żal mi takich biedaków jak ty ;) - - - - - - @ @ @ Ty to chyba w zyciu zadnej ksiazki nawet na połce nie widziałes. Fan kafeterii, hahahahha @ @ @ - - Fanko kuchni dla ubogich i ubrań ze szmateksu, przeczytałem w życiu więcej książek niż twój mały rozumek jest w stanie to sobie wyobrazić :) Dzięki temu nie jestem ograniczony jak ty i nie daję się wciągać w żadne pseudo biznesy :) Poza tym książki na półkach się układa a nie ogląda. Ale tego też nie uczą podczas tych waszych spotkań w kawiarniach :) Ty w życiu pewnie przeczytałaś tylko jedną "książkę". To był PDF przesłany przez swego pseudo lidera o technikach manipulacyjnych i zgrywaniu biznesmena-bogacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×