Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyjezdzam do DE

Polecane posty

Gość gość

decyzja podjeta boje sie ale musi sie udac nie chce juz zyc od pierwszego go pierwszego pewnie w Niemczech bedzie ciezko ale mysle ze pewnie nie tak bardzo jak w Polsce,jest ktos kto opowie o poczatkach i moze jakis rad udzieli(bez głupich komentarzy plis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam taki zamiar i tez ciekawi mnie co trzeba po kolei zalatwiac jak chodzi o zapisanie dzieci do szkoly i szukanie pracy.czekam na wszelkie przydatne rady na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co jezeli chodzi o szkole to wypisujesz z Pl i dajesz do niemieckiej oczywiscie wczesniej zameldowanie,najlepiej tez praca i osczednosci:) wydaje mi sie Niemcy wysyłaja zaswiadczenie do Pl ze dziecko tam uczeszcza mi nauczycielka srasznie odradza bo sugeruje ze potem mała nie bedzie znała ani polskiego ani niemieckiego,ale mysle ze bedzie dobrze pewnie bała sie prace straci bo wszyscy robia ewakuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko będzie dwujęzyczne jak matka będzie z nim w domu rozmawiać.Znam takiego malucha 5 letniego i świetnie sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ja tez mam znajomych gdzie dziecko w 3 jezykach mowi polski,grecki,niemeicki super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasamba
ojej! pierwszy raz widze aby ktos sie nie wybieral do UK :) poradzisz sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam z DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka z Norge!!!!:Uciekłam z Polski gdy zaczął rządzić oszust kłamca medialny Tusk.... nie żałuję....wrócę gdy będzie rządzili narodowcy,patrioci i prawo i sprawiedliwość....dla nich warto płacić podatki ha det bra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia,jestem de drugi rok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekowy
Wyjeżdżajcie jak najdalej z tego poj...kraju.Nie martwcie się tam można życie sobie uporządkować,wiadomo z początku jest trudno ale i pomoc jest.Druga sprawa do Avalon70 co ty za brednie piszesz.Dopóki nie powstanie rząd złożony z ludzi niezrzeszonych,tak długo tam siedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja załuje ze tak długo zwlekałam z decyzja w Pl nic nie ma bez kombinowania niczego sie nie dorobie no chyba ze garba:( i długow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się zastanawiam nad wyjazdem ale wiem ze będzie cieżko . Ważne żeby mieć prace i znać język to akurat mam ale i tak są jeszcze miliony przeszkód . Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×