Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość mamaDWOCHsynkow
Olinka, gratulacje! jedna juz rozpakowana:) moze teraz "worek sie rozwiąże" hihihi. czekam na kolejne wiesci! u mnie cisza:/ bylismy z mezem dzisiaj po to lozeczko kwadratowe do salonu, wcale nie widac ze uzywane, dostalismy od razu materac, przescieradla, ochraniacz do lozeczka, mąz zlozyl i teraz to juz jest wszystko pieknie przygotowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Albo Ewelina rodzi albo sie dzis relaksuje i nie zaglada hehe. To fajnie ze jestes zadowolona z lozeczka.,teraz to juz moze dzidzius wychodzic. Ja sobie spokojnie meczyk ogladam jedynie co to nadal twardnieje mi brzuch i pobolewa podbrzusze,ale to zapewne przepowiadajace wiec tym razem sie nie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dwóch synków to teraz czekać tylko na poród :-) Ja własnie kupiłam baldachim i ochraniacz na łózeczko to taki mój pierwszy zakup przez allegro jakoś zawsze staram sie kupywać normalnie w sklepie bo mogę dotknąć ale teraz nie chce mi się już łazić po tych sklepach tak wiec zaryzykowałam :-) No trzymam kciuki zeby Ewelina była już na porodówce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka karolcia jeszcze nie rodze relaksowalam sie caly dzien robiac porzadki wszedzie gdzie sie dalo pozniej na zakupach bylam wymeczylam sie i nic sie nie dzieje. Troche krocze boli i pavheiny i na tyle mala bardzo spokojna byla dzisiaj. Pozdrawiam jak bedzie cos sie dzialo to napewno napisze ze ide rodzic albo ze jestem juz po. Spokojnie laski dopiero mi termin minal. Ja sie nastawiam na srodek tygodnia. Olinka gratulacje i szybkiego powrotu do zdrowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam że to już u Ciebie sie zaczeło mi dzis od rana cos brzuch twardnieje i wogóle mam takiego mega lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia mi tez brzuch wtardnieje. Mala sie stawia a brzuch jak jajko mam. No i zauwazylam ze u malej mniejsza aktywnosc teraz tylko raz na jakis sie przeciagnie. Ja wlasnie gotuje obiadek rosolek makaronik ziemniaczki miesko i salate bo mam ochote. A czasami mnie cos zakluje w dole albo w pachwinie i tyle z moich dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
A ja wlasnie wrocilam ze spacerku i kurcze takie piekne skurcze i klucia w pachwinach a doszlam do domu i cisza hehe jeszcze 2 bOciany mi nad domem przelecialy i mama sie smiala ze moze maly wyjdzie tym bardziej ze cala noc siedzialam przed tv taki mialam teardy brzuch ze nie moglam zasnac. Zaraz ide po pizze bo mnie nalecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tak ostatnio cieszyłam że nie mam żadnych bóli a dziś ledwo chodze brzuch mi twardnieje co jakiś czas i kręgosłup mnie dziś boli troche sie obawiam żeby nastepne bóle nie były krzyżowe bo to tak boli w sumie do terminu mam jeszcze 18 dni ale jak to moja ginekolog powiedziała ze terminu wojny i porodu sie nie przewidzi :-) I chyba bedzie jakaś zmiana pogody bo tak mnie nogi rwą że nie wiem jak mam usiąśc i je ułożyć chyba zaraz pójdę do wanny w ciepłej wodzie sie trochę pomoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny twardnienie brzucha zazwyczaj to skurcze:)termin z miesiaczki jest bardziej wiarygodny.pisalyscie o miekkiej szyjce i rozwarciu ja tak mialam i3miesiace tak przechodzilam a urodzilam 11dni przed terminem dzieki wysilkowi i masazu szyjki.zycze kazdej bezbolesnego i szybkiego porodu i zdrowych dzidziusiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie nic sie nie dzieje. Kurcze nawet przytulanie z mezem nic nie dalo. Musze czekac do wtorku co ktg wykaze milego wieczorku dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to oglądam sobie mecz ale mam wrażenie ze moje dziecie tez takie wygibasy robi ze jakby chciała nogę przez pępek wystawić :-) mnie to troche kregosłup boli ale najbardziej to rwie mnie noga nawet ciepła kąpiel nie pomogła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia mnie w nocy tez zaczela noga bolec prawa ze spac nie moglam masowalam i nic. Tez ogladalam mecz. :-) a teraz juz nie spie. Mezowi kanapeczki do pracy zrobilam i czekam az synek sie obudzi. Dzisiaj mam w planach spacer do lasu. Dlugi moze cos sie ruszy. Pozdrawiam. Ciekawe jak tam reszta dziewczyn z poczatku zadna sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
U mnie tez nic:) Mega się dzisiaj wyspałam. Jutro mam wizytę u ginekologa więc nie mogę się doczekać aż zobaczę mojego okruszka a poza tym jestem ciekawa co on powie na temat terminu porodu bo ostatnio nawet mnie nie zbadał tak się skupił na moim ciśnieniu. Powiem Wam dziewczyny, że kiepsko nam idzie to rozpakowywanie się:))))) jakoś tak leniwo. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki same wiedzą kiedy maja wyjśc :-) Mnie noga dalej boli ale tak jak myślałam zmiana pogody deszcz pada i zimno moj mąz sie dzis rano smiał że moja noga jest lepsza niz pogoda w telewizji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
No wiedza, wiedza, ale my niecierpliwe tylko szukamy pierwszych oznak:) zaraz musze sobie znalesc jakies zajecie bo to siedzenie przed tv juz mnie nudzi...... szybciej mi zleci dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koniec lipca
U mnie tez na razie nic. Maluch rzeczywiście juz tylko sie przeciąga, bo ma malutko miejsca. No to czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
No mnie tylko od czasu do czasu pobolewa podbrzusze, ale to za mało....:) a Wy dziewczyny jesteście już spakowane do szpitala? Ja już spakowalam 2 torby- jedna dla mnie a druga dla malego (czekam tylko na kilka rzeczy az kurier mi dowiezie i dopakuje) jakos jestem spokojniejsza jak wiem ze stoja w kaciku sobie gotowe. Tym bardziej ze do szpitala mam 70 km i po drodze remonty drogowe:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies te nasze maluchy lipcowe leniwe sa i wyjsc nie chca. Mnie tam czasami zaboli w kroczu i na tym koniec. Ja wzielam sie za sprzatnie pranie i prasowanie. Ale jakos mi to kiepsko idzie. Mysle tylko o malej kiedy wkoncu bedzie chciala wyjsc. No i ta pogoda mnie do szalu doprowadzi. Taki upal szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja jeszcze nie spakowana chciaz juz po terminie jestem. Mam wszystko poukladane w szafce na jednym miejscu. Jak zacznal sie skurcze albo wody odejda to wtedy sie spakuje. Chyba ze nic sie nie stanie to i tak w sobote juz szpital. Wiec bede i tak musiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koniec lipca
A ja spakowana od 2tyg. wtedy co mialam sie oszczedzac :) no ale tez jakos tak spokojniej siw czuje. Wczoraj zrobilismy juz w sypialni kacik dla malucha i czekamy. Z jednej strony juz bym chciala a z drugiej boje sie jak nie wiem co :D no i skończy się juz wygodnickie zycie z odchowanym juz jednym brzdacem. Bedzie inaczej, ale coz mozna dac lepszego dziecku niz rodzenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc koniec lipca ja też sie zastanawiam jak to będzie z takim maluszkiem gdzie człowiek się już taki wygodny zrobił starsza córcia już od dawna samodzielna a tu pieluchy ząbkowanie itd. ale pewnie człowiek sie przyzwyczai na nowo :-) Ja torby też jeszcze nie mam spakowanej musze dokupic pieluchy tetrowe bo całkiem o nich zapomniałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak karolcia ja nie musze miec dla dziecka nic oprocz pampersow i chusteczek. Mozna tez smoczka wiec zabiore ze soba odrazu wszystko. Dzisiaj jakas zmeczona jestem posprzatalam ale sil juz nie mam zeby dalej cos robic. Na dodatek zlapal mnie skurcz lydki masowalam ale boli mnie nadal noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
To pakowac sie dziewczyny bo nie znamy dnia ni godziny:) hehehe Ja wolalam to zrobic sama, bo znajac mojego meza to by mega spanikowal i nie wiedzialby gdzie co jest itd. A poreszta jak jezdze na kontrole do lekarza to zawsze biore torbe w bagaznik (no ale tak jak mowilam ja mam 70 km do lekarza, szpitala). Mnie ciagle pobolewa podbrzusze i mam takie uczucie mokrosci od rana, ale maly szaleje na dole laskocze mnie raczkami a przy zebrach wypycha nozki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
A i jeszcze jedno dziewczynki kupujecie do szpitala takie duze podklady poporodowe na lozko? Bo mnie wczoraj kuzynka zaczela uswiadamiac ze ma takie i ze powinnam sobie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko78
ja mam kolko poporodowe kupione :D podkladow nie... 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk 5. Hela83................30............2 dziecko............05.07.2014.....Łódź 6.Sroczka07...........29l...........2 dziekco.............04.07.2014....prawie góry 7.dzikidzik...........27l...........1dziecko............. 06.07.2014....Warszawa 8. Mora102............29l........1dziecko........22.07.2014.... .Krakow 9. Znadzieją296.....20,5l......1 dziecko........25.07.2014.......małopolska 10. ewelina26.......26 .......2 dziecko.....12.07.2014.... okolice Wroclawia 11. karolcia2088....26.......2 dziecko......31.07.2014....Police 12. Aleksandra734....20l.....1 dziecko.....15.07.2014....podkarpacie 13. jajeczko78 36l....... 2 dziecko..... 24.07.2014... pomorskie za 10 dni termin, a ja po odpoczynku w lozku ponad tygodniuowym nie mam zadnych juz objawao, skurczy, wstawiania glowki - nic. powstrzymalam chyba :D teraz zostaja mi spacery, ale nie daje juz rady, tak mnie kregoslup boli... o dziwo, tylko 12,5kg na plusie ( w 1 ciazy 18) wiec jestem mega zadowolona, bo startowalam z pulapu 10kg wiecej :))) a jak wasza waga? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Jak chodzi o wagę to ja mam 8,5 na plusie. Obecnie rowno 60 kg ważę. Każdy się smieje, że wszystko poszlo w brzuch bo wygladam jakbym polknela pilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja nie kupuje bo u nas w szpitalu daja taki podklad na kazde lozko. To jest taka ceratka zielona. Fajna sprawa ja do domu sobie kupilam na lozko wiecie jak to bywa czasami moze cos gdzies zaplamic a tak to spokojna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam tylko 7 kg. Zobaczymy jak jutro bedzie bo ide do ginekologa. Tydzien temu schudlam pol kilo juz. Ciekawe ile jutro pokaze moja waga. Mi tez poszlo wszystko w brzuch. Mam jak pilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wy wszystkie macie termin po 20 tylko ja taka ze czekam bo juz po terminie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×