Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość natka2233
Bole sa coraz slabsze wiec pewnie mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
To pewnie bole przepowiadajace...tez je mialam, po kazdej cieplej kapieli przechodzilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Troche sie zestresowalam a z drugiej strony cieszylam się ze przytule juz synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ale jakby nie bylo to maly najlepiej wie kiedy przyjdzie jego pora:) wiec spokojnie sobie czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
Nie mamy wyboru...muysimy cierpliwie czekac :D Rozumiem Cie ze sie zestresowalas..ja codziennie mam wrazenie ze sie zaczyna, ale zawsze przechodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Narazie się ubrałam i ide znów do lekarza rodzinnego bo kurcze ta wysypka co mialam ją na brzuchu i w pachwinie to teraz zauwazylam ja tez pod pacha i pod piersiami. Mam nadzieje ze to z goraca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
Mozliwe ze to od goraca..moze to potowki? W takich miejscach je masz ze faktycznie moze to byc to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka 2233
Właśnie wróciłam od rodzinnego i twierdzi ze to nic zakaźnego a wiec najważniejsze i wg niej to miejsca potliwe i to z goraca. Kazała nie ubierać się zbytnio i czekać aż zejdzie a to może potrwać póki sa upały. A to mnie pocieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
I wiecie co przeszłam się i znów mnie bole zlapaly. W dodatku dosłownie zalewa mnie bialy śluz i mega kluje w kroczu. Pewnie wszystko się przygotowuje do porodu. I odebrałam wynik na gbs i na szczęście nie wyhodowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka zostało nam 3 tygodnie u mnie też są takie objawy tylko bez tych bóli ,powoli wszystko sie tak przygotowuje do porodu mnie krocze tez tak boli ze ledwo chodzę, u mnie mała też dziś rozbrykana :-) To żadnej maści Ci nie dała zamocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Nie dostałam żadnej maści tylko mowila o jakimś plynie do kąpieli i żeby smarować linomagiem i maka ziemniaczana na zmianę. Dzisiaj juz nie jest to tak czerwone jak wczesniej. Mam nadzieje ze zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka może juz ci czop odchodzi - mi w pierwszej ciazy odchodzil po malutku przez 2 tyg. ale moze byc tak ze odejdzie i na drugi dzien porod. U mnie nic nie widac :( mam nadz. ze w przyszlym tyg. urodze. Termin na 28-31. 07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Wiecie co dziewczyny ten bol znika i wraca i w dodatku mnie przeczyscilo ale to napewno nie sa porodowe bo sa za slabe. Pewnie wszystko sie przygotowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ale ten czop to podobno taka galareta a mi to wyglada na normalny sluz tylko w duzej ilosci. Tyle ze ja nie mam diswiadczenia i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
Ja mam termin tak jak Wy dziewczyny na 27.07 :-) ja juz mam wszystkie objawy porodu a nie rodze :P no i czop mi odszedl jakies 3 tyg temu i nic... a dzis na kregoslup nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Tak i wszystkie nie mozemy sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
A tu jeszcze 3tyg do terminu i pewnie tak szybko to nie nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czop to galaretowaty śluz a to teraz to jest zwiększony śluz widzę ze zostałyśmy same z końca lipca :-) ciekawe jak tam Ewelina dziś sie nic nie odzywa może już na nia przyszedł czas :-) Mi w pierwszej ciaży czop odszedł w sobote popołudniu a w niedzielę urodziłam moja córcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Natka, skoro bóle pojawiaja sie i znikaja - to moze cos sie w nocy zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
Ja w pierwszej ciazy nie zauwazylam kiedy mi czop odszedl :P A teraz,,,ahhh to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Karolcia ze mna wszystko dobrze jeszcze nie rodze chociaz dzisiaj juz tez mialam te bole przepowiadajace. A no i krocze tez boli moze jakies rozwarcie juz wieksze sie robi. A tak wszystko dobrze ze mna po wczorajszej wizycie u lekarza ok. Schudlam pol kilo. To niby kolejny objaw zblizajacego sie porodu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja do 18 w domku siedze. 19 juz mus do szpitala. We wtorek na kolejne ktg. Moze cos ciekawego sie dowiem. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki dziewczyny zeby zaczelo sie wczesniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Eee chyba u mnie to jeszcze nie to chociaz nie ukrywam ze chcialabym juz. Trzeba czekac. Teraz tez pobolewa i pewnie zaraz minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka mnie tez od czasu do czasu pobolewa pozniej mija i znowu za jakies 3 godziny wraca na jakis czas. Ale to jeszcze nie to czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
No narazie leze ale bol nie mija. Dzisiaj to juz nie wiem ktory raz pojawia sie ten bol. Wczesniej trwal 2 min raz na dobe a dzisiaj caly dzien z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
Natka i jak, nadal boli? Ja wzielam wlasnie bardzo goraca kapiel, moze cos ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak gorącą? Nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDWOCHsynkow
hej dziewczyny! i ja sie dolaczam! czytam was od pcozatku a teraz im blizej terminu tym bardziej potrzebuje czegos wiecej niz tylko czytania:) jestem mama synka a na 21ego mam termin i ma byc kolejny synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o objawy to nie ma u mnie zadnych, no moze oprocz tego ze znowu zaczelam wszedzie przysypiac i wydaje mi sie ze moglabym tak caly dzien przespac. czuje sie super, kazdy dzien mam bardzo aktywny, coagle gdzies chodze, cos robie, nawet w pilke nozna gram, oczywiscie bez biegania hihihi zazdroszcze tym ktore juz maja objawy i zapewne beda rodzien lada dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDWOCHsynkow
to wyzej to byl moj post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×