Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość natka2233
No ja się niestety nie znam Aleksandra więc nie podpowiem, ale pamietam , że jak siostra miała miękką szyjkę to gin jej mówił, że w każdej chwili może się zacząć więc może nadzeja jakaś jest bo chyba o to chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miękką szyjką można jeszcze chodzić a chodzić - pamiętacie jak mialam 2tyg. się pooszczędzać, a potem juz bylo ok - wiec roznie to bywa. przepuszczalo na pół palca. A po ostatniej wizycie bylo ok. No ale moze im blizej porodu tym ta szyjka bardziej miekka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze cierpliwie czekać, ale przynajmniej nadzieja jest, że już blisko :) zastanawia mnie też różnica między terminem z USG a terminem z miesiączki, jeden gin mówił żeby sugerować się USG, a drugi że jednak miesiączką i teraz to już sama nie wiem, a różnica u mnie to 5 dni między tymi dwoma terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka oby samo teraz cos zaczyna mnie pobolewac w pachwinach a mala tak sie przeciaga ze masakra. Panie Boze daj ze by to wszystko sie samo rozkrecilo. Zobaczymy karolcia moze bez by bylo lepiej a moze mam w genach cos bo moja mama raz miala wywolywany i pozniej dwa razy samo sie zaczelo. Synka urodzilam po oksytocynie 2 tygodnie po terminie. Wiec jestem pelna nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra bierz pod uwage termin z miesiaczki. A dzidzia i tak sama zadecyduje kiedy ma wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, trzeba czekać aż Dzidzia sama zdecyduje :) chyba za dużo naczytałam sie o wywoływaniu porodu i tego najbardziej sie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra to nic straszego nie jest. Moze skurcze sa bardziej bolesne i wystepuja czesciej. Ja mialam wywolywany to wiem jak to wyglada juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również do Was się dopisuję :) 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk 5. Hela83................30............2 dziecko............05.07.2014.....Łódź 6.Sroczka07...........29l...........2 dziekco.............04.07.2014....prawie góry 7.dzikidzik...........27l...........1dziecko............. 06.07.2014....Warszawa 8. Mora102............29l........1dziecko........22.07.2014.... .Krakow 9. Znadzieją296.....20,5l......1 dziecko........25.07.2014.......małopolska 10. ewelina26.......26 .......2 dziecko.....12.07.2014.... okolice Wroclawia 11. karolcia2088....26.......2 dziecko......31.07.2014....Police 12. Aleksandra734....20l.....1 dziecko.....15.07.2014....podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ja sie juz polozylam bo wzielam sie za sprzatanie i teraz tak mnie bola pkecy dolem i pachwiny ze mam dosc. Teraz pewnie trzeba odpoczac z godzinke. Ewelina jak pobolewa to jeszcze mocniej zaciskam kciuki za rozkrecenie i szybki,szcxesliwy porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra dwa razy raz w 9 dniu po terminie ale nic nie ruszylo a pozniej drugi raz w 14 dniu i urodzilam synka. Teraz zobaczymy jak bedzie. Natka tak bolalo i przestalo ja juz trace nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Nie trac,moze cie wezmie z zaskoczenia. To normalne ze czesto twardnieje mi brzuch? Mialam caly dxien dzisiaj dobry humor a kurcze wieczorem wzielo mnie na placze. Juz mi odbija hehe ale jakos mi ulzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDWOCHsynkow
natka, mi tez sie placze juz drugi dzien:) to hormony, najgorzej bedzie po porodzie. po pierwszym synu mialam lekka depresje poporodowa, wszystko wydawalo mi sie taakie smutne i beznadziejne, potrafilam lezec caly dzien na lozku i przeplakac, naszcescie nie trwalo to dlugo. nie chcialabym tego przechodzic drugi raz:/ ale coz...hormony. mnie bolalo noc i dzien i juz od 2 dni spokoj, nic sie nie dzieje. no te ostatnie dni,tygodni to wykonczyc moga czlowieka heheh dluza sie bardziej niz 9msc. wysylam jutro meza po ostatnia rzecz z wyprawki, lozeczko do salonu. mamy juz w sypialni takie standardowe, ale chcialabym jeszcze jedno kwadratowe do salonu, z wygody. znalazlam uzywane w dosyc dobrej cenie i jutro maz ma jechac je odebrac. moze moje malenstwo czeka az wszystko bedzie zapiete na ostatni guzik?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie coś dziś pobolewa na dole brzucha z prawej strony jak chodze to tak jakby kolka mnie łapała ale jak siedzę czy leże to ok i coś mi dziś brzuch od czasu do czasu twardnieje wogóle dziś zmeczona jakaś jestem oby tylko cała noc przespać tak mi sie marzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znalazłam super wózek od razu chciałam go kupić ale na szczescie powstrzymałam sie i przyszłam do domu poczytałam troche w necie i sie okazało ze ten wózek to porażka :-( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Karolcia mi tez twardnieje to normalne jest na dobe moze tak sie zdarzyc do 10 razy powyzej trzeba zglosic lekarzowi. Mnie w nocy troche bolal brzuch ale znow przeszlo. Kurcze te czeste wizyty w toalecie mnie wykoncza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nareszcie ochłodziło się nareszcie :-) nawet deszcz zaczął padac Ewelina mnie tez już to wykańcza i staram się nie pić dużo na noc i tak wstaje kilka razy w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie pije duzo na noc a i tak ide przybajmniej z 4 razy siku. A w dzien to juz wogole smieje sie do meza ze moze sobie pampersa kupie i bede nosila. U nas niestety grzeje ale da sie wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w nocy co najmniej 5 wizyt a w dzień to nie zliczę hehe :-) Ostatnio sie smiałam ze siedze praktycznie sama przez cały dzień i w ciągu tygodnia idzie 8 rolek papieru :-) a pampersa to mi mąż kazał sobie zakładać jak jedziemy do tesciów hehe :-) bo tak droga trwa 3,5 godz. a teraz z 40 minut dłuzej :-) ale cóz nie ma wyjścia musi stawać na co drugiej stacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia to moj wyjazd do rodzicow trwa 4,5 godziny i wiem jaka to męka. Dlatego wizyta nastepna dopiero jak mala sie urodzi. Ja dzisiaj czuje sie tak sobie mala sie tylko przeciaga tak na spokojnie. A boli mnie krocze jak cholera. Pachwiny to wogole w nocy nie moglam sie obrocic na drugi bok. Dzisiaj moj termin kurcze. Juz mowie mamie niech wymodli mi ten porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Hej dziewczyny! U mnie leje caly dzien i ogolnie paskudnie, ale wybrałam się dzisiaj na zakupy i kupiłam sukienke bo jak jest goraco to nie mam co na siebie zalozyc. Mi wczoraj brzuch twardnial co chwile i musze o tym powiedziec gin we wtorek chociaz to zapewne dlatego ze odstawilam juz leki rozkurczowe. W dodatku dzisiaj zlapal mnie mega bol w pachwinie- nie moglam zejsc ze schodow a malutki to wariuje, chyba dlatego ze wczoraj przespal i mnie az tym troche zestresowal:)Ewelina moze akurat ze sie zacznie- badz dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzisiaj tak mnie bola plecy ze poprostu nie wyrabiam. Zasadniczo nic dzisiaj nie zrobilam oprocz obiadu. Trudno moze jutro bedzie lepiej. Powodzenia tym na terminie ja mam 37 tydzien ale ten bol plecow mnie dzisiaj wykonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
dziewczyny, we wtorek 08.07 urodziłam pięknego synka przez cc. teraz do siebie dochodzę.życzęę wam wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Olinka to gratulacje:) Wszystkiego dobrego dla Was:) I czekamy na więcej takich newsow, w koncu to juz polowa lipca więc czas się rozpakowywać:) Ewelina coś się nie odzywa, czyzby coś się zaczeło?:) OBY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Co do tego bolu plecow to tez tak mialam, ale minelo:) za to mam mega skurcze pachwin i za czesto twardnieje mi brzuch, musze powiedziec o tym ginowi- chyba ze to normalne w 37 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×