Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość ewelina 26
Hej mi jeszcze w nocy odszedl czop. Zaczelo mnie troche bolec w dole brzucha i na tym sie skonczylo. Wlasnie leze w lozku mysle kiedy wkoncu sie to rozkreci i pojde rodzic. Jak narazie czuje sie dobrze zobaczymy co ktg wykaze pozdrawiam was. Jesli cos sie bedzie dzialo dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby cos tam od rada mnie pobolewa ale to nie skurcze porodowe.. za pol godziny jade na ktg zobaczymy. Pogoda nawet znosna da sie wytrzymac. Mala bardzo leniwa. Pozdrawiam. Karolcia natka co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koniec lipca
/dziewczyny - co ubieracie do ginekologa na stopy? W taki upal to najlepiej w sukience i na boso - ale tak jakos nie lubie? A do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie mała od rana tate zaczepiała co sie tylko mąż przytulił to dostawał lekkiego kopniaka :-) Ewelina teraz juz napewno pomału się rozbuja u Ciebie :-) Gosc koniec lipca ja to zawsze jestem u ginekologa to w tunice i leginsy to zawsze mam skarpetki bo też nie lubie na boso i do porodu tez mam zamiar miec ubrane skarpetki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koniec lipca
Ale u nas dzis 35C - wiec w leginsach nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie nie chodzę w sukienkach zawsze mam leginsy lub spodenki chociaz teraz nie chodzę w spodenkach bo trochę mi uda przytyły i trochę sie krępuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olanow83
Hej ja urodzilam juz malutka piekna Polunie 11.07 dzis jestwamu pierwszy dzien w domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olanow gratuluje. U mnie spokoj i cisza. Mala jakas leniwa. W nocy odszedl mi czop wiem ze napewno to to bo z bratowa rozmawialam. A czuje sie nawet dobrze male skurcze ale nie do porodu. No i klucie w kroczu i pachwinach. Ciekawe co u reszty dziewczyn. Jak tam sie czuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDWOCHsynkow
olanow83 serdeczne gratulacje! wszystkie ci tu zazdroscimy hihiih jak porod? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDWOCHsynkow
a co do stroju do ginekologa, to w zimie wiadomo, skarpety do tego spodnie/leginsy i cos dluzeszego zakrywajacego tylek, zeby z gołą pupa nie paradowac:) a w lecie klapki na bose nogi i tak samo sukienka lub dluzsza tunika i leginsy. na fotel zawsze siadam w klapkach bo na boso to jakos dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olanow gratulacje :-) Moja starsza córcia w końcu wróciła z wakacji odrazu weselej w domu :-) miała być już w niedziele ale przyszło że wróciła dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDWOCHsynkow
dziewczyny, cos sie zaczyna dziac!! poczekam jeszcze troche az sie rozwidni (o ile dam rade:) i zbudze meza i wio do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Mamodwochsynkow daj znać co z toba! A ja czuje się świetnie coraz bliżej do szpitala termin a mnie nic nie bierze.. Kurcze spać nie mogebte upały mnie doprowadzają do szału. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co u matki bo się nie odzywala wczoraj. Karolcia a ty jak się czujesz? Ja do gin to zawsze ubieram skarpetki nawet jak ciepło zabieram do torebki i ubieram przed wizyta. W szpitalu tez będę rodzic w skarpetkach bo boso to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDwochSyneczkow
Niedawno dojechalam do szpitala i okazało się ze już 8cm:) na znieczulenie już za pozno, ale nie boli jakoś bardzo. Lada moment synek będzie z nami:) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDwochSynkow
Hehe w poście wyżej mam inny pseudonim bo pisze z tel i mi się pomylil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez leze w szpitalu, tyle ze u mnie nic juz nie wskazuje na porod :( wczoraj mialam skurcze ok 4 godz najpierw co 5 min, pozniej co 3. W szpitalu wszystko powoli przeszlo, kilka mocnych skurczy w nocy a teraz nic. Rozwarcie tez slabiutkie eh... Mamodwochsynkow gratuluje i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok w nocy spać nie mogłam ale ok nic sie nie dzieje :-) Mama dwóch synków to super ze tak mało Cię boli :-) i nie długo synusia przytulisz :-) Ewelina Twoja córcia to uparciuch widze :-) Aleksandra moze sie rozwinie bo jak juz takie bóle były A ciekawe co z Natką że sie nie odzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No karolcia żebyś wiedziała ze moja to uparta jakoś jej za dobrze w tym brzuchu. No cóż może cos do soboty się rozkreci. A jak nie no to trudno. Aleksandra spokojnie lekarze juz ci pomogą zeby się rozkrecilo jak w szpitalu juz jesteś. No tak natka milczy ciekawe co z nią. No to chyba juz można pogratulować mamie dwóch synkow i zdrowia zyczyc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDwochSyneczkow
Tak, tak, można pogratulować:) około 10 urodziłam mojego drugiego synka:) obydwoje czujemy się bardzo dobrze! Pozdrawiam wszystkie nierozpakowane! Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamo gratulacje i dużo zdrówka dla drugiego synusia :-) no to szybko Ci poszło jak od 4 rano do 10 super tez bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko78
no gratulacje, moze w koncu caly lipiec sie rozpakuje :D ja na piatek mam wizyte, dzis koncze 39tc - syna rodzilam wlasnie w 39tygodniu, a corka cisza.... chociaz jest mala zmiana - mam spuchniete kostki i stopy od 2 dni, od wczoraj boli mnie prawa noga, jakby ucisk na nerw i mam wrazenie ze delikatne skurcze co jakis czas sie pojawiaja... ja chce juz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście szybko poszło. Gratulacje. Jaka waga? Ile centymetrów?. Ja juz bym chciala urodzić :-). U nas upał dzisiaj jak cholera. Ponad 32 stopnie. Koszmar jakiś. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajeczko chyba każda mama w dwupaku chce juz urodzić ja juz po terminie 4 dni i nic czasami jakieś klucie i tyle masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×