Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość koniec lipca
juz w nocy chcialam jechac rodzic - skurcze, bol pachwin i krzyzy i co? Po 3 h przeszlo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina sproboj bephantenem smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś cały czas kuje w środku nawet jak siedzę nie mogę sobie znaleźć miejsca znowu jakiejś niby biegunki dostałam a i krzyż też mnie dziś boli chyba zaraz pójde spać tylko że gorzej że w nocy nie bede mogła i tak źle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to jest spokój tyle że naprawde bardzo boli mnie juz całe krocze troche dziś pochodziłam może rozwarcie troche pojdzie :-) Ciekawe jak tam Aleksandra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak karolcia może dzidzia toruje sobie juz drogę. I dlatego tak cie boli krocze. No ciekawe jak Aleksandra. U nas dzisiaj cieplo . Mala znów dala mi popalic w nocy. Dzisiaj jakaś niespokojna jest. Pozdrawiam mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tam u was? Cisza na forum. Karolcia Aleksandra jak tam? Co u was? Jest jakiś postęp? Mamy jak radzicie sobie z maluchami? Pozdrawiam. :-) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nad kryzys pupowy zażegnany - okazało się, ze Mała ma uczulenie na pampersy... Mały burżuj :P dzikidzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Witam wszystkich tak więc od wczoraj Julcia jest z nami o 5 rano mnie zlapalo o 12.20 urodziłam mala waży 3500 i ma 56 cm długości:-) mam troche problem w karmieniu ale mam nadzieje ze to przejściowe :-)pozdrawiam -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje karolcia w końcu masz juz mała przy sobie.. Dużo zdrowia i siły. Spokojnie z karmieniem tez się uda. Mój kryzys z skutkami minął smaruje maścią maltan po każdym karmieniu i jest ok. Pokarmu mam tez wystarczająca ilość. Pozdrawiam. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Aleksandra milczy może tez juz cos się zaczęło. Dzikidzik no to super ze juz wiesz. Jakich pampersow uzywasz? Mam pytanie karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Miejmy nadzieje ze aleksandra juz ma swojego dzidziusia :-)mi polożna tez dała oksytocyne zebym nie musiała dlugo sie męczyć chociaż niewiem czy wogole zadziałała bo jak mi ja podała to mialam juz 8cm rozwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
A karolcia jak się ogólnie czujesz? Jak mala? Reszta dziewczyn milczy nie wiem czy tak złe czy bardzo zapracowane sa. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele o 00:10 urodziłam Synka siłami natury :) waży 3550 i ma 57 cm, zdrowiutki i śliczny, skurcze zaczęły sie kolo 21 wiec poród był mega szybki, chociaż troszke bolesny ale wszystko jest dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Hej mamusie. My właśnie po wizycie położnej z mała wszystko ok. Moja mała to lobuz raz potrafi spać 3 godziny i zje a raz potrafi spać godzinę i znów się budzi na jedzenie. Poza tym ja juz czuje się swietnie. Robię wszystko co chce. Po porodzie jestem na - 4 kilo i walcze żeby było jeszcze mniej. A jak tam u was z waga mamy? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra734
Dziekuje bardzo! :) jak na razie wszystko dobrze tylko maly non stop chce jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Aleksandra gratulacje ja jestem jeszcze w szpitalu młoda ma zoltaczke i teraz ma fototerapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Ale i tak dobrze bo mala za duzo spadla z wagi i cukier miala za niski ale na szczescie juz jest ok teraz tylko walczymy z zoltaczka no i zeby młoda zaczela ciągnąć cycka bo jak narazie dokarmiam ja mlekiem a piersi mam jak kamienie a bolą jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała jak była w szpitalu tez spadła w granicach normy. Warunkiem wyjścia ze szpitala było to ze ma przybrać na wadze i udało nam się w ostatnia 3 dobę. Spokojnie karolcia mała na pewno zacznie ssać cyca przystawiaj ja czesto jak masz taka możliwość. A żółtaczka się nie przejmuj. Szybko minie. Aleksandra no moja mała tez wariuje dzisiaj normalnie co 1,5 godziny by chciała cyca Lobuziara z niej okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Dzis mam jakis kryzys plakac mi sie chce I tak mi teskno za starsza corcia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
No nareszcie wychodze jestem taka szczesliwa i ze wroce do domu i ze z niunia moja mala jest wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia poplacz sobie przyniesie ci to ulgę. Ja ostatnio plakalam przez dwa dni maz się martwił o mnie co mi jest. I przeszło mi samo. Jakiś chwilowy kryzys miałam. Teraz zmagam się z mała bo cos płacze mi i spać nie chce nie wiem czy ja brzuszek czasami nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteście już po pierwszych spacerkach? Po ilu dniach wyszliście na pierwszy spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Moja mała miała 4 dni jak bylysmy na pierwszym spacerku trwał 15 minut teraz juz codziennie wydluzamy o 5-10 minut. Chyba ze pada deszcz to odpuszczam spacer bo mała ma 11 dni dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina moja Małgosia ma uczulenie na Pampersy Premium Care (chyba) - generalnie te w białym opakowaniu. Przeszliśmy na pieluszki Happy Belli i jest super. W planach mam wypróbować jeszcze pieluchy DADA, o których ktoś wspominał. Tak, jest na piersi tylko. ja przytyłam w ciąży coś około 13kg, zostali mi około 4 do zrzucenia, ważę 57kg. Ale głównie to muszę ujędrnić ciało i je z powrotem umięśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koniec lipca
Ja tez od 4 dni mam juz synka!!! :):):) - porod blyskawiczny - cos w tym jest, ze jak gorąco to Maluchy rodzą się raz dwa. U nas polozna mowila ze mozna normalnie wychodzic juz nastepnego dnia i nie jak zima ze wydluzac ilosc czasu - przeciez na dworze jest jak w domu, a nawet cieplej, a dziecko dotleniac jak najwoecej. U nas odbyl sie pierwszy spacer, ale Malemu sie nie podoboalo :( mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej bo juz mi sie chce wychodzi na dluzej!!!! Co do kryzysow i placzu tez raz mam - raz lepiej raz gorzej - ale to hormony.... a jak wasze starsze dzeci przyjely mlodsze - moja ma takie skoki ze raz to by malego udusila i zacalowala, a jak czsem musze karmic za dlugo albo kapiemy razem z mezem to placze, ze jest zazdrosna - a ja razem z nia.... Ciężkie to wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
No u nas narazie jest ok ale co ja jestem kilka godzin w domu pewnie nie raz bedzie zazdrość ja mam w planach jutro już iść na spacer no ale moja to jutro juz bedzie miała 5 dzień :-) U nas dalej problem z karmieniem niby coś tam ciągnie ale szybko sie denerwuje i zaraz płacze a ja mam ochote razem z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój porod w porównaniu z pierwszym był szybszy ale za to o sto razy bardziej bolesny bóle krzyżowe masakra jedym słowem ale co tam w nagrode mam takiego słodziaka w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×