Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annnnnnnnnnnnnnnnna

nie potrafię okazywać uczuć. pomocy!

Polecane posty

Gość annnnnnnnnnnnnnnnna

witam, mam pewien problem. jestem od roku z chłopakiem i bardzo go kocham, jednak odczuwam dziwne poddenerwowanie w jego obecności. jestem osobą nieśmiałą, zamkniętą w sobie. często chciałabym coś zrobić, porozmawiać z nim o jego problemach, zachowywać się naturalnie, przytulić go, pocałować, 'zaciągnąć do łóżka'. chciałabym okazywać mu uczucia. jednak coś mnie blokuje i nie potrafię się przełamać, pomimo tego co czuję w środku. nie potrafię być wylewna i spontaniczna i nie mam pojęcia co jest tego przyczyną. czasem mam ochotę zwyczajnie rzucić się mu na szyję, uściskać go, gdy czasami uda mi się to zrobić, wydaje mi się, że wychodzi mi to sztucznie i nienaturalnie. nie potrafię być dla niego czuła i kochana, a tak bardzo bym chciała.. :( podobnie jest w rozmowie, wydaje mi się, że wszystko co mówię brzmi sztucznie i śmiesznie. jeśli ma problem nie potrafię mu jakoś pomóc, nie wiem jak z nim wtedy rozmawiać. wszystko co potrafię powiedzieć to 'będzie dobrze'. chcę się zmienić! już sama nie wiem co mam robić.. i nie jest to problem z partnerem, ponieważ ta sytuacja miała już miejsce wcześniej. co radzicie? jak się bardziej na niego otworzyć i nauczyć wyrażania emocji? nie chcę go stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×