Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Szczawnica czy Grecja gdzie byście pojechali

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiamy się nad taką późniejszą majówką. I tak, albo tydzień na all incl. - nic mnie nie obchodzi, hotelik, jedzenie, wszystko pod nosem, dzieci w basenie, na plaży, a my z mężem lezaczek, książeczka i totalny relaks... i pogoda raczej pewna... Albo Pieniny - wtedy wypad w większym gronie, łażenie po górach, wyciągi, zamki, Homole mój ukochany, wypad do Zakopca, kolejka na Kasprowy, Gubałówka, odwiedziny znajomych na Słowacji. A z pogodą może być różnie... Dodam, że mamy 3 dzieci, 4-7 lat, dzieciaki w górach były jedynie Świętokrzyskich, a samolotem już lecialy ( w skrócie chodzi mi o to, żeby zaserwować im sporo atrakcji, takich, których nie znają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pippi Lan
wykup im kurs wspinaczki wysokogorskiej wiek w sam raz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pippi Lan - po co ta ironia??? zapomnialam dodac, ze mlodsze beda mialy prawie 5 lat :-P a poza tym to turysci od urodzenia, kochają łazić i zwiedzać... nad wspinaczka wysokogórska sie zastanowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju wybralabym grecje..a w wakacje polskie góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wakacje wybieramy się nad Bałtyk, dlatego zastanawiam się, czy nie ciekawiej dla dzieciaków byłoby jednak pojechac w góry, a nie 2 razy nad morze, choc nie ukrywam, ze kusi mnie perspektywa totalnego odpoczynku, bez myslenia, co zrobic na sniadanie, gdzie zjesc obiad itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
W maju zdecydowanie Grecja. Pogoda w Polsce w maju może być bardzo różna tak że wszelkie wypady w góry mogą nie dojść do skutku a zwłaszcza z takimi maluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Cię tak pociąga luz, to jedź do Grecji chociaż dla mnie nawet taki wypad z dzieciakami jest już wystarczająco męczący :-) i chyba nie myślisz że będziesz leżakować przy dzieciach :-) ale przynajmniej nic innego nie będzie Cię obchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz chyba lepiej, że na plaży będzie pilnować dzieciaków niż na szlaku;) jedź autorko do grecji, jeżeli masz tylko kasę i możliwości to smigaj! ja uwielbiam grecję-szczególnie wyspy polecam. Cały świat podróżuje z dziećmi i ja nie wiem jak to się dzieje, że tylko polki są "umęczone", jest jeszcze tatuś z którym można się opiekować wspólnie;) a jak więcej dzieci to lepiej się bawią. Na pewno lepiej wypoczniesz niż na spędzie w szczawnicy. Ja też rozpatruję Grecję w maju. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm szczerze to my byliśmy po weekendzie majowym w tunezji i wcale nie było upałów - w morzu kąpać się nie dało albo raczej dało ale nie należało to to przyjemności, wieczory chłodne, noce zimne, poranki rześkie.. to w grecji musi być dopiero zimno wtedy.. a w polsce no cóż - trafisz na upał może być fajnie trafisz na deszcz będzie do d**y..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 13:33 zalecam sprawdzenie pogody;) ja byłam w tunezji w listopadzie sie kapałam. A jak chciałas upały to trzeba było w sierpniu lecieć. Ja byłam w grecji i w październiku i w maju-pogoda super, bez męczących upałów, jak nasze polskie lato. IM bardziej na południe tym lepiej. A morze, że chłodne? No cóż kiedy miało się nagrzać? jakoś na zimny bałtyk nikt nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym w maju pojechała w góry a latem zamiast nad brudny Bałtyk to do Grecji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam wakacje w Polsce w tym roku jadę na wypoczynek do miejscowości Wargowo niedaleko Poznania Gościeniec Gryszczeniówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że nasza Polska też jest piękna i trzeba ją doceniać. Ostatnio byłam w Szczawnicy i było cudownie. Jeżeli mamy polecić miejscówke w Szczawnicy http://www.gromadabialawoda.com.pl/o-nas w tym ośrodku było bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachod jest przereklamowany. Sami muzulmanie, napaty, molestowania, gwałty i zamachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie że do Grecji - ja w lipcu byłam z Coral Travel i szczerze mówiąc idealnie mi się odpoczywało! dla mnie to wakacje bardzo fajnie zorganizowane, bezpieczne i przede wszystkim dobrze byly przekazywane informacje! także pełen komfort!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że do Szczawnicy! W Grecji byłem 6 razy a w Szczawnicy nigdy.

Lepsze spanie w Szczawnicy niż szczanie w Piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×