Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maksimus

Imperartyw wysokiego faceta

Polecane posty

Gość Maksimus
uświadomiłeś mi w jakim byłem będzie i że wszyscy szukają tu intelektualnego zaspokojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i imperatyw to wydarł ze słownika żeby błysnąć? Bo jakoś nie pasuje mi to słowo w zdaniu "imperatyw wysokiego faceta" nakaz moralny wysokiego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
nakaz, reguła, zasada, która nie podlega dyskusji! Imperatyw może mieć charakter zasady moralnej, artystycznej lub ideowej ! mnie chodzi o ten artystyczny :) a może jakaś pani napisze bo dziwnym trafem prawie sami panowie komentują ?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na tym forum nie ma kobiet, tylko sami faceci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
ja lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
i nie jesteś facetem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
sorki za pytanie ale padła tu już taka teza ze wszyscy są facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
oczywiscie, ze nie jestem. nie widzialam jeszcze faceta z duzymi cyckami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
jak widac nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
ja nawet z małymi :) a dlaczego lubisz wysokich facetów ? i jak to się objawia ?:) ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
musi sie jakos specjalnie objawiac? mysle, ze nie :) powiem za nepomucka.... niskiemu facetowi serce macza sie w gownie ;) ma racje kobieta, chociaz czasem zdarzaja sie wyjatki ;) osobiscie znam tylko jeden. 🖐️ acha... nie jestem wysoka, wiec nie jest to wypowiedz zyrafy ktorej szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam mam 198 cm i preferuję kobietki maksymalnie do około 170 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
tekst o żyrafie nie jest mój ktoś od czasu do czasu dodaje za mnie urocze komentarze ;) więc Twój wzrost to nie problem ... nie postponowałbym niskich mężczyzn chcę po prostu wiedzieć czy jakaś pani darzy wysokich szczególnymi względami? bo mam nadzieję że tak jest droga fruzko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
dobra. niech ci bedzie drogi maksimusie :) lubie nosic glowe w gorze, dlatego lubie wyzszych facetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
no chyba że lubisz wysokie laski to wtedy wybór jest mniejszy ?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
nie mam nic do niskich facetow, dopoki mnie w tylek nie ukola glupia gadka. napisalam to droga wyjasnienia nieporozumienia. gdy sa grzeczni jest oki;) z doswiadczenia wiem, ze niski facet ma niska samoocene i czesto bywa zlosliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
ale podobno wszystko robią lepiej , bardziej się starają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
staraja sie urosnac, ale im nie wychodzi? czy o co sie staraja?:) i co robia najlepiej? to co napisales jest bardzo ogolnikowe. uwazam, ze przewaznie maja kompleks swojego malego rozmiaru;) i przez to sa upierdliwi i zlosliwi. oczywiscie nie wszyscy. miales kiedys do czynienia z facetem 160cm lub nizszym? mowimy oczywiscie o dojrzalym facecie, nie o mlodziencu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
pisząc wszystko miałem na myśli pracę, rodzinę, seks 16 cm niższy to ile on maił ? wzrostu oczywiście ? w takim razie powiedz jakie masz doświadczenia z wysokimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie niskich. żyrafy mogą wchodzić do szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
oj nie kochasz ty zwierząt jesteś złym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
maksimus, czy ty sie aby dobrze czujesz? ;) doswiadczenia z wysokimi... doswiadczenia z niskimi... doswiadczenia ze srednimi:P:D co jeszcze? rozmiar buta? nie mam pojecia czy jest wprost proporcjonalny do wysokosci faceta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
masz rację fruzka że chyba tak ale jakieś dwie godziny temu odbyłem rozmowę tel. gdzie laska pytała mnie o rozmiar buta bo to przekłada się na inne rozmiary ;) chyba mi się udzieliło ale sama przyznasz że to mnie troszkę usprawiedliwia;) a ty na moim miejscu jakie zadałabyś pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
boska proszę Cię mam 44 ale to się nijak ma... w każdym razie nie zauważyłem korelacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 44 to też duża stopa :D oczywiście, że to absurd :) śmieszą mnie te korelacje :D ..wielkość stopy, długość nosa, rozmiar samochódu itd. ale lubię wysokich chłopaków ...taka malutka się wtedy czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
to teraz boska uważaj ! 44 przy prawie 2 m to nie jest dużo jak grałem w koszykówkę wszyscy kolesie mieli większe stopy nawet jak byli ciut niżsi ;) nos no nie mały samochód za to mały ale chciałby większy :) ile masz wzrostu ? i dlaczego uczucie bycia malutka Ci odpowiada? temat godny analizy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona111111
no no badz co badz fajni sa wysocy- ja mam 176 jestem tez wysoka ha;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksimus
ona1111 a ile ma Twój facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś czuję się bardziej bezpiecznie w ramionach takiego sporo wyższego ..a wzrostu ..hmmm z tym różnie ..w zależności od obcasa :D dziś mam ok. 170 - średni obcas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×