Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maksimus

Imperartyw wysokiego faceta

Polecane posty

Nówka sztuka...niby tak...w porównaniu z rodzicami ;) chociaz z drugiej strony...taki zadbany czterdziestolatek to jest dopiero "towar":D malolaty nie dają rady, zwlaszcza intelektualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dwudziestce piątce
zauważyłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci staram się ukrywać swój intelekt ale on ciągle wychodzi mio ze spodni ;) a ty królowo ćwierćwiecza też jesteś bystrą dziewczyną jak masz na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam wybaczcie drogie panie ;) to było niestosowne jak mam to odpokutować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest w depresji z powodu upływającego czasu ;) nie można jej teraz obarczać takim zadaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei nie powinnam niczego proponować, bo jestem zboczona i same glupoty mi w głowie :D zwlaszcza o tej porze. Jedynie mloda kolezanka moze w tym momencie trzeźwo myslec. Przynajmniej mam taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz nas zainteresowałaś nie Ci nie odpuścimy Koci ! dawaj bo może to da mi pojęcie o zboczonych pazurkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na mój topik, jest parę"pięter" ponizej ;) ale od początku zajrzyj, bo teraz to my juz tylko jakieś pitu pitu uprawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz być chłostana ? poniżana wulgarnymi zwrotami i używana jak suka ? wybacz wyrażenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu o tym nie popiszemy bo kobiety i dzieci będą to czytać ;) masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dwudziestce piątce
Mówią, że ładne mam imię. Podobno starogermańskie. ;) Dobranoc Koci, Maksimus. Przyjemnej zabawy. Uciekam w sen, bo już zaczynam w ogóle nie myśleć. Pomysłów na zrehabilitowanie się dżentelmena brak. Chociaż hm... Aczkolwiek... kiedyś Maksimus możesz Koci wyrwać na dobrą kawę, w dobrym towarzystwie. Gdyż z tego co mi wiadomo znajdujecie się w tym samym województwie, o ile nie mieście. ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dwudziestce piątce
Mówią, że ładne mam imię. Podobno starogermańskie. ;) Dobranoc Koci, Maksimus. Przyjemnej zabawy. Uciekam w sen, bo już zaczynam w ogóle nie myśleć. Pomysłów na zrehabilitowanie się dżentelmena brak. Chociaż hm... Aczkolwiek... kiedyś Maksimus możesz Koci wyrwać na dobrą kawę, w dobrym towarzystwie. Gdyż z tego co mi wiadomo znajdujecie się w tym samym województwie, o ile nie mieście. ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dwudziestce piątce
jak ja kocham duble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc po 25 duble czasami są fajne ;) i skąd wiesz o województwach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiarteczka ;) Ty ...swatko ;) zaglądałaś kiedyś na mój topik? rozmawialiśmy już tu ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYSOKI FAJNY ;ALE WLOZKU nie wygodnie to taj jakby sie maialo sexxx z patykiem, max 180cm wystrczy,aj mam 168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koci, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. :P ok, w porządku, nie będę owijać w bawełnę. Tak, rozmawiałyśmy i to nie raz, nie dwa. A ostatnio gdy wpadam od czasu do czasu na café, zmieniam niki jak w kalejdoskopie... ;) pozdrawiam, miłego weekendu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w lozku wlasnie wygodnie z wysokim :P byle nie z patyczakiem, bo sama mam dupsko, wiec moglabym takiego polamac :( mezczyzna musi być większy, silniejszy, inaczej glupio taki seks wygląda, o ile podniecenie nie zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po25 ce właśnie tak podejrzewałem że dużo czytasz :) i miło mi że to co ja czasami napiszę ;) Koci ja mam zaledwie 100 kg ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałem zapomniałem się zalogować ;) dlaczego facet jest jak strumyk ? bo czasami niezbyt bystry !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×