Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak oduczyc sczeniaka pchania sie na lozko w nocy

Polecane posty

Gość gość

Witam. To moj pierwszy pies. Szczeniak ma prawie dwa miesiace i mam go od 3dni. I od pierwszej nocy piszczy i pcha sie na lozko,na swoim poslaniu spi tylko w dzien. Jak go moge nauczyc by nie chcial na lozko w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polóz mu poslanie przy woim lózku, czasem go w nocy poglaszcz. najlepiej, jak poslanie bedzie w miare wysoko( bliej poziomu łozka. Pies to stadne zwierze, ty jestes przywodcaa stada, z toba czuje sie bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze to jakis pomysl ale co jak to nie pomoze i dalej bedzie piszczal,drapal w lozko. A dodam ze spie z corka w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze pisze poprzednik i mów do niego jak piszczy, że nie wolno, a tak na marginesie ja nie miałam serca i mój śpi trochę u siebie trochę ze mną w łóżku, rozpuściłam bestię i robi ze mną co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bym spala sama to by mi to tez nie przeszkadzalo,ale teraz spie z corka a na swieta maz przyjezdza z zagranicy to nie bedzie zadowolony jak by mial spac z nami jeszcze pies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddaj psiaka komuś, kto naprawdę kocha zwierzęta. Ewentualnie oducz siebie spać na łóżku i wtedy zobaczysz, jak będzie milutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jednym to nie przeszkadza a inni nie lubia. Slyszalam tez zeby wyniesc poslanie na noc do innego pomieszczenia i nie zwracac uwagi na piski i po tygodniu nauczy sie spac na swoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×