Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jabłako

Szukam bezpłodnego ew. wdowca celem założenia rodziny i adoptowania dzieci

Polecane posty

Gość Jabłako

Witam, jestem prawdopodobnie (80%) bezpłodna. Nie wyobrażam sobie jednak życia bez dzieci. Poszukuję mężczyzny w podobnej sytuacji - tj. bezpłodnego (przewiduję bowiem, że mężczyzna płodny nie będzie chciał wiązać się z kobietą bezpłodną). Celem jest stworzenie rodziny i adopcja dziecka (preferowana tzw. adopcja zarodka). Jestem z Poznania. Jestem niezależna finansowo. Mam 38 lat. Ewentualna druga opcja, to związek z wdowcem który ma małe dzieci i szuka partnerki życiowej i matki. Jeśli znacie osoby, które mogłyby być zainteresowane, proszę przekażcie im tę informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszkowy
A co można na tym zyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nisko można upaść,czy można niżej? czy w ogóle jest jakieś dno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz_34
Chyba bardzo jesteś zdesperowana...szukanie kandydatów po durnych forach... Nie szukaj priorytetowo. Jak ktoś Cię faktycznie pokocha, to taką jaka jesteś i adoptujecie dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłako
Ogłoszenie ma konkretny cel. Jak wynika z jego treści, nie prosiłam o wyrażenie opinii co do mojego postępowania, moralności, desperacji, etc. Jeśli jednak ktoś koniecznie ma taką potrzebę wypowiadania się nie na temat, proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w tutejszych tematach bo wiem że są tu tacy co pisali o podobnej sytuacji Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze poszukaj na portalach randkowych mezczyzn, ktorzy sami wychowuja male dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Dla takich to ona będzie za stara.Tatuśkowie , chcą max 35.Ładną. A na poważnie - to forum to nie jest dobre miejsce na szukanie kogoś takiego.Nie wiem zresztą, gdzie można w necie spotkać normalnego faceta, bo na randkach na pewno nie. Miałam ten sam dylemat jakiś czas temu - chciałam mieć drugie dziecko, partnera.Nie było z kim się związać. Syn to dla mnie największe szczęście, powód do dumy.Mogę sobie wyobrazić życie bez mężczyzny, bez dziecka nie.Więc doskonale Cię rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała być bezpłodna bo dzieci nie chcę. A ty powinnaś się cieszyć, że możesz uprawiać seks nie martwiąc się o ciążę. Masz już 38 lat, po co ci dziecko? podróżuj, miej jakieś pasje, hobby, po co ci dzieciak? nie rozumiem takich kobiet. A szukanie faceta też bezpłodnego to trochę bez sensu. Nie ograniczaj się tak bo prawda jest taka, że cud jeśli w ogóle kogoś znajdziesz kto będzie chciał z Tobą być, bo faceci teraz wolą 20latki, nawet jak sami mają 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłako
Pasjami i hobby to ja się zajmowałam całe swoje życie i dzięki temu (choć nie tylko bo były też pewne obiektywne przeszkody) przegapiłam czas na robienie dzieci. Myślę, że właśnie mężczyzna bezpłodny ma większą motywację żeby stworzyć rodzinę, a zarazem, nie sądzę żeby był łakomym kąskiem dla młodych i atrakcyjnych dziewczyn, które jednak wolą mieć dziecko ze swoim partnerem. Ewentualnie na co może liczyć to kobiety już z przychówkiem. Takie zaś są przeważnie obarczone problemami z byłymi mężami, chłopakami itp. Nie mam problemów (na razie) ze znalezieniem faceta do bycia ze mną (jestem dość atrakcyjna). Co z tego, skoro wszyscy mężczyźni chcą mieć seks i związek bez zobowiązań. Mnie interesuje skupienie się na dzieciach i stworzeniu dla nich fajnej, ciepłej rodziny. Chcę podzielić się tym co w życiu osiągnęłam. Nie interesuje mnie hedonizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Tego nikt nie zrozumie.Najfajniejsze są rady byłych żon, które całe życie nie maiły czasu dla siebie i teraz rozwijają pasje , hobby.albo młodych dziewcząc, które żyją tak jak ty i ja.Mnie udało się urodzić dziecko, ale wychowuję je samotnie.W moim przypadku ludzie nie potrafią zrozumieć, że zamiast tych pasji i hobby, wolności, którą miałam do 30 brakuje mi bliskiego człowieka.Mamy poprzestawiane okresy w życiu - one nie widzą niczego atrakcyjnego w tym co przeżyły, albo do czego ich nie ciągnie, a dla nas nasza wolność jest już brzemieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj autorko chyba wiem o czym piszesz,ale mam pytanie jak można się z Tobą skontaktować bo pisanie tutaj o sobie to nie zbyt dobra forma Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj bo cie wydymie i wycycka z kasy. Chyba że sama masz plan cyckania ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłako
mój email: Pobrano@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a to na pewno twoja poczta bo boje sie ujawniać swojej prywatności,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłako
?? No moja. Nie wiem za bardzo jak mam Ci udowodnić, że moja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jutro wymyśle jak z Tobą sie skontaktować bo boje sie pisać na tą poczte bo wiem że wiele osób tutaj podszywają sie pod czyjeś odpowiedzi,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho! Już cie dyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byś miał rozum to byś wiedział że nie tylko na dymaniu świat polega,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że nie na dymaniu. Tylko na wydymaniu. Cwaniaczku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Autorko,jeśli masz ochotę jeszcze skontaktować sie ze mną to jedyne co wymyśliłem to kontakt tel,oto numer 882-926-993 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłako
a czy podanie Twojego numeru telefonu nie zdradza Twojej prywatności ? Przecież ktoś inny może na niego zadzwonić i podać się za mnie. Napisz na maila, nie musisz od razu zdradzać wszystkich szczegółów swojej prywatności. Ja na nieznane telefony nie wydzwaniam, bo to jeszcze się okaże jakaś pułapka na smsy, dane osobowe, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczytaj poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mnie nie przeszkadza bezpłodna kobieta i szukam Takiej na stałe proszę kontakt 532416676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam bardzo miło by się było poznać proszę tel a chętnie porozmawiamy 532416676 pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może w tym serwisie, ale z kolei tutaj spotykają się aby mieć dzieci, więc sam nie wiem... http://roomvitro.com/pl Może jakiś portal randkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam...Jestem tatusiem samotnie wychowujacym parke wspaniałych dzieci...uważam że kobieta bezplodna przelala by calą miłość na moje pociechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N o i już mamy tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed czterech lat! Na pewno tamta autorka czekala na ostatni sms !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - w parkach to się sprzedaje papugi nierozłączki. A w niektórych parkach to sie sprzedaje obwarzanki z makiem.... A tobie co? Trzepanie kapucyna nie wyszło nad ranem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×