Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość svint

Czyszczenie przypalonego garnka lub rusztu. Sposob !

Polecane posty

Gość svint

Witam. Czym czyscicie przypalone garnki , ruszty z grilla ? Sam wiem po sobie ze jest to bardzo trudne do usuniecia i dlatego chce panstwu zaprezentowac nowy produkt ktory wchodzi na polski rynek. Zapraszam do obejzenia filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=w55swwCkIII Jest to probny filmik promocyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svint
Gabeczki radza sobie z roznymi powierzchniami np. garnki, sztucce, zlewy, plyty kuchenne, piekarniki, grille, ruszty, kije golfowe felgi samochodowe, narzędzia oraz wiele wiele innych. Doskonale nadaja sie do czyszczenia lazienek i kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grilcownia
Dużo mnie roboty byś miała przy grillu gazowym. Zobacz Broil Kinga, duże fajne wygodne grille gazowe, nie ma tyle czyszczenia, poza tym nie bawisz się z rozpalaniem, z podpałkami, z chemią, nagrzewa się w jakieś 10 minut i robisz wszystko na czysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy w garnku zagotowac proszek do prania i przypalone samo ładnie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam preparatu przeznaczonego specjalnie do kominków ,grilli,garnków ,trzeba spryskać ,poczekać a potem zetrzeć wszystko i umyć . do sklepu trzeba się zalogować -za darmo jakby co to dam namiar mój adres n.plawnicka@poczta.onet.pl używam go tez do szyby w piekarniku i kominku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×