Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy mają jakąś dziwną manierę strojenia się gdy lecą do Polski?

Polecane posty

Gość do tej co do lucyjki cos ma
"poszłas w norwegii na interview i ubrałas sie w dżinsy i dressy?? to dopiero jest obciach.na rozmowe o prace przychodzi sie ubranym stosownie do sytuacji.tak poza tym to polaczki wiecznie beda krytykowac, w polsce nie tak sie ubiera, inaczej sie ubierze to znowu cos nie tak...czytac sie was nie da, szkoda czasu na taki durny topik" x ona napisala tak: "(mialam na sobie prosty sweter, ciemna spodnice za kolano, tylko tusz do rzes, bo ogolnie sie nie maluje" xxx tak wiec obciach to zrobilas sobie, bo nawet czytac nie umiesz, a sie tu jeszcze probojesz wypowiadac, nie topik jest durny a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co do lucyjki cos ma
"poszłas w norwegii na interview i ubrałas sie w dżinsy i dressy?? to dopiero jest obciach.na rozmowe o prace przychodzi sie ubranym stosownie do sytuacji.tak poza tym to polaczki wiecznie beda krytykowac, w polsce nie tak sie ubiera, inaczej sie ubierze to znowu cos nie tak...czytac sie was nie da, szkoda czasu na taki durny topik" x ona napisala tak: "(mialam na sobie prosty sweter, ciemna spodnice za kolano, tylko tusz do rzes, bo ogolnie sie nie maluje" xxx tak wiec obciach to zrobilas sobie, bo nawet czytac nie umiesz, a sie tu jeszcze probojesz wypowiadac, nie topik jest durny a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felioanna
Strojenie sie do samolotu jeszcze jakos ogarne, ale niech ktos mi wytlumaczy po co sie laski stroja na silownie???? Nie raz widzialam dziewczyny w pelnym makijazu z rzesami ociekajacymi tuszem i wielkimi kolczykami!!! jaki to ma sens??? widzialam tez pare gwiazd w semi przeswitujacych spodenkach albo z dekoldem prawie do pasa, niech ktos mi to wytlumaczy bo ja nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jagoda369 eee tm , jakis bzdurny topik! Ja naparwde duzo latalamm zagranica i to co piszesz autorko jest nieprawda. Polki to naprawde piekne kobiety, chyba nawet najpiekniesze na swiecie co widac na wyborach miss world. " Hahahahah weź bo padne ze śmiechu :D Widać na wyborach miss world? A kiedy ostatnio jakas Polka zakwalifikowała się do pierwszej dziesiątki finału? Nie mówiąc juz o wygranej? :D :D Nie praw sama sobie komplementow. Polki są przeciętnej urody. Wiedzialabys to gdybyś rzeczywiście zwiedziła trochę świata poza Anglia i Irlandia oraz oglądaniem wyborów miss świata. Hehehe "widać po wyborach miss świata" no teraz to się osmieszylas :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tez sie zasmialam jak przeczytalam o tych wyborach miss.jakos Polki odpadaja jjz w pierwszej turze a wygrywaja Kolumbijki,Brazylijki,Hinduski.Zgadzam sie ze polki sa przecietne.piekne to sa Szwedki,Czeszki,Rosjanki,.Kolumbijki,Brazylijki,Hinduski,Arubijki.To sa pieknosci.A nie przecietniaczki Polki.Ludzie skonczcie same sie nazywac pieknymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy to macie problemy, zobaczcie co mi sie przytrafilo, ja do dzisiaj nie moge sie pozbierac po jednej.... wstydzilam sie isc do toalety przy facecie, wiec poszlam pod prysznic (byl osobno) zrobilam kupe do worka, potem przemycilam w reczniku ten worek i schowalam w plecaku.. nastepnego dnia smrod byl straszny, koles otworzyl moj plecak ja w panice sie na niego zucilam i powiedzialam ze to splesniale brzoskwinie... chyba nie uwierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo, bylam kiedys z rodziciami na dzialce u ich znajomych i nie bylo tam toalety. Wszyscy spali w takim baraku dla pracownikow, bo nie wybudowali jeszcze wtedy domu. W pewnym momencie wszyscy obwiescili, ze idą na spacer. Ja odmowilam, bo pomyslalam, ze w tym czasie jak oni pojda, ja zrobie kupkę. Zamknelam sie w tym baraku, wzielam reklamowke i chcialam zrobic do niej kupe. Nie trafilam!!!! W tym momencie oni wrocili ze spaceru. Kupa na ziemi, ja z majtkami w kostkach....Wzielam te kupę przez siatkę i wrzucilam do komory na posciel w lozku. Przez kilka godzin wszyscy zastanawiali sie dlaczego unosil sie tam taki obrzydliwy zapach.... Az znalezli!!!! Chcialam uciekac z tej dzialki na piechote ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 1:48 i 1:49 miało być śmiesznie a wyszło beznadziejnie... Pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce nawet jak do warzywniaka idziesz to musisz sie odstrzelic jak na bal, bo inaczej nikt z toba gadac nie bedzie... W PL z biedakami nikt nie chce gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaki? Haha to mnie rozbawiłaś Popatrz na hipsterow czy oni nie wyglądają na kloszardów ? A ciuchy maja za wiecej niż średnia krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciesz oni kupuja ciuchy na szmateksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia chyba nie wiesz co to prawdziwy hipster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja droga, eleganccy ludzie są zawsze "wystrojeni". Pięknie trzeba wyglądać zawsze, zapamiętaj." * A ja powiem G O W N O prawda :P Eleganccy ludzie potrafia sie ubrac STOSWNIE DO OKAZJI. Wiedza gdzie i kiedy mozna (a czasami wrecz nalezy) isc wystrojonym, ze do jarzyniaka po kartofle nie idzie sie w makijazu jak na plan filmowy a na podroz nie zaklada sie 15 centymetrowych szpilek :P Prawdziwie eleganccy ludzie maja z Was niezly ubaw a Wy sobie nawet z tego nie zdajecie sprawy ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz mi tych eleganckich ludzi? chyba jedynie rodzina krolewska, politycy i ludzie pokazywani w tv musza uwazac na to, w co sie ubieraja, my mozemy nosic, co chcemy :) a ze ktos sie glupio patrzy w kolejce do samolotu i krytykuje czyjes ubrania, to juz jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm. Ciekawe skad te pracujace w UK Polki, ktore wielbia tipsy, solarium, ciuszki i kosmetyki biora na to wszystko kase?! Czyzby z pracy za 6.31/h brutto??? No tak, na polskie to przeciez az 31 zl :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauwazylam, ze ciapackie s****wa ubieraja sie tak odswietnie. Pewnie to ta ich wiejska mentalnosc :D Wiedza, ze u nich na wsiach wysmieja, za plecami ich kupopodobne bachory wiec kupuje nowe ciuchy, probujac przekonac cala wies "patrzcie jaka bogata jestem, jak mi dobrze z moim kochasiem" :D Wiadomo, ze ciapackie zlewy to dziunie bez wyksztalcneia, ze wsi najczesciej i kazdy zna polska, wiejska mentalnosc :D Zawsze sie z tego nabijalismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 07:59 no wlasnie nie. Wlasnie tak odswietnie ubieraja sie dziunie ktore stoja z Polaczkami, takimi wyżelowanymi karkami w adidaskach. To wlasnie takie Polki stroja sie na samolot, zeby po wyladowaniu pokazac sie "Zobaczcie jak mi sie powodzi za granica" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Wiocha na maxa. Często słyszę : jak będę leciała do polski to kupie sobie to czy tamto .. Teraz nie tylko jak będę leciała :) czyli na pokaz .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam widuje ciapackie zlewy wystrojone na swoje wuochy i z tresowanymi malpkami przy boku. Polakow w bialych adidasach, wyzelowanych juz od lat nie widzialam. Jedynie w PL czasmi, jak ze wsi przyjedzie do miasta sprawy zalatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czesci sie zgodze
troche autorka ma racji. czesto widze wystrojone parki lecace do Polski. troche to smieszne. z reguly wlasnie to nie sa eleganckie osoby tylko tacy troche wiochmeni wystrojeni w najlepsze rzeczy jakie maja, ale wygladaja komicznie. mi tez sie zdarzylo miec buty na dosc sporym obcasie ale tylko dlatego ze nie bralam innych na zmiane, ale nie odstawialam z ciuchami szopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej, tak to prawda. I takie właśnie pary sa śmieszne. Lecą na urlop do Polski i najczęściej to wygląda tak: Ona, blondyna, opalona na solarium,a jak nie opalona, to dużo pudru na twarzy. Obcisłe ciuszki, podkreślające biust, leginsy albo jeansy ciasne aż strzelają, dużo bransoletek na nadgarstkach, tipsy rozowe lub french, widoczny zegarek, buty najczęściej tez jakieś odświętnie lub zakładają adidasy z Nike :D Teraz ich kompan, facet. Ubrany w jakis tani sweterek lub bluzę z kapturem. Jeansy lub szorty do kolan z kieszeniami na wysokości kolan :D Obowiązkowo skarpety naciagniete wysoko i białe, nowe, czyste adidaski. W dłoni najnowszy model iPhona lub innego modnego smartfona i głośne żucie gumy. Wszakże wszyscy naokoło muszą widzieć zawartość jego gęby ;) Oczywiście co drugie słowo to ku/rwa i ja pie/rdole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nowe,białe adidaski " Lysa glowa rozchelstana koszula No I co najgorsze to lancuszek na watpliwej urody meskim dekoldzie. Wiejskie mlode laski w Polsce sa fajne. Co z tego ze nie maja klasy. Ale za to sa ladniejsze od wsiokow z Niemiec czy innych Francji. Tandetna elegancja jest lepsza od brudasow I niechlujow angielskich. Slownictwo za to jest naprawde okropne I to we wszystkich krajach. Przoduja Amerykanie I Wlosi. Uszy puchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polke na angielskiej ulicy poznasz z daleka po adidaskach, krotkiej kurteczce i wlosach w kite - to sie 'sportowo-elegancko' LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I fajnie Mlode Polki nawet te z najwiekszej wiochy maja wiecej klasy od Angielek z wiochy juz nie wspomne o Amerykankach z wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie chyba w nas zakorzenilo na dobre. To strojenie sie na wyjazd/wyjście. Tak jak dawniej sie stroilo na wyjscie do cioci lub innej krewnej, na wyjscie do kościoła w niedziele lub inne wyjscia i tak zostalo do dzisiaj. Wyjazd do Polski to dla nich specjalny dzien. Zapewne czekali na ten dzien kilka miesiecy. Niektorzy nawet rok i dluzej, bo nie kazdy moze sobie pozwolic na czeste urlopy (praca, dzieci...). Z tej radosci wyjazdu obkupuja sie nowymi ciuchami, kupuja cala walizke prezentow dla rodziny. Dawniej jak moj wujek jeszcze za komuny pracował w NRD to tez jak przyjezdzal to byl odswietnie ubrany, wyperfumowany i mial mnostwo prezentow, czekolad... ta nasza mentalnosc zostala do dzisiaj. Tacy po prostu jestesmy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby gdzie i kiedy maja zakladac lepsze ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jestesmy: ambitni i szczodrzy Jedyne co mnie denerw uje to te snieznobiale adidasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam wole popatrzec na ladnie ubrana dziewczyne niz na taka w dresach. Polacy nie zmieniajcie sie, dabajcie o siebie i nie chodzcie w dresach bo tak inni robia. btw chyba tylko menele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×