Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy mają jakąś dziwną manierę strojenia się gdy lecą do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Zależy co mamy na myśli pod słowem "Elegancja". Dla niektórych elegancja to kozaczki, mini i krotka bluzeczka :D A dla normalnych to wiocha, tandeta i wstyd. ;) I nikt tu nie pisze o odprysnietym lakierze na paznokciach. Czytaj ze zrozumieniem. My się tu z tipsiar smiejemy. Tipsiary są najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My? Pisz za siebie, bo ja sie nie smieje, choc sama tipsow nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancja wyraża nasza osobowość!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancja wymaga, by uroda, figura i wnętrze, nasza osobowość stanowiły jedno wraz z wizerunkiem zewnętrznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18:33 - ty kolo elegancji to nawet nie stalas :D i skoncz krzyczec tutaj. W kazdej wypowiedzi stawiasz po kilka wykrzyknikow. Podobno jak ktos tak robi, to wariat jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorki Beata Tyszkiewicz w jednym z wywiadów powiedziała, że mimo wszystko „kobietę najlepiej ubiera miłość”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna sie Os*******il jak szczur na otwarcie kanału ale Trzeba mieć gust jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie mogę być wariatem.Moje wykrzyniki krzyczą do takich jak ty.!!!!!!!!! Daj zyc innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nadal czekam na odpowiedz na pytanie kto to jest tipsiara. Czyzbys miala problem z definiowaniem slow, ktore uzywasz elegancka poleczko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie naśladuj przyjaciółek. Nie jesteś wtedy sobą, udajesz kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś. Jej styl niekoniecznie jest twoim stylem. Oczywiście,że elegancja lubi gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lucyjki
poszłas w norwegii na interview i ubrałas sie w dżinsy i dressy?? to dopiero jest obciach.na rozmowe o prace przychodzi sie ubranym stosownie do sytuacji.tak poza tym to polaczki wiecznie beda krytykowac, w polsce nie tak sie ubiera, inaczej sie ubierze to znowu cos nie tak...czytac sie was nie da, szkoda czasu na taki durny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz kto to jest tipsiara? No ok. Dzisiaj łaskawam. Tipsiara to kobieta noszaca tipsy. Najczesciej idzie to w parze z rownie obciachowa opalenizna i mocnym makijazem. Czy znaczenie tipsow rowniez mam ci wyjasnic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwykle kończy się każda dyskusja ze zgryżliwą osobą.Oddaję c***ole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co stawia mnostwo wykrzyknikow: No juz spokojnie wdech, wydech, wdech, wydech. Bardzo mi przykro, ze temat jest o tobie i wlasnie dowiedzialas sie, ze nosisz tandete na sobie. ;) Masz na pocieszenie to : !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz wole jak kobieta tipsy (sama ich nie nosze) niz zaniedbane, obgryzione paznokcie. Nie spotykam takich Polek, o jakich piszecie. Ani na ulicy ani w samolocie. Nie wiem gdzie wy takie widujecie. Moze czas zmienic polskie imprezy na ambitniejsze rozrywki?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idż do biura w USA,zobaczysz jak pracownicy są ubrani a idz do naszych biur,to rzadkość ,że wszyscy przychodzą w kostiumach,garniturach:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co stawia mnostwo wykrzyknikow: No juz spokojnie wdech, wydech, wdech, wydech. Bardzo mi przykro, ze temat jest o tobie i wlasnie dowiedzialas sie, ze nosisz tandete na sobie. Masz na pocieszenie to : !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!= ' ale baba ma porypany dekiel,dobrze ci ktos napisał,ale ty jak ten dziobak,dalej dziobiesz fujaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w uk w szkołach nauczyciele czy urzędnicy nie stroja sie w piórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wystrojone nawet na lotnisku w podróży lalunie a co zakładanie na naprawde wielkie wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w uk w szkołach nauczyciele czy urzędnicy nie stroja sie w piórka i co,uwazasz ,ze to jest w porzadku? w/g mnie brak oglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wystrojone nawet na lotnisku w podróży lalunie a co zakładanie na naprawde wielkie wyjście?" 'elegancką można być w skromnej spódnicy i białej bluzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strojenie sie w piórka uważasz za oglade ? :) Hmm. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie wiecie co to jestm elegancja. To ja wam powiem, dokładnie mniej znaczy wiecej, i schludnośc, czystość, dobry smak. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tm , jakis bzdurny topik! Ja naparwde duzo latalamm zagranica i to co piszesz autorko jest nieprawda. Polki to naprawde piekne kobiety, chyba nawet najpiekniesze na swiecie co widac na wyborach miss world. Takie Angielkii, Irlandki czy nie daj Boze Amerykanki moga nam buty czyscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegantki Elegancki wygląd zależy w pierwszym rzędzie oczywiście od ubioru, ale również od sposobu jego noszenia, od tego w jakim stopniu pasuje do kontekstu, w którym noszący go człowiek się pojawia. Elegancki wygląd zależy też od postawy ciała, sposobu poruszania się, gestykulacji, mimiki. Wszystkie te czynniki nie mogą być prostackie, muszą być jakoś piękne, szlachetne, wytworne – eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywistne,że innej szaty wymaga wyjście do teatru, innej na bal, wieczorną kolację czy spacer. i zawsze można byc elegancką A swoja drogą,poczytajcie sobie art.o naszej elegancji w ostatnim nr Angory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się, że elegancji nie da się nauczyć, rodzi się z nią. Nie każda kobieta ma to naturalne wyczucie estetyki i piękna, to jednak można zdobyć pewne umiejętności i nauczyć się tego, jak być zawsze modną i elegancką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegantki to damy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hie hie, nie chce mi sie czytac calego watku, przeczytalam pierwsza strone. Cos w tym jest bo ja zawsze czuje w kolejce ze jestem najgorzej ubrana ze wszystkich hehe, fakt Polki bardzo dbaja o siebie, niektore ze stylem inne mniej, disco - polowcow nie widzialam dawno, mieszkam w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie skad wiecie czy ktos sie wystroil do samolotu bardziej niz zwykle? Skad wiecie jak taka osoba ubiera sie na codzien? Osobiscie w zyciu by mi nie przyszlo do glowy stroic sie w szpilki na podroz, ale z drugiej strony wydaje mi sie, ze troche przesadzacie, nie widze zadnych dziewczyn z golym brzuchem, ani jakos wyrozniajacych sie strojem. Zreszta nie rozumiem takiego oceniania czyjegos ubrania, to chyba tez dosyc zasciankowe zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×