Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy mają jakąś dziwną manierę strojenia się gdy lecą do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Ja tez nigdy nie ocenialam innych po tym, w co sie ubieraja. Jak ktos chce leciec w szpilkach, to niech leci, a jak ktos w dresie to tez jego sprawa, co mnie to obchodzi. Ludzie maja rozne style, bo maja rozne osobowosci. Nigdy nie kupuje nowych ubran na wyjazd do Polski, ubieram sie w to samo, w czym chodze tutaj, a na podroz samolotem ubieram sie po prostu wygodnie i tak, zeby mi nie bylo zimno w samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, żal mi ciebie. Chyba rzeczywiście jesteś niedowartościowana, skoro z takim zacięciem wypatrujesz ludzi ubranych Twoim zdaniem nie tak, jak powinni - lepiej ci, jak stwierdzisz, że ty wyglądasz lepiej? O co ci chodzi, kobieto? Na mnie robisz wrażenie takie samo, jak "ikony mody" Horodyńka i swego czasu Malinowska, która za cel życiowy obrała sobie obrabianie tyłka innym. Może i wyglądasz dobrze, nie tandetnie itd., ale charakter to masz podły. Osobiście wolę mieć znajomych, którzy może nie za bardzo mają wyczucie stylu i czasu, ale za to nie plotkują o innych w taki sposób, jak ty to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Polacy wynajdują sobie takie durne problemy? Nudzi ci się? Weź się do roboty. Możesz np. charytatywnie udzielać rad Polakom, jak się mają ubierać do samolotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach chyba uderzylam w czyjes ego za bardzo... komentarz wyzej o tym swiadczy ;) Bywa. - autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stol a nozyce sie odezwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morwwwa
Autorko nie przejmuj się tymi zajadłymi komentarzami innych. Po prostu w Polsce istnieją różne warstwy społeczne i warstwy te mają charakterystyczne dla siebie gusta. Takie tandetne stroje, tipsy, nawalone tapety, że można by łopatką było zbierać, solara, kicz i postępowanie w myśl zasady "postaw się a zastaw się", "co powiedzą inni" charakteryzują najniższe warstwy społeczne, motłoch, którego pełno w UK. Dlaczego więc się przejmujesz? Taka wieś tańczy i śpiewa. Mnie osobiście to już nie razi, przyjmuje, że jest jak jest, ci ludzie należą do danej warstwy społecznej i ubierają się zgodnie z jej zwyczajami, tak jak zostali nauczeni, w ich odczuciach są to szczyty gustu ;)) Po prostu autorko rób swoje i tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne plebs wyjechal do uk a ta elita co zarabia milionyw pl wiesniaki jestescie i tyle nic nie zmieni faktu a zwyczainie zazdroscicie ze komus sie chce stroic nawet o 5 rano ahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób swoje, czyli co? Dalej śledź i obsmarowuj na kafe? A różne warstwy społeczne i style w noszeniu się dotyczą każdego kraju, więc to, że autorka pije do Polaków jest nadużyciem. No ale jak się lubi gęgać, to każdy temat jest dobry, prawda?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pitol, kobito, tylko zaloz blogaska modowego i tam sie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawde nie wiem gdzie Ty takich polakow widzialas ? Ja jeszcze ani razu nie spotkalam polki ze szpilkami 15 cm - bo jak wiadomo do samolotu nie wolno zakladac wysokich szpilek, nie widzialam w krotkich mini ani z makijazem wiecej niz powinna miec- moze Ty z ruskimi pomyslilas ? Latam do Polski dosc czesto co najmniej 2 razy miesiecznie i nie spotkalam wypindzoinej lali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to snoby. Zastaw sie a postaw sie. Zamiast cieszyć sie życiem to wszystko na pokaz. Kredytów milion, żarcie z biedronki ale telewizor 3d musi być. Pseudo bogacze musza sie dowartościować i tyle. Niemiec woli na Majorkę pojechać,telewizor mając normalny. Polak na wakacje nie pojedzie ale chatę musi mieć odstawioną. To niestety prawdziwa prawda.... Obserwuje to dziwne zjawisko od 10 lat mieszkając w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zalozycielko tematu, podla z ciebie baba, ale widze, ze znalazlas klakierow. Wpis kogos z pierwszej strony, kto krytykuje nawet to, ze rodacy nie garbia sie czekajac na odprawe, rozwala :D Uwaga, ludziska! Aby nie trafic na kafe w roli obsmianych, nastepnym razem pytamy tutaj, jak sie ubrac do samolotu, a kolejke odbebniamy w pozycji na paragraf :D Usatysfakcjonowane tym czujne obserwatorki prosimy potem o posty pochwalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Dlaczego jak komus powiesz ze stroi sie jak choinka na wyjazd do Polski to zaraz pada stwierdzenie: A co, mam sie ubrac w rozciagniete spodnie dresowe i sweter? Naprawde? Czyli jak nie miniowka i szpilki oraz goły brzuch, to jedynie powyciagane dresy? Nie ma zadnych ubran pomiedzy? Polki ubierają sie TANDETNIE. xxx Nie pamietam kiedy widzialam Polke a miniowce, szpilkach i z golym brzuchem. Koloryzujesz sloneczko. Skoro Polki ubieraja sie tandetnie, to ty rozumiem tez? No w koncu Polka jestes, prawda?? Przykro mi, ze nie potrafisz sie ubrac z klasa, zreszta twoja wypowiedz swiadczy o tym, ze nie masz pojecia co to znaczy miec klase. Coz, bywa. BTW Pozdrowionka dla kolezanek barbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ,ze to wszystkio piszecie pod swoim kontem ? Ja tez latam czesto do PL - tak jak w UK i tak samo w Pl chodze normalnie ubrana. Wkladam to co chce. Takich lasek jak Ty tutaj opisalas jeszcze nigdzie nie widzialam. Po za tym jak mam pieniadze i moge sie fajnie ubrac to dlaczego mam tego nie robic bo jakas zazdrosna, malodowartosciowana i malo ogarnieta lala jak Ty mnie skomentuje ? No przepraszam ale ma w d***e opinie innych - jak sie nie podoba to sie nie patrz i nie komentuj , bo tak jak np. Tobie nie podoba sie moj struj tak samo komus moze nie podobac sie Twoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam paniusie w sukienkach super eleganckich wizytówkach z pełnym pro makijażem i szpilkach na 10 cm obcasie. Z laptopem pod pacha i iphonem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak takie panie to juz widac ,ze leca w sprawach biznesowych ale co taka pszczolka jak ty moze o tym wiedziec -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co taka jak ty moze wiedzieć o tym ?:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co tu chodzi z ta zazdrością? Ty tak na serio? Ze ja niby "zazdraszczam" tipsiorow i ciasnych ciuszkow z Primarka? Nie rozsmieszaj mnie. Ja mam ubaw po pachy. Zazdrościć to bym mogla jakiejs eleganckiej, schludnej i pięknej kobiecie a nie laskom rodem z techno clubu wygladajace jak "biczys za 5zl..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie moge z tych krytykantow autorki sie smieje. i widze ludzi slepych na to ze robia z siebie posmiewisko. A prawda taka ze w wiekszpsci wyjechal plebs a w pl nie wszyscy pracuja za grosze. Ten plebs robi opinie wszystkim niestety. Laski bez gustu ubrane w ciuchy czasrm nie pasujace ale wazne ze markowe to nie rzadki widok. Panowie wystrojeni na wiejska potancowke to tez czesty widook. Ci ludzie nie widza ze wygladaja smiesznie bo tak zostaki wychowani w takim otoczeniu. Zobaczcie co sie dzieje w swieto zmarlych jaka rewia mody. I minie dlugi czas zanim to sie zmieni. A blog modowy nie jest potrzebny zeby nie wygladac jak wiesniak i debil zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bizneswoman na podróż ubierają sie wygodnie. W walizce maja odpowiednie wieczorowe bankietowe sukienki :) wiec nie p*****l mi tu ze lecą w interesach :D Wizzairem :D z luton taaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa bisneswoman i leca ogarnac oplate unijna do jednego hektara w koziej wolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sorry, do tych wszystkich, ktorzy uwazaja, ze inni ubieraja sie tandetnie, skad macie pewnosc, ze to jak wy jestescie ubrani nie jest tandetne dla innych? Zalosne sa te lalunie co tu tak szczekaja na innych, ze szpilki, ze mini, ze to, ze tamto. Sluchaj nie pasuje ci to nie patrz. Zakladaj co chcesz i juz. Masz jakis bol d**y, ze az tak cie boli ubior innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to prawda co napisala autorka, ale to sa zakompleksione kobiety z malych miasteczek ktorym nadal pozostal styl z bazaru, poza tym wiekszosc ludzi co wyjechalo np do anglii udaje takich bogaczy ze nie wiem, wiec pewnie taki stroj jest dopelnieniem inna sprawa ze Polki idac na zakupy do galerii wyciagaja tez najlepsze ubranie, szpilki az do nieba na ktorych ciezko chodzic i spaceruja po sklepach bo inaczej pani z lepszych sklepow nas nie obsluzy, niestety nasza mentalnosc powala glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość "ale sorry, do tych wszystkich, ktorzy uwazaja, ze inni ubieraja sie tandetnie, skad macie pewnosc, ze to jak wy jestescie ubrani nie jest tandetne dla innych? Zalosne sa te lalunie co tu tak szczekaja na innych, ze szpilki, ze mini, ze to, ze tamto. Sluchaj nie pasuje ci to nie patrz. Zakladaj co chcesz i juz. Masz jakis bol d**y, ze az tak cie boli ubior innych?? " ------ buahahahha uderz w stół a nożyce się odezwą ;)) jakaś tipsiara się obruszyła hehe autorko trafiłaś w samo sedno i stąd te zaciekłe ataki rozwydrzonego plebsu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to prawda :( Ta Polska malomiasteczkowosc mnie kiedys dobije :O Ale jeszcez gorzej jest na codzien. Ide od baru z koletankami, zamawiam drinka a tam jakis palant, pomocnik bartendera o wygladzie poludniowca zagaduje do mnie przez "kochanie" :O No myslalamm, ze spadne :O Nastepnie zawolalm managera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jest. Wiele Polek ubiera ciuchy "wyjsciowe" na lot. Obcisle spodnie, bluzki, zakiety, buty na obcasie. Nie mam tu na mysli wipindrzonych lalun, ot zwykla polska moda kobieca, taka na zakupy na miescie albo spotkanie z kolezanka w kafejce. Inne nacje (poza Rosjankami) raczej ubieraja sie bardziej na luzie i na sportowo w podrozy. Nie tylko my to zauwazamy. Mialam taka sytuacje podczas rozmowy o prace w Norwegii. Weszlam, przedstawilam sie, mowie, ze jestem z Polski. A pani do mnie: -Nie wyglada pani na Polke. - Taaak?? pytam zdziwiona (bo mam zwykla, slowianska raczej urode, jasna cere, wlosy ciemny blond) - No, wyglada pani normalnie. A wszystkie Polki, ktore widzialam to takie zawsze wystrojone, wusokie obcasy, makijaz, bizuteria itp. - Aha. (mialam na sobie prosty sweter, ciemna spodnice za kolano, tylko tusz do rzes, bo ogolnie sie nie maluje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co pisala ze ktos normalnie lub elegancko ubrany moze wygladac tandetnie dla kogos innego. Jak tak uwazasz to wystarczy zrobic ankiete i spraedzic jak opoqie sie wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez za Polkę nie biorą. Nie nadużywam biżuterii ani makijażu. Ubieram sie tak jak mi wygodnie ale to musi mieć styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakos nie widzialam tandetnych panienek ani razu w kazdym razie ja ubieram sie norlanie ani nie przesadzam z makijazem ani z bizuyteria :) Ciuchow nie mam z Primarka bo nie toleruje tego sklepu - jakosc ubran jest dupna ! A autorka chyba troche przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piripiri
Ja mieszkam w Anglii juz 10 lat i raz do roku latam do Polski. Na miesiac przed wylotem zawsze wybieram sie na zakupy,ale to chyba dlatego ze myslac o klimacie itp dociera do mnie,ze potrzebuje jednak wiecej krotkich spodenek czy spodniczek przy naszych polskich +35 w cieniu:)) Sama nie wiem dlaczego tak jest,z tymi ''gwiazdami lotniskowymi' moze dlatego bo jak to juz jedna z was powiedziala ''zostalo w nas wpojone szykowanie sie jak sie gdzies wychodzi,w gosci itp..'' W Polsce panuje ten sam zwyczaj, ida to te mocherki pod reke do kosciola, po to by sie pomodlic, tak,tak..''a berecik ma nowy Kowalska i marynareczke sobie Nowak sprawila'' :) Jest to jednak zalosne, gdy widac perfidnie ''eleganckich Men-ow'' w sniezno-bialych adidaskach,a nadgarstki i palce w lancuchach i sygnetach ahaha..jakby zaraz po przylocie do Energy sie wybierali :) Sadze tez ze wiekszosc Polakow mieszkajacych zagranica to osoby ktore emigrowaly na skutek zlej sytuacji finansowej w PL, w pogoni za dobrobytem,lepszym zyciem.. Wiec MUSZA go zasygnalizowac wracajac po roku do kraju,inaczej beda sie na osiedlu smiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×