Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy mają jakąś dziwną manierę strojenia się gdy lecą do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Moze i nie ubieracie sie jak Polki (cokolwiek to dla was znaczy) ale mentalnosc macie tak mocno polska, ze az na odleglosc wali w oczy :D Ten topik jest tak typowo polski, obrazuje ta wysmiewana polska mentalnosc. Wspolczuje wam, moze wyjechalyscie z Polski, moze nauczylyscie sie ubierac niz u was na wsi ale mentalnosc z was nie wyszla i nie wylezie chyba nigdy :D Z daleka widac, ze Polki jestescie :P chociaz kazdym wpisem probujecie udowodnic, ze skadze znowu, alez nie, nigdy .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wyżej co robisz ? Krytykujesz ..typowo polskie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość gość "ale sorry, do tych wszystkich, ktorzy uwazaja, ze inni ubieraja sie tandetnie, skad macie pewnosc, ze to jak wy jestescie ubrani nie jest tandetne dla innych? Zalosne sa te lalunie co tu tak szczekaja na innych, ze szpilki, ze mini, ze to, ze tamto. Sluchaj nie pasuje ci to nie patrz. Zakladaj co chcesz i juz. Masz jakis bol d**y, ze az tak cie boli ubior innych?? " ------ buahahahha uderz w stół a nożyce się odezwą oczko.gif jakaś tipsiara się obruszyła hehe autorko trafiłaś w samo sedno i stąd te zaciekłe ataki rozwydrzonego plebsu oczko.gif xxx probuj dalej, bo poki co sama sie obruszasz. Zadalam pytanie, skoro nie potrafisz na nie odpowiedziec to sie nie odzywaj. Plebs to ogladasz codziennie w lustrze poleczko ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Nie przesadzam. Po prostu pisze o tym co widze za kazdym razem jak lece do Polski. I co najciekawsze takie rewie odbywaja sie tylko z UK do Polski. Jakos nie widzialam takich przebierancow np.w odprawie na jakas egzotyczna wycieczke. Wtedy ludzie ubieraja sie normalnie, wygodnie i schludnie. Piekne dziewczyny nie musza nakladac na siebie tone szpachli o 6 rano na lot i nie musza wygladac jak clubowa dziunia tylko po to, zeby po wyladowaniu na lotnisku w PL wszyscy sie patrzylu. Ot, takie 3 minuty fejmu jak sie wychodzi juz z bagazem a tam za sciana czekaja ludzie z kamerami :D To jest tandetne. A przy okazji widze spojrzenia innych podrozujacych na lotnisku jak takie dziunie z Polski ida z walizeczka raniutko na Wizzair. I uwierzcie mi, to nie sa spojrzenia zazdeosci. To pogarda. Smieja sie z takich po prostu. Co najsmieszniejsze to to, ze te wypindrzone dziunie naprawde mysla, ze dobrze wygladaja. Z kolei wlosow nie maja az tak zrobionych. Kucyk, moze jakis lakier do wlosow, to wszystko. Jak juz wracają z Polski do UK to widac świeże fryzurki zrobione, pasemka, jakies grzyweczki swieze... ;) Ciuchy tylko juz wtedy skromniejsze, bo zapewne pusty portfel ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość buahahahha uderz w stół a nożyce się odezwą oczko.gif jakaś tipsiara się obruszyła hehe autorko trafiłaś w samo sedno i stąd te zaciekłe ataki rozwydrzonego plebsu oczko.gif .... a kto to taki tipsiara i czym ty sie od niej roznisz?? Plebs? Plebs cie robil idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij sie idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jakim srodowisku sie obracacie, bo ja nie widuje Polek z odslonietymi brzuchami, na szpilkach i w mini... Zastanawiam sie natomiast jak musi byc ubrana Polka zeby inna Polka nie nazwala jej tandetna. Autorko moze odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z bostonu
Napisze coś z perspektywy faceta, który był w tym (w cudzysłowie) lepszym, niezaściankowym, jak Polacy myślą zachodzie, czyli Ameryce. Na początku też wydawało mi się tak jak autorce tematu, że to takie fajne bo oni tacy wyluzowani, ubierają co chcą i nikt się nie przejmuje. Ale po kilku latach spędzonych tam zaczynasz już rzygać tym, że każda laska to prawie wszedzie idzie w tych obrzydliwych, rozciągnietych, szarych dresowych spodniach, t-shirt albo jakieś bluzie z collegu i bez makijażu. Czy to do sklepu, czy do samolotu zawsze tak samo. Mam wrażenie, że pobyt w Ameryce przez to obniżył mi popęd seksualny i jak do Polski wracam to aż mnie szyja boli od odwracania się za pięknymi i kobieco ubranymi dziewczynami w Polsce. Pomijając fakt, że porównywać Polki do Amerykanek to jak porównywać Ferrari do Trabanta. W takim kraju jak Stany, w którym jest tyle róznych nacji człowiek zdaje sobie sprawę, że Polki to naprawdę jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Ale wracając do tematu, to co nam czasami się wydaje zaściankowe i takie "niezachodnie" wcale nie jest gorsze jak sobie trochę bliżej poobcujesz z tymi cudownymi, zachodnimi trendami. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha uderz w stol i norzyce, ups glupie polskie idiotki, sie odezwa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to w Polsce czy gdzie indziej sa ładne i sa brzydkie kobiety wiec nie uogólniaj. Polki sa ładne ale Ruski czy Czeszki tez sa a nawet hinduski. Sa tez maszkarony zle ubrane i z beznadziejnym makijażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latam do polski kilka razy w roku i szczezrze pwoiem ze nie widze dziewczyn na wysokich szpilach, przewaznie sa to plaskie sandalki albo balerinki,mini ani golych brzuchow tez nie, czasem sa laski w mega tapecie a faceci to dresiory, lyse glowe i najgrubsze lancuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to snoby. Zastaw sie a postaw sie. Zamiast cieszyć sie życiem to wszystko na pokaz. Kredytów milion, żarcie z biedronki ale telewizor 3d musi być. Pseudo bogacze musza sie dowartościować i tyle. Niemiec woli na Majorkę pojechać,telewizor mając normalny. Polak na wakacje nie pojedzie ale chatę musi mieć odstawioną. To niestety prawdziwa prawda.... Obserwuje to dziwne zjawisko od 10 lat mieszkając w Niemczech. && i nic nie masz dziadowo i zal dupsko ci sciska a nawet sobie zakupow nie mozesz w Biedronce zrobic ani TV 3 D kupic bos biedna niezaradna i jak znam takich jak ty w dupsko wlazaca kazdemu szwabowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubie dresow, bluz, adidaskow, taki stroj zakladm zeby pocwiczyc i nie mam zamiaru tak sie nosic na codzien. wole zalozyc baleriny,tramki do tego dzinsy, ewentualnie bluze jak jest bardzo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z bostonu
Jak w każdej dziedzinie zajwisko opisuje się na podstawie większośc**przypadków, a nie wyjątków. Co z tego, że jest jedna na 100 Amerykanek czy hindusek co jest piękna i ładnie ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polek tez 1 na 100 :) A pozatym dokad ty latasz ? Chyba nie do warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że babki idą do samolotu w szpilkach (pomijam te lecące w celach biznesowych, ale to raczej na terenie dużych krajów, nie na trasie Anglia-Polska) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"człowiek zdaje sobie sprawę, że Polki to naprawdę jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. " Polemizowałabym. Polki są średnie. Bardzo średnie. I pisze ci to kobieta - zdrowo ogarniajaca temat, bo nie przez pryzmat ciasnych ciuchow, odkrytych piersi i tylka. Jest wiele piękniejszych kobiet na świecie i szczerze, nie mam pojęcia skąd rzekoma opinia o pięknych Polkach powstała? Chyba tylko od samych Polakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze na swiecie sa piekniejsze kobiety i tylko gupiec napisze, ze nie. Ale sa tez brzydsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tego nie rozumiem, moze wlasnie taka opinia chodzi, bo faceci oceniaja "piekno" przez pryzmat kolorowych choinkowych ozdob i szmat, jezeli tak to faktycznie polki zajmuja czolowe miejsce, w kraju gdzie ja mieszkam czulabym sie jak klałn idac go galerii handlowj w 15cm szpilach, obcislych ciuchach i cycem na wierzchu, pomaranczowa od solary i obwieszona tandetna bizuteria, za to w Polsce zrobiabym furrore haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość trudno zebym w dresach i wyciagnietych swetrach paradowala w PL, tak jak u siebie. Polska wlasnie na mnie wymusza to strojenie ktorego nie znosze." x cos w tym jest, o ile za granica ludzie nikogo nie oceniaja po ubiorze, wisi im to jak kto sie ubiera, tak w Polsce "dobry" czy odswietny wyglad jest wrecz wymagany, ludzie tez czesto potrafia sie gapic i bezczelnie obgadywac, a sproboj wejsc do dobrego markowego sklepu w codziennym stroju, a nie jak choinka..to ekspedientka zmierzy cie wzrokiem mordercy i oleje, biegnac do osoby odwalonej jak na bal i padajac na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie możesz przyjechac w dresie i wyciagnietej bluzie, bo? ----------- Bo bym sie wyrozniala, rozumiem ze ty latasz w dresiku nike ?" x odp x "Dlaczego jak komus powiesz ze stroi sie jak choinka na wyjazd do Polski to zaraz pada stwierdzenie: A co, mam sie ubrac w rozciagniete spodnie dresowe i sweter? Naprawde? Czyli jak nie miniowka i szpilki oraz goły brzuch, to jedynie powyciagane dresy? Nie ma zadnych ubran pomiedzy? Polki ubierają sie TANDETNIE. To nie ma nic ze strojeniem ani szykiem wspolnego. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktos wyzej pieknie napisal "Moja droga, eleganccy ludzie są zawsze "wystrojeni". Pięknie trzeba wyglądać zawsze, zapamiętaj." - uklon za to, bo jestem tego samego zdania. trzeba bygladac jak czlowiek na poziomie." xxx hahaha pan plebs powiedzial co wiedzial, czlowiek "na poziomie" wygolona glaca, albo splywajacy zel, buza z kapturem, solara biale adidaski, lancuchy i sygnety hahaha to jest poziom! :D:D:D i elegancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jesteście,Jesli ktoś lubi ubierac się,to dlaczego krytykujecie? Ja do nich należę.Nie ubieram sie dla kogoś,nawet nie dla męża.Ubieram się dla siebie.No cóż,co ja na to poradzę,że lubię ładne ciuchy,ładne rzeczy..Nienawidzę bylejakośći.A dlaczego komuś ma to przeszkadzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki bardzo niszczą sobie cerę makijazem i nadmierną opalenizna. U nas jest taka moda na opalenizne,ze jak ktoś chodzi latem blady to jest wręcz wyśmiewany, ze jaki blady jak trup itd... Niestety. A cera po słońcu,solarium i makijażu się bardzo niszczy. Przeciętna Polka juz w wieku 30 lat ma cerę zniszczona bardziej niż niejedną zadbana 40latka. Do tego jeśli ktoś pali papierosy i pije,to tym bardziej. Facetom się go podoba. Tona makijażu juz o 6 rano, zrobiona laska jak na dyske,włosy ułożone,paznokcie zrobione,ubrania kuse,za male, pokazujące piersi i tyłek. Tak, facec***olscy to lubią. Niestety,na Zachodzie jest to kategoryzowane jak.... No chyba sami wiecie jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kultura pada,pada tez nasz wizerunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wychodzę do miasta na zakupy , też jestem elegancka.Jak lecę w świat,tym bardziej.Jestem elegantką i tego juz nie zmienię.To jest moje życie,moje upodobanie i wymóg osobisty.Dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha ale wy macie problemy hahahahahahahahaha :D i za to kocham kafeterie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co, ale czemu czepiacie sie zrobionych paznokci, moim zdaniem paznokcie zawsze powinny ladnie wygladac,nie koniecznie pomalowane ale zadbane bez odpryskow starego lakieru. to jak juz lece do polski to mam z odprysnietym lakierem jechac? zalozyc najgorszy dres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy sie ubiera jak chce, co Ciebie to obchodzi.Moze zazdrosc przemawia, ze ciagle latasz w WIZZ w tych samych majtkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam moich eleganckich rodziców w tych odległych czasach..Ojciec błyszczące oficerki,spodnie i marynarka stosowne do oficerek,nawet czapka w tym deseniu.Mama futro,plaszcze z pięknymi kołnierzami,toczki ,kapelusze ,torebki..Zachowało sie zdjęcie:..my z siostrą małe elegantki w płaszczykach,torebki na długich paskach przewieszone przez jedno ramię,fikuśne czapeczki z pompnikami.Miło sie patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×