Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tusia20

owulacja czy jej brak

Polecane posty

Gość tusia20

hej dziewczyny ! słuchajcie, dziwna sprawa. Przez kilka dni robiłam testy owulacyjne "domowe laboratorium" i wychodziła mi co raz mocniejsza druga kreska ;) wczoraj była juz prawie taka jak ta pierwsza, co wskazywałoby to, ze niedługo bede miała owulacje. Niestety dzisiaj kupiłam testy "AMIL" no i czar prysł ;< ani sladu po 2 kresce. Czy to znaczy, ze ja nie mam owulacji ? pomocy..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia20
bardzo proszę o waszą opinię, sama nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia20
dodam jeszcze, ze mój sluz jest taki prawie przezroczysty, ciagnący się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znaczy ze owulacja juz nastąpiła albo nastąpi. Świadczy o tym śluz. Może pilas dużo wody przed zrobieniem tego drugiego testu lub maslaba czułość. Nie sugeruje się testami tylko działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi różnie wychodziły ostatnio gdy robiłam zanim zaszłam miałam prawie pozytywny a mega pozytywa nie było,wcześniej miałam tak że byłą mocna kreska testowa,ale w tym cyklu gdy wyszła prawie pozytywna zaszłam obserwuj inne objawy takie jak śluz i temperaturę w tych dniach płodnych,będzie skok,skończy się śluz płodny to będzie wiadomo czy owulacja była czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście testy różnie wychodzą. Ja sobie kupiłam tester na ślinę - Afrodyta. Nie ma odczynników chemicznych, więc tak na prawdę nie ma co nie zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×