Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesięczniak i za szybko zarastające ciemiączko

Polecane posty

Gość gość

Miał ktoś podobnie? Ale dziwnym jest fakt, że nie odstawiła witaminy d3. Tydzień temu byliśmy u pediatry (innego) infekcją, badała ciemiączko i nic nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie ma teraz
? Mojemu szybko zaroslo. Mial pol roku i zarosniete ciemiaczko. Lekarze zauwazali ale mowili,ze jest ok jezeli dobrze sie rozwija. W 4 miesiacu mial 1x1 cm. Urodzil sie z 2x2. Witamine d przyjmuje caly czas w normalnej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zle, ze szybko sie zrasta? moj ma 5 mc i nigdy zaden pediatra mi nic nie mowil na temat ciemiaczka, nawet by mi to nie przyszlo do glowy, zeby sprawdzac czy sie szybko zrasta czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziała mi nic prócz tego, że prawie zarosło. Dostałam skierowanie do czd do poradni metabolicznej. Ale ta sama pediatra wyszukała też u córki delikatny efekt zachodzącego słońca - skierowanie do okulisty, asymetrię - skierowanie do neurologa i coś jej się nie podobało gardełko i skierowanie do laryngologa i to wszystko na jednej, dzisiejszej wizycie przed szczepieniem. A tak jak piszę tydzień temu byliśmy z infekcją u naszej pediatry i było wszystko ok, żadnych nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×