Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam zamiar tez

Czy tez widujecie Polki ze swoimi ciemnoskorymi partnerami jak lecicieDo Polski?

Polecane posty

Gość gość
Do rzeczy panie do rzeczy . Jest jakaś dziwna niemoc u czarnoskórych tycząca dysfunkcji roli ojca . W USA większość czarnych i mulacich dzieci wychowuje się w rozbitej rodzinie. Właśnie patologie rodzinne tych środowisk obwinia sie o takie rzeczy jak przestępczość i fatalne wyniki w nauce co wychodzi u dzieci w późniejszym wieku. Poniekąd państwo dokłada swoje socjalem na samotną mamusię . To samo jest w UK .Ale benefity to nie wszystko . Był program o Afryce gdzie podnoszono ten sam problem -czarni jakoś niespecjalnie palą sie tam do roli dobrych tatusiów. Oczywiście u nas też jest sporo patologii ale ...tam to wręcz pewna norma. Kiedyś u Drzyzgi blondwłose nimfy z PL rozpaczały jak to czarni partnerzy puścili je w trąbe -scenariusz zawsze ten sam ta sama prawidłowość. Chyba tylko głęboko religijni -chrześcijaństwo- czarni są pod tym względem o.k. A najbardziej niebezpieczny odłam -black muslim -z tymi polskie panny maja na ogół prze****ne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te verde, taka prawda niestety. Bycie z dzikim ciapakiem jest ponizeniem i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak jest. Normalni ludzie nie zwracaja uwagi na kolor skory, tylko na to co czlowiek soba reprezentuje. Jednak jak widac prostaczki na forum nie rozumieja, ze nikt nie ma wplywu na to gdzie sie urodzil i jaki kolor skory ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze sie tak ocenialo, jakby moja corka murzyna czy ciapa przyprowadzila do domu to maz by takiego klonica pogonil na 4 wiatry, i slusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obawiasz sie pisac rasistowskich tekstow?/?wiesz dzisaj nie jestes anoniomowy i moge ktos cie zgloscic na poklicje wesz o tym?>?? kazdy wie ze jestes jrdna i ta sama osoba , warujaca tu jak pies od rana do nocy bez swego zycia..ja bym sie bala na twym miejscu tak pisac. swiata nie zmienisz i nikomu wybierac nie bedziesz, a problemow sobie narobisz ps. sa rozne zgrupowania popierajace twe poglady moze tam idz sie zapisz co????a tak tu jadem zionac nic nie zmienisz idz na ulice, polewj buzie kolorowym, kwwaswem wyzywaj co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tink na policje nas zglaszala :D Lec i ty. Prawo do wyrazania pogladow mam, zabronione jest jedynie nawolywanie do przemocy. Idz na policje. Tink obiecywala nam, ze bedziemy siedziec bo sie nam jej dzieciak nie podoba, teraz ty policje na pomoc wolasz bo mnie sie pary ciapacko- biale nie podobaja. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest, zmus nas zebysmy pokochaly cale ciapactwo, zmus, jak nie da rady inaczej to przez policje i sady, do Trybunalu nas podaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne - lepszy Murzyn niż Polak. (Nie napinać się chłopaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kazdy wie ze jestes jrdna i ta sama osoba" :D Oj, nie dziunia, nie :D To nie jest "jrdna" osoba. Nie napinaj sie tak bo widzisz ile bykow z nerwow walisz :D Wdech dziunia i wydech. Ciapackie zlewy byly posmiewiskiem, sa i beda. Ich bachory to zwierzatka drugiej kategorii, psa bym ratowala ale nie ciapackiego gremlinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 08:08 mam pytanie. Czy ty jesteś osobą wierzącą? Chodzisz do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gość 08:08 mam pytanie. Czy ty jesteś osobą wierzącą? Chodzisz do kościoła?" :D I na jaka cholere ci ta wiedza? No, ale mam dobry humor od rana wiec laskawie ci odpowiem - nie, nie laze po zadnych kosciolach :D Chyba, ze w celach turystycznych. To tez mialas na mysli? Czy tylko o klepanie paciorka w kosciolku chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt ze twoj ciapak bije poklony 5x dziennie allachowi, a w wolnych chwilach miedzy poklonami ciebie obroci laleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak myslalam, ze nie jestes wierzaca. Dzieki Bogu ;) Nie od dzis wiadomo, ze ateisci to najgorszy sort ludzi (Hitler, Stalin). No coz, rodzice zapewne dumni z coreczki nie? Btw, kto ci napisał, ze ja jestem z jakims muzulmaninem? Wspomnialam o tym gdzies wyzej czy wyczytalas o tym w gwiazdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo ty piszesz nieboze ? masz projekcje znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No tak myslalam, ze nie jestes wierzaca. Dzieki Bogu Nie od dzis wiadomo, ze ateisci to najgorszy sort ludzi " :D Oj, glupia ty, glupia. Czytac ze zrozumieniem dziunia nie umiesz. GDZIE ja napisalam, ze jestem niewierzaca? :P Napisalam, ze do kosciolka nie chodze, paciorkow nie klepie :P A wiara to nie tylko wiara w allaha albo w jezuska. Ty dziunia nie wiesz czym jest wiara :D Za glupiutka jestes na dyskusje ze mna :P Wiara a chodzenie do kosciolka to sa dwie rozne sprawy. Ale ty znasz jedynie katolicyzm i islam :D Ale sie skompromitowalas dziunka :D Hahahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, nigdy nie "dyskutowalam" z nastolatka taka jak ty, wiec moze i faktycznie nie znam sie na nowo obowiazujacych trendach. Rzeczywiscie kompromitacja na calego w oczach nastolatki ;) Wiec tak, do kosciola nie chodzisz, katoliczka nie jestes. Muzulmanka takze nie. To jakiego wyznania, drogie dziecko, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak myslisz jakiego wyznania ona/on jest? Przeciez to smierdzacy czosnkozerca,nasz Zydek forumowy. Gardzi Jezusem,nazywajac go Jezuskiem,gardzi muzulmanami,gardzi w zasadzie kazdymi kto nie jest czosnkozerca :D oczywiscie sie nie przyzna no sie wstydzi. W sumie jak ja bym byl Zydem to tez bym sie wstydzil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dziunka znowu w akcji. Bezrobotna musisz byc skoro codziennie siedzisz na kafe. I pewnie na beneficikach co? A ja wlasnie zabukowalam sobie bilet na kolejny w tym roku koncert. Jak dobrze, ze mojego ciapaka stac, nie to co poleczki na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie spokoj. Ten temat powinien zostac zgloszony do usuniecia. I nie, nie jestem z zadnym "ciapatym" to tak dla waszej informacji. Ale uwazam, ze przesadzacie, bo tyle jadu i agresji juz dawno nigdzie nie widzialam. Chcecie wszedzie podrozowac, dziwicie sie, ze Anglicy czy Niemcy nie lubia Polakow, macie za zle innym nacjom, ze uwazaja sie za lepszych od was, ale sami nie potraficie zaakceptowac innosci. Szkoda mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 11:33 idiotom nie wytlumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz, kur/wo szczycic sie nie ma czym, ze na koncercik bilety ciapak ci kupuje za rozkladanie przed nim nog. Obrzydliwe. Marny jest, ze na lepsza zaplate go nie stac. Albo ty marna w lizaniu ciapackich jaj jestes. Ja pracuje, maz rowniez i stac nas na wyjazdy na Dominikane czy do Australii. Koncercik to dla nas nic nie znaczacy epizodzik. Ciapackie szmaty, wyrwaly sie z wioch i za bilet na koncert wypinaja dupska kupopodobnym, rachitycznym kochasiom. Jak zwykle potwierdzilo sie, jaki sort polczyn wiaze sie ze zwierzetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz powiadasz? Przecież Żydzi nie pracują :D Cale dnie spędzają na kafeterii, te smierdzace Żydki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej dziunia sie zdenerwowala. Co zal ci dupsko sciska bo ty sobie co najwyzej mozesz polska tv obejrzec?? Hahaha prostaczko patologicznego pochodzenia. Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dominikane, do australii hahaha palcem pi mapie agrestwna dziuniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Dominikana? Jaka Australia? Czosnkowata, tobie jedynie do Izraelu pobić czołem jak przyglup pod ściana płaczu i z powrotem na zmywak, żydowska sciero :D Ale te Zydki się modlą. Kiwaja pod ta ściana jak chorzy psychicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich rasistow polecam ten filmik. www.youtube.com/watch?v=6yVMik5Mfwk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, filmik pierwsza klasa;-) Dobre, kurcze i naprawde z zycia wziete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żałośni jesteście. pozbawieni IQ i empatii prostaczki. A moja siostra ma męża Murzyna, Amerykanina. Mieszkają w Polsce mają dziecko. Oboje pracują w dużych zagranicznych korpo. I zarabiają tyle że Wam się to w głowach nie mieści, zawistne Polaczki. Ile zarabia mąż siostry nie wiem ale pewnie coś koło tego, co ona. ona zarabia natomiast 11 tys złotych netto miesięcznie. w POLSCE. I oczywiście, że mi nei uwierzycie, bo na tym forum nikt nie wierzy w takie zarobki - typowo polskie. p.s. ja mieszkam w UK moim mężem. Jest Polakiem ale ani nie jest łysy, ani kwadratowy, ani dresiarz. Ado pracy nosi kapelusz marynarkę i teczkę " Ale ktos tu ma kompleksy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×