Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam zamiar tez

Czy tez widujecie Polki ze swoimi ciemnoskorymi partnerami jak lecicieDo Polski?

Polecane posty

Gość gość
Modliszka rodzice poniesli wielka kleske jesli chodzi o twoje wychowanie. Chociaz czekaj, twoja stara rozlozyla nogi dla wizy, prawda?? Hahaha czyli sie k***ila zeby sie dostac do UK. I czymze sie rozni od ciapakow? Jest worem na sperme, a ty k***wskim pomiotem :D i co gowniaro jak sie czyta o wlasnej matce, dziwce co rozlozyla nozki przed angolem zeby miec wize? No jak tam k***wski pomiocie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta co ma rasowego Niemca, to pewnie Hans Mueller, gruby, obrzydliwy dziad z wlosami na szyji i w skarpetkach do sandalow. Bo tylko z takimi widuje Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, temat zamkniety, posty nie dochodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla polaczka niepełnosprawny to też ciapaty tym bardziej Chińczyk,bo wszyscy muszą być tacy sami jak on a jak nie to już czuje się zagrożony i musia atakować o chociażby pokrzyczeć online na tym forum ze swojego boxu za zasłonką który wynajmuje w 4osobowym pokoju od Hindusa, no ale to też forma terapii jak się nic nie ma i na dodatek mały jest taki malutki,no to pokrzycz polaczku z białą świecącą biedom d**ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jeszcze NIGDY nie zdarzylo sie tak, zeby stewardessa kazala sie matce z dzieckiem przeniesc na inne siedzenie Jesli komus placzace dziecko przeszkadza, to z reguly taka osoba przenosi sie na inne siedzenie" .... Nie napisalam idiotko, ze bachor ryczal tylko darl morde, skakal po fotelach i wylewal na wspolpasazerow sok z butelki. Steward kazal sie grubej matce przesiasc bo trudno wymagac, aby osoby z oplacona rezerwacja miejsc w pierwszych rzedach lataly gdzies na koniec samolotu :D Polazlo i z grubym dupskiem i z kupopodobnym szczeniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ludzie co oznacza wogole ciapak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klamczucho nie napisalas ze skakal po fotelach w pierwszym poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki w ciapki jak krowa lub żyrafa to właśnie ciapak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha ;-) to teraz juz wiem. Dzieki za wyjasnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blockhead "Mam niezly ubaw z takich prostaczek jak ty co sie produkuja na forum" :D Bo tylko tyle w zyciu ci zostalo. Ubaw na forum bo ciapaty smierdziel odizolowal cie od ludzi i jedynie z ciapacka dzicza calymi dniami przesiadujesz. Wiec chcociaz to forum :D Tak, wiemy biedo mentalna, wiemy :D Ale jeszcze wiekszy ubaw mamy my, patrzac na takie scierki, roochane przez rachitycznych kozo/jeb/cow, co to raz wydymaja koze a potem spuszczaja sie w koorewskie zlewy, rozkraczajace sie im z ochota :D Bachory ciapackie to jak zwierzeta, na bagaz i do luku powinno sie to nadawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy poprostu nie lubią chyba łatek wolą jednolite motywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, wszystko czarno-biale jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co roku coraz wiecej przyjezdza na urlopy i to nie tylko z ciemnoskorymi,ale tez przyjezdzaja sliczne dziewczyny Polki ze starymi facetami.Pracuje w recepcji to mam przeglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modliszka to pewnie jest prezes wertyp i ten idiota ktory wstawia tu fotki polczyn z ciapakami buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modliszka to jak tam k***wski zlew na sperme pozdrowiony? Przykro ci musi byc ze swiadomoscia, ze jestes wizowym pomiotem, co? Brzydka, zalosna idiotka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie modliszka to nie jest wertyp, ale taka sama looserka jak on. No i przy okazji ma matke co rozlozyla nogi dla wizy, wiec ma w domu zlew na sperme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modliszka topoprostu polska K*******A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda czasu na ten topik krzyczcie dalej p******* polscy rasiści tylko tyle wam zostało, a i tak nic krzykiem i obrażaniem nie zmienisz, a ciapaty ma cie w d***e i jego dzieci też dlatego myjesz mu kible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda czasu na ten topik krzyczcie dalej p******* polscy rasiści tylko tyle wam zostało, a i tak nic krzykiem i obrażaniem nie zmienisz, a ciapaty ma cie w d***e i jego dzieci też dlatego myjesz mu kible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleczki to podludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"włąśnie dlatego wyprowadziliśmy się Polski od takiego motłochu" ja też sie wyprowadziłam z polski do uk,jak najdalej od takiego motłochu, ale niestety w uk jest podobnie, za dużo wrednych polaczków tu sie nazjeżdżało, myslą że im wolno przyjechać do obcego kraju ale już kolorowym nie.i żeby nie było mam rodowitego szkota, polaczka w zyciu bym nie chciała z tą jego mentalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok młode dziewczyny zakochują się w przystojnych facetach z południa, wiadomo śniada cera, czułe słowka niemają doświadczenia i czasem kończą jako samotne matki, choć często jednak są w szczęśliwym związku no rozumie się a co powiecie o tych bezwzględnych wyrafinowanych k***wkach zgrabnych zadbanych co idą na starych niemieckich tłuściochów tylko dla kast żeby się ustawić tu nie ma mowy o uczuciu tylko biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok młode dziewczyny zakochują się w przystojnych facetach z południa, wiadomo śniada cera, czułe słowka niemają doświadczenia i czasem kończą jako samotne matki, choć często jednak są w szczęśliwym związku no rozumie się a co powiecie o tych bezwzględnych wyrafinowanych k***wkach zgrabnych zadbanych co idą na starych niemieckich tłuściochów tylko dla kast żeby się ustawić tu nie ma mowy o uczuciu tylko biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to gdzies kto z kim i po co. Nie mnie oceniac i wyzywac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja moze i jestem zacofana bo mieszkam w Polsce, a zagranicę tylko na wakacje wyjeżdżam, ale wydaje mi się, że człowieka ocenia się po charakterze i tym co sobą reprezentuje, a nie kolorze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes zacofana, jak widzisz teraz sie ocenia po kolorze skory wspolmalzonka, jak widzisz, jesli jest ciemny to jestes szmata, jesli Polak - jestes ok, a jesli rodowity Anglik badz inny tubylec - jestes boginia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz racje. Tylko zakompleksieni ludzie oceniaja innych po kolorze skory i pochodzeniu. Do pustych lbow nie dociera, ze nikt nie ma wplywu na to gdzie sie rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjadlam w miedzyczasie kolacje, wykompalam sie, obejrzalam serial w TV, przygotowalam sie na jutro do pracy, a wy tu dalej siedzicie i sie nawzajem obsmarowujecie. Oplacalo sie? Wy swiata nie zmienicie. Jezeli ktos sie na taki uklad zdecydowal to jest jego sprawa, a nie wasza. Bo nikt wam nie karze wiazac sie z tzw. ciapatym.I nie ma co kogo krytykowac. Polska byla przez wiele lat krajem zamknietym, wiec i nie bylo takich zwiazkow. Teraz kazdy jedzie po swiecie i musicie sie powoli do tego przyzwyczaic, ze bedzie coraz wiecej takich mieszanych malzenstw. Ludzie odrobina tolerancji, bo nienawisc tylko was zzera od srodka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×