Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam zamiar tez

Czy tez widujecie Polki ze swoimi ciemnoskorymi partnerami jak lecicieDo Polski?

Polecane posty

Gość mieszkaniec
nie macie prawa nikogo obrazac to wlasnie polacy sa najwiekszym obiektem drwin na zachodzie jak i rowniez w stanach zjednoczonych jestem administratorem i takie wypowiedzi mozna uslyszec tylko od ludzi ze wschodu moj pracownik jest po wyzszej szkole ma skonczone 2 kierunki zna 5 jezykw; naprawde ludzie zastanwcie sie co piszecie bo wyjezdzacie na zachod za praca i ten murzyn ten bambus moze byc waszym pracodawca a po drogie ta zlosc do bambusow okresla sie jednym slowem jedna wielka zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bambus za pracodawce ??? hahaha jako dealer wylacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej firmie czarnoskorzy sprzataja kible i robia za kasjerow a biali sa na wyzszych stanowiskach. Nie ma ani jedego kolorowego w biurze. A pracuje u nas okolo 500 osob. Czy to jest rasizm? Nie, im po prostu sie nie chce zdobywac kwalifikacji. Jak widze jak pracuja to cale dnie ciagna noge za noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raz widzialam murzyna, ktory mial swoja firme od sprzedawania aut do afryki zalozona przez jego zone niemke zeby mial zajecie. Zatrudnil samych czarnych, co tam sie dzialo to przechodzi ludzkie pojecie, oszustwa kanty, sady, po 8 miesiacach rozleciala mu sie "firma " z hukiem. Ot, takie to geszeftmany :D Markowac, oszukac, nic nie robic, typowo negerskie nastawienie, a afryce moze i sie sprawdza, ale na pewno nie w europie a juz na pewno nie w DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde nie zdajecie sobie sprawy ze europa wschodnia jest posmiewiskiem swiata? Ludzicie sie jak to swiat nienawidzi czarnych czy ciapatych tak jak wy, a gdybyscie przebywali w środowisku ludzi innych niz Polacy, wiedzielibyscie, ze tak nie jest. Azjaci (tzw ciapaci) w szczególności maja tu wyrobiona pozycję, moj facet pracuje w finansach I jest jednym z niewielu bialych, nie jest tez Polakiem. Sa ambitni, maja wykształcenie. Ja bym bardzo chciala, zeby Polacy dorobili sie takiej opinii a nie tylko "ciezko pracującej "(czytaj taniej) sily roboczej. Czarnych wielu nie znam, wiec nie skomentuje, ale mialam czarnych wykladowcow i współpracowników. Obudzcie sie, opinia rasistow pograza nasz kraj, i wlasnie dostrzegam czesto dystans ze strony białych anglikow do nas, a nie maja go np w stosunku do ciemnoskorych brytyjczykow. Myslicie ze jestescie szanowani za blada skórę - nic bardziej mylnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze po prostu nie znacie innych środowisk, wiec myślicie, ze hidusi sa tylko w off licence, gdzie kupujecie piwo. Ja mam hindusow bankierow wsrod znajomych, maja takie stanowiska, o ktorych ja i mój facet mozemy pomazyc. Lekarze, dentysci, do ktorych chodzę też nie sa biali. Nie wiem, jak wy zyjecie w Anglii ze widzicie sama patologie. Ja ja widze głównie wsrod polakow niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie ta poprawnosc polityczna sieczke we lbie zrobila. Mowisz o opinii ? zobacz jaka maja opinie czarnuchy i ciapaki na zachodzie, moze zdejmij albo zaloz okulary jak jestes slepa, Polacy maja bardzo dobra opinie jako pracownicy, wszedzie chetnie zatrudniani a ciapak j murzyn to jedynie potrafia pod dworcami wystawac albo sprzedajac narkotyki albo jako alfonsi i przestan pouczac madrzejszych bo sama glupia jestes jak but !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ktorych ja i mój facet mozemy pomazyc --- no tak, czego sie spodziewac, nastepny tluk ciapacki z problemami ortograficznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×