Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodamineralnaniegazowana

Dziewczyny, czy stać Was na nowe samochody?

Polecane posty

Gość gość
http://www.pokrowce.net/ - podpowiem, ze tu kupicie dobre pokrowce do samochodu po przystępnych cenach. Ja pierwsze co zrobiłam po kupieniu auta, to zainwestowałam właśnie w pokrowce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mamy 4 auta, jedno 14 lat, drugie może z 9, 5 i roczne. Każde z salonu kupowane jako nowe. Dzieciaki dorosły, muszą czymś jeździć. Wszystkie są wspólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ważniejsze wydatki niż kupno nowego samochodu. Np mieszkanie, dom, standart życia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domin55
Zgadzam się natomiast jeżeli ktoś może sobie pozwolić na nowe auto to czemu nie :) Ja zazwyczaj staram się kupować lekko używane, ponieważ wtedy mogę w tej cenie mieć samochód z wyższej półki. W zeszłym roku kupiłem trzyletnią Honda CR-V z dodatkowo przedłużoną gwarancją Honda Quality Plus w salonie HondaPlaza. Auto pięknie się prezentuje i naprawdę radzi sobie bez problemów w trudnych warunkach atmosferycznych czy wysokich zaspach śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas stać, ale nowych z salonu nie kupujemy. 3-4 latki są tańsze, ważne aby kupić auto sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za gotówkę się nie opłaca, serio. Już lepiej wziąć w leasing. Auto po opuszczeniu salonu od razu traci ileś tam % na wartości. Co nie zmienia faktu, że nowe modele są bardzo fajne. Ja właśnie nowego suva od Skody widziałam na http://mojeauto.pl/ i już myślę, czy może jakoś w przyszłym roku nie zmienić autka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie to bywa, zależy jakie auto się chce. Można wziąć też kredyt. Ja osobiście kupiłam samochód w salonie Mazda Klimczak w Częstochowie i to był najlepszy zakup jakiego mogłam dokonać. Wiem że auto jest na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie .... Na żadne nawet używane.... Tylko iść i se w łeb strzelić ale nie ma czym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraHin
To właśnie zależy jeszcze czego szukamy. A osobiście wolałam kupić trochę używaną Jazz w HondaPlaza w niższej cenie, ale jednocześnie z pewnością że jest w pełni sprawne pod względem technicznym, do tego pięknie wygląda i jednocześnie udało załapać się na przedłużenie gwarancji dzięki programowi Honda Quality Plus. Myślę, że warto abyś również do nich zajrzała przy wyborze, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe tylko w leasing. Wiadomo, żeby firma jechała rok na stracie, właściciele firm wiedzą ocb ;) Natomiast na samochód typu 3 lata importowany z Bawarii, Niemiec śmiał się jak sprzedawał - czyli 90% gratów jeżdżących po ulicach - bezproblemowo. Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanaax

Jesteśmy z mężem świeżo po zakupie nowego auta. Mąż stwierdził, że nigdy więcej używane i problemy z nimi związane. Faktycznie - co innego świadomość że coś jest " nowe ". Kupowaliśmy w Auto Centrum Golemo www.golemo.pl . Mega sympatyczna i miła obsługa klienta. Przyjemnie się rozmawiało i odbierało samochód. Szczerze - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na nowe, ale nie z górnej półki to tak, ale nigdy w życiu bym nie kupiła. Jakbym miała gdzieś obić, coś zalać to bym się zapłakała. Szkoda pieniędzy. Można kupić auto kilkuletnie i też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerja

nie ma co od razu kupować z salonu nowe. Tak jak piszecie auto ktoś obije na parkingu albo wjedzie się w słupek i potem szokda pieniędzy. Auto musi być sprawne, wiaodomo ładnie wyglądać, ale auta do 5 lat są już nowoczesne, zadbane jak nowe a kosztują z 30% mniej. JA swoją 5 letnią corsę e kupiłam w autoloco koło Poznania i jestem zadowoloa. Dobra cena, auto jak nowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×