Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Spokojnie. Najlepszy patent na rwanie d.. kobiet to traktowanie ich jak powietrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
hehehe, moja krew z krwi kosc z kosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
To było niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
ktos tu chyba dostanie do buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
A co miałeś ochotę wysłać jednak tego członka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Chyba po buzi i to najskromniej mówiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
o matko!! po buzi mialo byc!! przepraszam najmocniej, to ta autokorekta .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
Azalia Ty naprawde mialas na mysli zdjecie czlonka?? wtf.. z takimi propozycjami to na kafeterie ale nie tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Coś smutno się zrobiło........pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Faceci jesteście? Ani czytać ani spać..........:( ani co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Odpoczywaj w takim razie ...no chyba , że Ben zacznie Cię zarywać. :P a jakiś dziwnie napalony był. myśłę, że to typ gawedziarza :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
pewnie, uwielbiam gadac, czasem gadam od rzeczy czasem sciemniam i w sumie zawsze sie w tym gubie :D ale ja wsiaklem w sprzatanie, troche prania porobic, troche lazienke ogarnac i na koncu film sobie trzasnalem, a taki dzien smierdzacego lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Coś mi się zdaje że to sprzatanie i pranie to było tak od oka, żeby mamuśka się nie bulwersowała.:P A swoją drogą ciekawy samiec, co się sam przyznaje, że czasem gada od rzeczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Ciekawi mnie , czy związalibyście się z kobietą, która nie pracuje i nawet się do tego nie kwapi.Bylibyście w stanie taka ciągle utrzymywać? Zastanawia mnie to , jak to jest.Ja pracuję i staram się być samodzielna, a niektóre nie.Naprawdę facetom nie przeszkadza, że ich kobiety nie pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
jezu jaka mamuska?? odkad skonczylem 19 lat mieszkam na swoim :P dbam o swoje otoczenie i lubie sprzatac, w sumie to lubie nawet bardzo :D a z tymi kobietami nierobami to proste jest, NIE. :) jak taka ma tylko wygladac to ja moge isc do miasta popatrzec. Kobieta tak jak i mezczyzna powinna miec ambicje i plany, bez tego jest dla mnie tylko darmozjadem. I nie chodzi o to czy mialbym z czego utrzymywac czy nie. Kiedy wracasz do domu i ona ciagle tam jest, po dluzszym czasie rodza sie irytacje, masz ochote zastanawiac sie kiedy wroci z pracy, o czym bedzie opowiadac itp. zaraz sie poirytuje samym tematem bo przez to juz przechodzilem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szajning_Lajk_E_Star
No raczej,nie inaczej :) Znam dziewczyny,ktore marza tylko o tym,zeby znalezc jelenia ktory bedzie je utrzymywal :o A jak to wg was dziala w druga strone-ona pracuje, on nie albo ona zarabia o niebo wiecej od niego? Wielki to cios dla meskiego ego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie. Przynajmniej pomaga podwyższyć poziom życia. Co mi z ego, gdy oboje zarobimy po 700 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szajning_Lajk_E_Star
Ale tak nawet troszeczke nie mialbys zalu ,ze nie jest tak, jak zwykle- facet wiecej, kobieta mniej albo wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy ktos pracuje czy nie zależy od sytuacji. Jesli ktos nie pracuje bo zajmuje sie dzieckiem, ma chwilowa trudność w pracy (podkreśla chwilowa), to związek jest po to by sie wspierać. Chyba, ze mamy do czynienia z pasożytem. Tylko w takim razie co robi druga strona, ze na to pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szajning_Lajk_E_Star
No wlasnie dla mnie ten "czynnik pasozytniczy" jest ciekawy :D Dlaczego ktos chce tak a nie inaczej i dlaczego ta druga strona to akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto ustalił regułę, że facet jest męski wtedy, gdy więcej zarabia? W ogóle nie czuję się bardziej męski gdy mam kasę. I nie czuję się też mniej męski gdy ona wyjdzie mi z portfela. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męski facet jest pewny siebie w dzien i czuły w nocy. Niestety, wielu mężczyzn pewniej czuje sie z większym portfelem od damskiej portmonetki. A cenniejszy jest zaradny facet, a nie bogatszy o kilka zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak nie czuję się męski, to jak mam się czuć? Jak kobieta? Od urodzenia czuję się męski. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×