Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość azalia_
Cześć Martini, gdzie wczoraj przepadłeś? Korzystam trochę z wolności,co chyba widać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Na razie to tak wygląda jakbyś po tym urlopie się nieco posunął :D znaczy lekko ustatkował.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dążę bardziej do głupoty czy przepaści swoim zachowaniem :D Ale pozornie mądrzeje z wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Jak tam koleżanka? Nadal robisz podchody? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Martini, co myślisz na temat wolnych związków.Czy naprawdę to takie korzystne ? I jeśli to dla kogo-kobiety, mężczyzny? O tym wczoraj była mowa.Twoja niby kopia, czyli Ben uznał, ze się jednak zaobrączkowałby , gdyby jakaś odpowiednia się znalazła, a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja? Mam Kopię? :D Ja w chwili obecnej wiem, że nie byłbym szczęśliwy z obrączką na palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie jestem też szczęśliwy i bez niej. Zbyt daleko posunąłem się w luźnym podejściu do związków i wpadłem w pułapkę własnego umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Czlowiek nigdy nie jest zadowolony z tego, co ma. Zawsze tęskni za tym, co dalekie. Ostatnio doceniąłm swoją pracę, bo zobaczyałam ludzi w hali produkcyjnej.I tak jest ze wszystkim.Trzeba popatrzeć. Co do zaobrączkowania uważam, że jednak jst to człowiekowi potrzebne.Daje szczególnie kobiecie pewną stabilizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak nie masz obrączki na palcu i zacznie Ci przeszkadzać to, że facet nie opuszcza klapy w wc, to wyjdziesz albo go wyrzucisz. A tak będziesz sama chodzić zamykać i zrzędzić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Wiesz z tą obrączką to jest tak,, że jak jej nie ma to nie przeszkadza do pewnego czasu.Potem już chyba tak.Poza tym jeśli facet nie chce obrączki to znaczy że zakłada z góry, że jest tu na chwilę.No a klapa w wc nie jest żadnym problemem.Zawsze można ją opuścić albo przestać opuszczać nawet po sobie.To kwestia dogadania się.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Mało dojrzałe, chyba jedna i druga strona.Żeby tylko takie mieć problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Dla kobiet bez zainteresowań.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
No a z drugiej strony, nie mogłeś tej klapy opuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Życie z kimś to jeden wielki kompromis. Z tym , że druga strona też powinna ugiąć się od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co udawać kogoś kim nie jestem? Nie opuszczałem całe życie, to nie będę udziwniał własnych zachowań. Mnie można dostać tylko takim jakim jestem. Nie takim jakim chciałoby się żebym był. Bo wychodzi na to, że jednak Mistrz nie spotkał swojej Małgorzaty i odwrotnie. Zamiast tego odgrywamy role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Człowiek całe życie odgrywa pewne role.Jest do tego zmuszany od urodzenia.Nawet w pracy nie możesz przecież robić, co chcesz.Tak wygląda życie.No i nie przesadzaj z tym udawaniem.Jeśli na kogoś trafisz w miarę podobnego do siebie , nie udajesz przecież.To sztuka znaleźć kogoś, kto akceptuje dziwactwa i sama ma też swoje.Ważne aby to rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Ale musze Cię zmartwić, masz mentalność starego kawalera.Tacy wcale się nie zmieniają i mają jedynie wymagania.Z czasem przestaniesz wychodzić 'w miasto" Nawet nie będzie Ci się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi się nie chce. I z każdym dniem przestaję się tym martwić. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Tak tylko jej się wydaje.Czy idąc do łózka z facetem nie zastanwiasz sie, czy on naprawdę Cię kocha , czy tylko potrzebuje do łożka i jak pojawi się problem po prostu s*******i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Ok to zapytam inaczej, czy nie zastanawia Cie, dlaczego się nie chce oświadczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od dojrzałości jednej i drugiej strony. Jesli ktos jest gowniarzem, to obrączka niczego nie zmieni. Dramat kobiet polega na tym, ze wierzą w pierścionek, a nie swoja wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×