Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość azalia_
Skoro tęsknisz czemu nie wrócisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
nie jest tego warta. naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
czuje ze masz wiele pytan na ktore w sumie moglbym Ci odpowiedziec wprost, jednak nie chce poruszac tego tematu tutaj. w sumie moglbym zalozyc osobna skrzynke mailowa by Ci to wyjasnic i odpowiedziec na wszystkie pytania i wiecej, wydaje mi sie ze to dosyc nietypowe spostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Wiekszość facetów popełnia poważny błąd.Zbyt późno dorasta i w związku z tym musi się wyszaleć .Musi nie musi ale część to robi.Do szaleństwa wybiera sobie odpowiedni typ dziewczyny.:P Do tego typu nigdy nie należąłam.:P A kiedy parę lat mija, okazuje się, że jest problem.No potem szukacie takich, za którymi wcześniej się nie ogladaliście.Często za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
nie jestem w tym worku :P nie ta szuflada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Jak nie ta? Jak ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Cześć gostku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Ben, idziesz jutro do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
nie, w powinienem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy siedząc ciągle na kafeterii nie boicie się że wam się d**y odparzą i piżdzicha zasmierdną całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Moja jest pachnąca , więc nie musisz się martwić.Poza tym nie wiem, czy chciałąbym akurat z Ciebie skorzystać , więc i tak powinno być Ci wszystko jedno. :D Cześć wszystkim .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a jak można tu siedziec od rana do nocy i p******ic takie bez sensy trzy po trzy,wezcie się do jakiejś sensownej roboty a nie mizdrzycie się jak przygłupy i liczycie ch*j wie na co,oblesne stare baby i jakies niedoyebane wymoczki których pewnie żadna nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Skoro przeczytałeś-aś to chyba chcesz być jednym z nas :D Mnie by się tam nie chciało czytać byle czego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch*j wam w ryj ,zeszłyście do poziomu sięgajacego niżej dna,kobiety w takim syfie jak kafeteria to raczej nie są kobiety to jakieś tandetne podróby,przecież po przeczytaniu samych nagłówków na tym forum mozna zwymiotować,jak tu moga siedzieć rzekome kobiety nie ogarniam tego,powinnyście się wstydzić,wykasować historię i iść na terapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Czego Ty chcesz ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego się nie da czytać,wystarczy przeleciec pobieznie,przecież to jest bez wzgęldu gdzie nie zajrzeć w temat p********ie o szoponie czyli o niczym,wasza głupota poraża,dlatego spadam stąd bi nie mam sensu tracić czasu,ale mozna sobie uświadomić co za syf tu siedzi skoro siedzi i klepie takie bzdury to co w realu? k***a to jakiś dramat,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra,dzięki,ale szkoda mi was i życzę wam żebyście sobie poznajdowały tych wymarzonych patafianów i zeszły z poziomu kafeterii na drogę sensownego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za troske ale nie musisz sie mną przejmować. Miej świadomość, ze twoje wyobrażenia mogą sie różnic od stanu faktycznego. Naprawde, nie przejmuje sie ani moim, ani niczyim innym realem. Bo jeszcze wpadniesz w depresje :) kafe to kafe. Radzie tez iść tym tropem. Nie łączymy zycia z kafeteria. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a własnie że trzeba się tobą przejmować,jesteś fascynującą kobietą,działasz silnie na wyobrażnie i nie obrażasz się,nie chcę żebyś się zmarnowała na tym niszowym patologicznym szambie,będziesz uważnie obserwowana az wypędze z ciebie diabła który skłania cię do zniżania się poniżej poziomu godności ludzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Możesz być moim patafianem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem desperatem,mam nadzieję że wsadziłem wam łyżkę dziegciu w to wasze przelukrowane bagienko,bawcie się dobrze patakafetrianie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wsadziles :) bo - przynajmniej w moim przypadku - nie traktuje kafe jak alternatywnego zycia. Owszem, pisze tu co mysle, ale nie tedy biegnie główny nurt mojego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To którą tak uważnie obserwujesz? Rokokową? Działą na nia szatan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×