Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość azalia_
A teraz jesteś w pracy? To nawet na kobiety czasu dziś nie masz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Skąd mam wiedzieć? :D W ostateczności Ben jest chyba chętny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
chetny na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Chętny na Martini. :D sam zreszta przyznałeś się do kontaktów z panem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Życie w pojedynkę ma dobre i złe strony.Nie jest tak znowu cudownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Ja raczej zajrzałam na krótko.Nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie jeszcze z domu tu wlezę. Bo moja Małgorzata nie ma dziś dla mnie czasu :P Więc się będę nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Co do decyzji odnośnie dziecka uważam , że już coś powinnaś działać.35 lat to dość późno jak na 1 ciążę.Potem będą Cię kierować na specjalistyczne badania, co prowadzi do stresu.Zresztą łatwiej dojdziesz do siebie.Skóra jest bardziej elastyczna mimo wszystko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Obecnie objadam się sałatką zrobioną przez siebie.Potem idę na jakiś film a potem............hmm przemilczę .A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie. Wiem o tym. Dlatego zdaje sobie sprawę, ze jak w ciągu najbliższych 5 lat nie zbiore sie, to potem bedzie problem. Potem... Z każdym rokiem problem jest i bedzie wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany na dzis? Jedzenie, picie, smianie sie i... Takie tam :P juz robie sobie podkład. I w dniu kobiet zezarlam mnostwo cukierków :) trzeba bedzie to spalić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
W ogóle też robiłam sobie przymiarki do następnej tej ciąży, to dla mnie jeden z ostatnich momentów, ale w rezultacie stchórzyłam.Jednak to obiążenie- bezsenne całe nocki, a trochę już odżyłam, no i kwestia zdrowego dziecka.Teraz to jak na loterii.Poprzednio miałam szczęście, co nie znaczy , że będę mieć zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
A ja ani jednego.Nakupowałam sobie owoców.Zrobiłam deser z nich.Trzymam się bez słodkości kolejny już dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Nie wiem.To trudna decyzja.Jak na razie wolę go nie mieć, by nie borykać się potem z takimi dylematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory wygodna bylam. Spalam, jadlam, robilam co chcialam i kiedy chcialam. A przy dziecku musisz sie mu podporządkować. Nie wylaczysz, jak telefon kiedy masz zły dzien i nie chce Ci sie gadac z nikim... Ale z drugiej strony, natura wysyła sygnały. I teraz kierować sie rozsądkiem, czy natura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
znajomej lekarze mowili, ze jej dziecko bedzie chore i namawiali ja do aborcji. ale ona zdecydowala jednak je urodzic. urodzila sie zdrowa i do tego przesliczna, teraz ma 6 latek i jest doslownie chodzacym aniolem, gdybym nie byl taki stary to bym na nia poczekal, ma nawet ladniejsze oczy od moich! piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Myślę, że w Twoim przypadku bym zaryzykowała.Potem może mogłabyś żałować.Ja już raz zaryzykowalam.Wtedy życie przewraca się naaprawdę do góry nogaami i nigdy już nie będzie jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Tak więc może warto dziś po tych cukierkach, spalając je, zaryzykować.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×