Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

azalio nie wszyscy faceci.:D Po drugie natura nas tak stworzyła ,aby poznawać nowe urocze.Kobiety sa nadwrażliwe i naduczuciowe a faceci w niklym %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze pisać w takich krótkich wersach,poniewaz bez przerwy spam się pokazuje jak tylko wiecej napisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Była jak było, czasem szkoda że było.:D W każdym razie uczymy się na błędach.Ty z kolei, jeśli miałeś wiele wielbicielek, nie zdołałeś stworzyć bliskich relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem wspaniałą relacje z żona a tutaj tylko zabawy były..Nie myślałem poważnie o tych tutaj ponieważ byłem takim jak w/w.Tego ben hur doskonale rozumiem,jestem od 1.5 roku w takiej samej sytuacji lecz ani żona nie była winna ani ja.Lekarze-konowały rozpieprzyli mi małżeństwo.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety poznane albo od razu odrzucaja propozycje albo przystaja na takie przyjacielskie odwiedzanie sie.Tylko jest jedno ale po jakimś czasie.Żądaja abym uniewaznił małżeństwo lecz przekracza to moje siły i zmieniam je jak rękawiczki.Nie ma sie czym chwalić tylko płakać nad swoją dolą.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Co to znaczy? Jesteś wdowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bedac w domu przemyśliwałem jak tak dalej mozna żyć.Popłakałem się solidnie.Będe musiał chyba do szefa błagać o pomoc aby uczynił mnie impotentem i skończą sie moje karesy do uroczych.A jest ich tak dużo w tym wieku ,ze tylko wybierać i przebierać.W moim wypadku musze wiecej rozmów przeprowadzać,nie każda jest wdową czy rozwódka a w dodatku zalezy w duzym stopniu od jej temperamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem żonaty bez żony od 2012 r.Opiekowałem sie zona 2 lata.lecz "choroba' żony mnie pokonała i jest w miejscu odosobnionym.Byłem tylko Ojcem albo bratem do niej.Zniszczony ma częsciowo mózg przez niedotlenienie przy godzinnej recznej reanimacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
No to współczuję Ci.Oddałeś ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobił to prokurator za mnie nasyłając prewencje ,która"radośnie" mnie odwiedział 3 razy w tygodniu w nocy miedzy 01.00 a 04.00.Byłem na nogach dziennie po 19 godzin i mieli pretensje ,ze nie pilnuję jej w nocy.kiedy miałem spać g.ówno ich obchodzilo.Nikt nie chciał być w nocy,gdyz najwiecej była agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Agresywna? Raczej wydawało mi się, że jest raczej rośliną.No wiesz, skoro była agresywna , może sąsiedzi mieli dość tych nocnych akcji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Myślę, że to sąsiedzi nasyłali.Ktoś musiał nie wytrzymać, stad potem te reakcje i interwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieli mnie jeszcze badać na %.Tego było już za wiele.Zrobiłem potworna awanture w Komendzie Głównej w X i zapowiedziałem,ze poinformuje prasę.Zaprzetatno mnie czasowo radosnie odwiedzać lecz sprawe sądową mi wytoczono.Była kobieta sędzina i wspólczuła i umorzyła sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
I co teraz? Jesteś w zawieszniuAni kłaść się i umierać ani na nowo się żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona potrafiła sama jeść i chodzić.Wszystko inne do mnie należało z kąpaniem 2 razy na dzień ubieraniem i spacerki na wózku i na jej nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci,ze przez ten okres zrobiłem sie wybredny i wygodny.Ani myśle sie żenić:P:)Tylko przyjacielskie spotkania.Wychodzi średnio co 2 miesiace inne:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Chyba tylko po to , by zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karencja już jest tydzień wiec jutro jadę na randke zapoznawczą.Zawsze informuje o zaistniałej sytuacji.Musi być świadoma wyboru.Brzydze sie oszukiwaniem tych uroczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Odwiedzasz żonę? W sumie ten prokurator dobrze dlaa Ciebie zrobił, jesteś odciążony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namiętność seksualna jest okrutna adekwatnie jak samotność.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
A że mamy wiosnę to niczym kot.......się marcujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko na przednówku wiosny i zimy wtedy jest bardzo agresywna.Ciekawostka.Dzieci nigdy nie zapomniała jaka jest wielka siła macierzyństwa.To prawda co mówisz o profosie.Psychiatra podziwaiał mnie,ze i tak o 2 lata za duzo wytrzymalem.Powiedział tak albo skończę jako alkoholik albo bede ich pacjentem.Sądze jednak ,ze bardzo ja kochałem i to zwyciezyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azalio coś w tym jest.Niby marzec a jak w maju jest :D Hormony buzują wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Muszę uciekać na dziś.Baaaardzo długo dziś zabawiłam.Pozdrawiam....do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa słodziaku Wspaniałego wieczoru spermistycznego:P:P:) Mozliwe że do soboty pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokokowa panna dziubusiu gdzie sie poniewierasz na cafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Martini, poczułeś się pouczony ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niereformowalny jestem. :D Ogólnie, to nie chciało mi się tyle czytać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×