Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość azalia_
Ale piszecie jak dzieciaki .Nie myślicie przyszłościowo.Żadne z Was chyba z nikim nie było na dłużej.Macie na koncie związek np. 15 lat razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
15 lat???? wybacz, ja jeszcze zdrowy jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini - pomyslalam to, co napisales, ale stwierdziła, ze doleje tylko oliwy do ognia. Jak dobrze, ze napisał to facet :) Azalia mam 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ten zły z definicji, mogę pisać co mi przyjdzie do głowy. Nikogo to nie zaszokuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
I dlatego nie lubię kobiet.Nawet tu przez parę dni byłam tylko z facetami.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Wolę nawet już tej klapy nie zamykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Bo są zgorzkniałe, zazdrosne o byle co i robią świństwa.Taki facet nie będzie mi zazdrościł przecież kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
To tylko faceci są solidarni względem siebie, czego Wam zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Kiecka na innej to pół biedy, gorzej jak na Tobie.Część facetów też ma odchyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja mam do Was pytanie... Jaka jest prawidłowa odpowiedź na pytanie "Czy jestem gruba?"? Bo do dziś nie doszedłem do tego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Widzisz rokokowa , teraz złośliwie będziesz mnie pytać, czy jestem o kieckę zazdrosna. To są właśnie kobiety...a kiecka to właściwie przenośnia.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co chcesz osiągnąć . Jeśli chcesz zrobić na niej wrażenie, powiedz że jest w sam raz.Tylko takie Ci się podobają.Wstyd przyznać ale lubimy bajery.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że lubicie. Doskonale. Ale co powiedzieć w związku? :D Bo jak powiem, że nie gruba, to wychodzi na to, że mówię tak z litości. Kłamię. A ona widzi jak jest. Jak powiem, że jest gruba to wiadomo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złośliwie. Tylko pytam? Bo strasznie drastycznie oceniasz wszystkich (a moze wszystkie?). Wszystko tak odmierzasz według swoich przekonań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
W związku? No po takim komplemencie pokazać, że to nie było bez pokrycia.Nie będę Cię uczyć tu co masz zrobić przecież, sam chwaliłeś się, że wiesz co i jak w tej kwestii.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytam faceta o to czy jestem gruba czy nie. Po pierwsze mam oczy, po drugie mam lustra, po trzecie nie zapuszczam sie, po czwarte nawet jak mi pojdzie kilo w oponę to i tak nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Nie wydaje mi się, że drastycznie.Zazwyczaj jestem lubiana przez towarzystwo, choć nie powiem, dobieram go sobie starannie.Ma mieć poczucie humoru, dystans do siebie i nie klócić się z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
No i czy Rokokowa nie wymądrza się? Jest idealna-nie zapuszcza się.:D i ma oczy.. A ja się kurczę chyba zapuściłam na urlopie.Przybyło mi ze 2 kg i mam większą d**ę.Od poniedziałku zamierzam trochę zrzucić.Pewnie zrobię to błyskawicznie , to jeszcze kolejny powód ,dla którego warto pracować.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
zrobilo sie niemilo, komu wpierniczyc? Jedna i druga zdejmowac majtki do kolan, du/pska beda czerwone! Martini, smaruj dlonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
A właśnie, dobre pytanie.Wstyd przyznać nie mam zbyt dużego porównania, więc chyba nie wiem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×