Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

za granicą

Polecane posty

Gość gość

czy któraś z was brała ślub za granicą? Miałyście wesele za granicą? Jak duże było przyjęcie (na ile osób) i jaki jest orientacyjny koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy gdzie i co chcesz mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam o Włoszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz liczyc sie z tym, iz jesli zrobic slub zagranica to duza liczba gosci nie przyjedzie ze wzgledu na koszty. Chyba, ze masz bogata rodzine. Ja mieszkam w szwecji i slub bedzie w pl, gdyz : 1. planuje slub na okolo 110 osob, a tylko za 3 daniowy obiad zaplacilabym okolo 200zl od osoby. Za przyjecie takie jak w polskie zaplacilabym ogromne pieniadza, a nie stac mnie na to. 2. Nie ma czegos takiego jak "korkowe" i alkohol musialabym kupywac o zwyklych cenach,a alkohol tu jest bardzo drogi np, jeden kieliszek wina kosztuje okolo 25zl, a 6cl wodki, ...50zl !! 3. Nie stac byloby moich gosci zaplacic za noc w hotelu 500 zl od pary, a musieliby wykupic conajmniej 2 noce, a ja nie bylabym w stanie zalatwic im noclegow. 4. Podroz do Szwecji to koszt okolo 1500-2000 zl od samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam żeby wykupić gościom bilety lotnicze (np. w wizzair), bo zwyczajnie byłoby taniej. Z noclegiem nie byłoby problemu, więc te koszty odpadają. Myślałam o takim małym weselu - ok. 20 osób, ale zupełnie nie orientuję się jaki mógłby być koszt (polski ksiądz, pozwolenia czy wesele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Jestem właśnie na etapie załatwiania spraw związanych ze ślubem za granicą - na Maderze i przyznam szczerze, że koszty są zdecydowanie mniejsze niż organizacja ślubu w kraju na sto osób. Tam będzie kameralnie - 10 najbliższych osób i przy okazji podróż poślubna w jednym. Madeira Dreams bardzo nam pomagają, myślę, że to będzie wydarzenie jak ze snu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik
Dnia 9.09.2019 o 18:38, Gość Gosia napisał:

Jestem właśnie na etapie załatwiania spraw związanych ze ślubem za granicą - na Maderze i przyznam szczerze, że koszty są zdecydowanie mniejsze niż organizacja ślubu w kraju na sto osób. Tam będzie kameralnie - 10 najbliższych osób i przy okazji podróż poślubna w jednym. Madeira Dreams bardzo nam pomagają, myślę, że to będzie wydarzenie jak ze snu 🙂

Zdecydowanie popieram, a madeira dreams poznałam przy okazji wyjazdu wakacyjnego - korzystaliśmy z usług przewodniczki. Bardzo fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również każdemu polecam ślub za granica. Zgadzam się z basik, że koszta dużo mniejsze zwłaszcza, ze wszystko w Polsce bardzo poszło do góry. Ślub romantyczny na wyspie od zawsze mi się marzył 🙂 Pamiętam go z filmów i cieszę się, że mój narzeczony teraz już mąż zgodził się na to 🙂 Jak zobaczyłam firmę Pani Soni z madeira dreams to pomyślałam, że to przeznaczenie. Pani Sonia zajęła się wszystkim, ja niczym się nie przejmowałam. Cudowna sprawa. Dzięki niej ten najważniejszy moment w naszym życiu był wspaniały i nie zapomnimy go do końca życia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×