Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiak759

zlamana reka w ciazy i co dalej?

Polecane posty

Witam. Zlamalam reke a dokładnie kosc zgięciowa prawej reki miałam bardzo ciezka operacje...Do tego jestem w ciąży i nie pracowałam.Ale jestem ubezpieczona. Moje pytanie czy mogłabym się ubiegać o odszkodowanie i w jakiej kwocie by mi przyznano,jak ta cala procedura wygląda? Proszę o porady.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłasz cała dokumentacje medyczna po zakonczeniu leczenia, do ubezpieczyciela i czekasz na rozpatrzenie, kwote przyznaja indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odszkodowanie przysługuje , jeśli wypadek stanie się w pracy , lub w drodze do pracy lub z pracy , jeśli nie pracujesz to nie dostaniesz odszkodowania, no chyba że z czyjejś winy złamałaś rękę to możesz pozwać do sądu tę osobę albo jak jesteś ubezpieczona np w pzu wypadkowo, to też przysługuje odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak po zakonczonej rehabilitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz zgłosić się do pzu najlepiej wpierw zadzwoń na infolinie i powiedz o swoim problemie tam Ci najlepiej odpowiedzą co dalej masz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak kość zgięciowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz cała dokumentacja zeskanowac i wysłac przez net, mój maz tak ostatnio robił, po dwóch dniach zadzwoniła laska z PZU a za dwa kolejne dni była kasa na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieloodlamowe,przezstawowe złamanie końca dalszego kosci ramiennej pr reki wiec jak się gościu nie znasz to się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina500
Witam Moja firma zajmuje się pomocą dla ofiar wypadków. Czy potrzebuje Pan pomocy w uzyskaniu odszkodowania???? Proszę o wiadomość. pozdrawiam Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×