Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jestescie sami...

Polecane posty

Gość gość
oficer:P mrrrrau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba sie wyszaleć zanim mnie zaczną gnębic w wojsku! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemcik24
Glixe - to nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dlatego, że nie mam praktycznie kontaktu z facetami... Np. ostatnio rozmawiałam z mężczyzną (wykluczając rodzinę) "na żywo" 3 tygodnie temu na imprezie... I to z żonatym. Nie poznaję raczej nowych. A na imprezy też nie chce mi się często latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemcik24
gość 21:55:48 - hahah TY piszesz że prawie nie masz kontaktu z facetami?? ja nie pamiętam kiedy ostatnio gadałam z facetem! serio! już nie studiuję, obecnie także nie pracuję i prawie nie wychodzę z domu. ostatni raz rozmawiałam z facetem miesiąc temu na ...rozmowie kwalifikacyjnej a tak prywatnie gadałam z facetem hmmm chyba z pół roku temu. ja nie mam kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemcik, na serio miej wiary w siebie trochę :D ubierz sie odważnie idź do klubu i sie zabaw :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem atrakcyjna, ale nie przepadam za tymi ciołkami, co odważą się do mnie zagadać po %, a poza imprezami nie mam póki co gdzie kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha lol, no właśnie, ja też nie mam kolegów, poza trzema żonatymi, najlepsze, że jak jestem z takimi żonatymi na imprezie, to już nikt inny nie podchodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemcik24
ja nie chodze na imprezy. mama by mnie nie puściła:( tzn może nie że nie puściła ale by się czepiała a na pewno dziwiła że ja idę na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wychodzę co parę tygodni... Bo tak to już serio zapomniałabym co to jest mężczyzna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ty poniżej 18stu to wkręc sie na domowke jakaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 18? :D w tym roku bedzie 28 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do klubu wiec :D wypij Finlandię przed wyjściem :p i zaszalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl0ojkjio
hemcik24 - mama ci nie pozwala chodzić na imprezy? to jakiś żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma opcji, wiem że byliby zainteresowani, ale chyba nie tacy i nie w taki sposób, jak bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pracy padam i nie mam siły na nic, nawet na myślenie tak dożyję starości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to ty bardziej z takiej 'romantycznej' strony jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemcik24
syl0ojkjio - to skomplikowane... po prostu wyobrażam sobie reakcję mojej mamy jak jej mówię że idę na imprezę. "aaa wymyślasz, siedź w domu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemcik :D powiedz dla mamy ze na serio wychodzisz i drzwi zamknij :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemcik24
nie zrobię tak, to nie w moim stylu. Jestem za stara żeby się zachowywać jak zbuntowana nastolatka;/ z resztą nie mam za dużo koleżanek, dawne znajomości się posypały taki już mój los, samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem sama bo się zadawałam z gnojkami.nie patrzyłam czy facet jest porzadny, dobry czy szanuje tylko latałam za niegrzecznymi facetami.dziś mam 25 lat i zmądrzałam.oby nie za późno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz sa portale dla singli jakby co, zawsze z nich korzystaj ale to już taka ostatnia deska ratunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh spoko damy rade;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskrasnali
bo nigdy nie chodziłam na imprezy. Wtedy gdy dziewczyny rozglądały się za mężami ja miałam rodziców w szpitalu (mamę kilka razy), pracowałam, uczyłam się i traciłam pracę. Jestem bez pracy, bez męża i bez żadnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie robicie cos by zmienić wasz status singla? ja chodzę na randki, na imprezy itd. ale jakos poki co nic się nie rusza w interesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile masz lat i w jakiej sytuacji jesteś :D ja na przykład jestem młodziutki (20 lat) i za rok idę na oficera wiec dla mnie to by było głupie zeby w związki sie bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, ciężko ostatnio spodobał się miły gostek..to oazał sie gejem i jak i kogo szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
"Aaa to ty bardziej z takiej 'romantycznej' strony jesteś smiech.gif" Romantycznej? normalnej :) Też na studiach nie wychodziłam na imprezy, bo nie miałam na to czasu ani ochoty, jedynie czasem domówki w ścisłym niezmiennym gronie dobrych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
"a powiedzcie robicie cos by zmienić wasz status singla? ja chodzę na randki, na imprezy itd. ale jakos poki co nic się nie rusza w interesie..." Nie, tu gdzie teraz mieszkam chyba nie ma już opcji kogoś znaleźć, ale planuję niedługo wyjechać za granicę, za granicą moje życie wygląda o wiele inaczej i niemal codziennie można poznać kogoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w każdym wieku coś mozna zrobic.moja znajoma tez singiel robi to: - imprezy - portale randkowe - kurs tańca - jakieś inne kluby/koła zainteresowań - szybkie randki nawet do byłegosprzed lat wrocila z wróciła z nadzieją, że się ułozy ale zerwali;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×