Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jestescie sami...

Polecane posty

Gość gośćwcześniejszy
Mnie z kolei przytrafiały się notorycznie zaproszenia na drugą randkę do jego mieszkania/ lub inna prowokacja do seksu. Bolało, bo nieraz wydawali się fajnymi facetami. Na związek wybierali szare mysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
Mnie z kolei przytrafiały się notorycznie zaproszenia na drugą randkę do jego mieszkania/ lub inna prowokacja do seksu. Bolało, bo nieraz wydawali się fajnymi facetami. Na związek wybierali szare mysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
Jak mowilem, ja jestem chetny na poznanie atrakcyjnych kobiet. Wiec zapraszam napiszczesc@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie widać wygląd łatwych, zdesperowanych kobietonów i facetom puszczają hamulce, tak samo polki są traktowane we włoszech, polka, ukrainka, rosjanka, jak włoch załapie z kim ma do czynienia to od razu się zmienia i traktuje jak pół-prostytutkę, do angielki, francuski, hiszpanki by taki "luzacki" nie był a to czy jesteś "seksowna" to sorry ale nie tobie oceniać, wiele naprawdę brzydkich dziewczyn ma o sobie wielkie mniemanie a faceci widzą to inaczej, szczerze to nie znam ładnej która by sobie nie ułożyła życia tak jak chciała, taka ma pełny wybór - romantyczni, przebojowi, przystojni, brzydcy, bogaci, biedni, inteligentni, mięśniaki, bierze co jej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman Schwanz von Rucherduper
Pytanie brzmi ''Dlaczego jesteście sami?'', a nie ''Dlaczego jesteście same?'' Więc chodzi tu o mężczyzn. Ja jestem sam, bo mi dziewczyna potrzebna jest tylko do seksu, a nie od związku. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
09.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość A co ty możesz wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
No jak tam dziewczyny, gdzie zniknelyscie ? Wykonalem pierwszy krok, wiec zapraszam do rozmowy na priv. Nie bedziecie zawiedzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama i nie mam zamiaru utrzymywac gostka, bo ja akurat dobrze zarabiam a lesera nie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
Powiedz mi gdzie ambitny, ogarniety zyciowo facet moze znalezc , atrakcyjna rownie ambitna kandydatke na zone. Nie glupia cizie z dyskoteki tylko wyrafinowana kobiete z ktora baedzie mogl przede wszytkim rozmawiac do bialego rana i nie tylko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
nie wiem, ja wychodzę z założenia, że najlepiej poznać się w miejscu, gdzie można się poznać naturalnie, np w pracy, na studiach, na jakimś kursie, gdzieś, gdzie się regularnie razem bywa. więc pomyśl czy masz taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokeninside87, Ty dziewczyno jesteś zdrowo*******lnięta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
Takie gadki z maila to nie dla mnie. Najpierw "poka fotę", potem zaproszenie z opłaconym biletem i lokum. zawsze ten sam schemat. podziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama bo zaczęłam wymagać więcej od ludzi ( od siebie też) i obecne relacje mnie satysfakcjonowały. Chyba jestem trudna, przyzwyczaiłam się do bycia samą, trudno byłoby mi się pzred kimś kompletnie otworzyć chociaż po cichu marzę i takiej bliskości. Jestem też pogubiona i to mi trochę przesłania świat, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
Jakie kursy, jaka praca ?? nie ma takiej opcji, pracuje w typowo meskiej branzy i atrakcyjnych kobiet tutaj po prostu nie ma. Szukam kobiety ktora ma fiola na punkcie fitnesu tak jak ja. Zdrowe odzywianie itd. Na razie na mojej silowni nie spotkalem nikogo do kogo by zaiskrzylo, po za tym sam nie wiem czy to jest dobre miejsce na podryw. Dla mnie internet to jedna z opcji ktora skrupulatnie eksploruje, czasem z lepszym lub gorszym skutkiem. Jak narazi nie spotkalem nikogo wyjatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
Jakie kursy, jaka praca ?? nie ma takiej opcji, pracuje w typowo meskiej branzy i atrakcyjnych kobiet tutaj po prostu nie ma. Szukam kobiety ktora ma fiola na punkcie fitnesu tak jak ja. Zdrowe odzywianie itd. Na razie na mojej silowni nie spotkalem nikogo do kogo by zaiskrzylo, po za tym sam nie wiem czy to jest dobre miejsce na podryw. Dla mnie internet to jedna z opcji ktora skrupulatnie eksploruje, czasem z lepszym lub gorszym skutkiem. Jak narazi nie spotkalem nikogo wyjatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
To szukasz kogoś wyjątkowego czy kogoś, kto wyjątkowo uwielbia fitness? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@gośćwcześniejszy - dla mnie atrakcyjna kobieta musi byc wysportowana. Sam jestem atletycznej budowy i oczekuje, ze razem bedziemy chodzili na fitness. Jesli wcicnasz 4 paczki dziennie i co weekend doisz piwo, nic z tego nie bedzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka36
Bo jestem bardzo fajna i nie potrzebuje prac skarpetki. Może spotkam fajnego faceta ale to przyszłość :-) Czekam na przystojnego pana i inteligentnego ......ach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
A jeśli mam naturalnie świetną przemianę materii, nie odkłada mi się tłuszcz, na fitness chodziłam czasami ale bardziej z nastawieniem na mięśnie głębokie, ćwiczę czasem w domu dla zdrowia, bo dla figury nie muszę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@goscwczesniejszy - rozumiem , ze mozesz miec swietna przemiane materii, ale tu nie chodzi o odchudzanie tu chodzi o zdrowy styl zycia i chec dzialania. To jest lifestyle. Nie ma nic przyjemniejszego niz wzrost endorfin po treningu. :) Poza tym wysportowana sylwetka jest apetyczna. Nie ma przyjemneijszego widoku niz kobieta w legginsach ktora wykonywala przysiady ze sztanga np ..:) P.S napisz na maila porozmawiamy na zywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
"Nie ma przyjemneijszego widoku niz kobieta w legginsach ktora wykonywala przysiady ze sztanga np ..usmiech.gif" Naprawdę nie mam co robić, tylko uprzyjemniać swoim widokiem życie panom na siłowni .... :P Poza tym nei można się uzależniać od wyrzutu endorfin , bo to niezdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
Nie musisz umilac innym Panom widok , najwazniejsze zebys go umilala dla mnie. ;) Zdecydowanie preferuje byc uzalezniony od silowni (zaznaczam nie jest karkiem czy koksem), niz byc uzaleznionym od fajek, narkotykow czy alkoholu lub hazardu. Lubie wypic i sie zabawic, ale zdecydowanie stawiam na sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie dzisiaj
... dlaczego jestem sama ? nie wiem. Tak było od zawsze nawet rodzice ( dziwnie się czuję używając tego zwrotu ) mnie nie chcieli i oddali mnie jak niechcianą rzecz. Pewnie dlatego wiedziałam że nigdy nie założę Rodziny. A Miłość myślałam że też mnie ominie ale o dziwo nie. Trafiło się ślepej kurze ziarno ;) a może tylko tak mi się wydaje. Zresztą podjęłam już decyzję - nie jestem dla Niego właściwą osobą. A podobno każdy włos na naszej głowie policzony...- widocznie tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze byłam inna za dużo czytałam, zakuwałam a teraz..chodzę na basen kilka razy/tydzień,; narty/ nawet 8H dziennie/; rower; podróże szukam kogoś do towarzystwa do Meksyku zjadzie się ktoś chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdzie///miało być///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sam bo takie jest moje przeznaczenie. Kiedyś próbowałem podrywać, niestety albo okazywały się zajęte albo miały mnie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@gośćwcześniejszy - ja czekam az Pani AKA gośćwcześniejszy sie do mnie laskawie odezwie na maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwcześniejszy
tyle że ja i tak mam inne plany życiowe aniżeli Londyn :D i tak nie będę chodzić często na siłownię :D i chyba nie nie wytrzymałabym z kimś, kto przywiązuje tyle wagi do zdrowego lifestylu. Wyrzucałby mi każde ciastko, każdą pizzę. Musisz znaleźć kogoś z podobnymi prorytetami. Dla mnie zdrowie i forma są ważne, ale umiarkowanie, a nie fanatycznie.=) =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×