Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemjestemjestem

Proszę o uwagę Panią. Szukam Przyjaciółki, w przyszłości życiowej Partnerki.

Polecane posty

Gość jstemjestemjestem
...jakiś serwer popełni błąd, za chwilę prześlę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
Dobry wieczór Indiańskie lato. łąka dla Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
... znowu błąd...jeszcze raz za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe czy to przypadek
ze Czterdziecha co ma pecha ma maila "indianskielato..." podanego w temacie "Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce" - i czy to przypadek, ze 9 lutego o 12 nazywa autora Wacpanem, a Indianskielato 10 lutego o 22:41 uzywa tego samego okreslenia... Warto przeczytac wspomniany temat, a stanie sie jasne, jaka zgryzliwa, niemila osoba jest Czterdziecha co ma pecha / Indianskielato / Asterka. Choc widze, ze pod nowym nickiem lekko ukrywa swa prawdziwa nature... wiec moze pare rad wziela sobie do serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
Dobry wieczór Indiańskie lato. łąka dla Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
... i znowu błąd, jeszcze raz za chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o cv n,:-P 6anna9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlaczego te biedne kobiety zwodzisz o Panie przez 3 strony??? Przeciez one też mają plany, marzenia, przedsięwziecia:) A czas Mój Drogi to pieniadz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
...zmieniam trochę formę i tak zostaje Dobry wieczór Indiańskie lato. Łąka kwiatów dla Pani: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 [kwiat 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
Koronkowa Kobietko, proszę spójrz jak wyszła ta łąka. Proszę zobacz powyżej jak przekłamał serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
... no to jeszcze raz, chwila dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serenissima
Dzień dobry wieczór ;-) Czy mogłabym zapytać, jakie pasje i marzenia mają mężczyźni po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
...Indiańskie lato... popatrz proszę powyżej. Łąka nie wyszła jak łąka. Przywitanie będzie więc klasyczne. Dobry wieczór Indiańskie lato, witam Panią uśmiechem i bukietem kwiatów 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstemjestemjestem
Koronkowa Kobietko, dziękuję za słowa nieotuchy i otuchy. Serenissima, a interesują się (i powiem tu tylko za siebie) na przykład muzyką, czasami wezmę do ręki książkę a ludzi złych nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
...trochę zamieszania wprowadziły serwery ale to nic. Znajdę jeszcze dzisiaj kilka minut. Przekaz niezmienny: Indiańskie Lato, dla Pani bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkamalinka
A jakie ksiazki czytasz? Lub chetnie bys przeczytal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkamalinka
Jestem cos malo konkretny z ciebie gosc :( A rozmowny to ty wogole nie jestes. Zycze milej nocki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
...skoro poniedziałek zmienił się na wtorek... nieśmiało mówię... dzień dobry Indiańskie Lato... bukiet 🌻🌻🌻🌻🌻 dla Pani Indiańskie Lato... na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sernissima
Witam. A coś bliżej? Interesować się muzyką to dla mnie zbierać stare płyty, grać koncerty... coś więcej, niż słuchać dla przyjemności (nawet nie wiem, co). Podobnie z książkami. Moje zainteresowania są moim sposobem na życie, a można je określić jako zdrowy tryb życia, umiłowanie przyrody. Więc jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze- jesteś żonaty i piszesz pierdy. Kup kwiaty starej a nie tutaj łąki rozpościerasz. Swoją drogą ie ma to jak być chłopem. Piszesz kilka farmazonów na początek ( niczego konkretnego) potem sypiesz kwiatami i już tłum wielbicielek się zlatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato
Co świadczy tylko o tym, że kobiety są zdesperowane.I wystarczy odrobina sympatii i już lecą.Niestety, pan albo się wygłupia, albo nie ma nic do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tez chce sobie porobic jaja, moge z wami? moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah dziewczyny przeciez to sa prowokacje, zeby pisalo sie o czyms, naiwne jestescie, ja juz to rozszyfrowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robcie sobie nadziei na znalezienie faceta na kafeterii, tu mozna sie tylko posmiac, czegos dowiedziec, nawymyslac komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do indianskie lato
Kobiety nie sa zdesperowane, kobiety sa poszukujace. Wchodza z ciekawosci, albo bo chca pogadac. Lub tez maja nadzieje na mila znajomosc, albo i cos wiecej. Ale to jeszcze nie desperacja. Desperacje widze u Ciebie. Przyznalas (sama), ze sie gosciem >>jarasz<< i kadzisz mu mialkie komplementy. I jeszcze ten tekst o warczeniu na baby w swoim wieku... kompleksa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×