Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemjestemjestem

Proszę o uwagę Panią. Szukam Przyjaciółki, w przyszłości życiowej Partnerki.

Polecane posty

Gość gość
indiańskielato i czterdziecha to jedna i ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
O Słowo Ciałem Się stało i jak przewidziałam TROLL przelazł za mną na następny wątek.Głupio zrobiłam zakładając , że jak przyjmę drugiego nicka to się odczepi.Jest lepszy od CIA i FBI razem wziętych.I destrukcyjny jak soda kaustyczna. Tylko widzisz TROLLU ja w przeciwieństwie do ciebie mogę żyć bez tego forum.Nie jest mi ono potrzebne by się realizować w życiu.I pisanie na nim nie stanowi celu życia.Bo to Twój cel i jedyny sposób byś funkcjonował.Tak zaburzonej i psychopatycznej jednostki jeszcze nie widziałam.My obydwoje to za dużo jak na tą kafeterię. MĄDRZEJSZE USTĘPUJE.A LUDZIE JAK GŁUPIE OWIECZKI DADZĄ SIĘ MANIPULOWAĆ TYM CO PISZESZ.TAKIE FORA HODUJĄ MONSTRA TAKIE JAK TY.Zastanawiam się czy jesteś impotentem czy potencjalnym g****icielem , albo popapraną aseksualną suką której seks i zło to to samo- te twoje "kootasy" i "roochania" o czymś świadczą.Nienawidzisz kobiet, nienawidzisz ludzi. Brzydzisz mnie tak dogłębnie jak tylko może najgoszy psychol.Nie chcę mieć z Tobą do czynienia nawet wirtualnie.I z ludzmi, którzy cię słuchają i dają sobą pogrywać również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
TAK GOŚCIU JEST TA SAMA OSOBA.DZIĘKI TROLLOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha wynos sie stad kretynko. Nikt ciebie nie lubi, nikt ciebie tutaj nie chce. A ty sie ciagle wpraszasz. Nic dziwnego ze zaden ciebie nie chce wielka intelektualistko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
I TO BYŁ TROLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waćpan" jesteś" jesteś skąd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan bzdury gadac nie jestem zadnym trolem. Bylam przypadkiem na innym topiku i wdzialam jaka chora jestes. Dla ciebie kazdy jest glupim i malo kulturalnym trolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
a teraz zagranie na normalność - trollostwo złagodzone by nie kłóć po oczach.a za chwilę wyjedzie z "kootasem".troll szaleje po tym forum od rana do wieczora.pluje , obraża ludzi, później zgrywa cnotkę, po chwili coś wynajduje i wraca do tego lubi najbardziej czyli obrzucania błotem.skarbie , może i jestem chora, może i nie do końca daję radę z emocjami. ale nigdy przenigdy nie wytykam tego ludziom na zasadzie patrzcie jaki cudak, smiejcie się z niego.nie bawię się ludzmi.nie obrażam ich 'kootasami' i 'roochaniem'.wystarczy odrobinę poszukać - jesteś wszędzie kreaturo nawet na wątku o cesarkach.ale prawdziwy popis dałeś na moim wątku. wydaje ci się, że jesteś dobrym psychologiem i ludzie będą cię słuchać i tobie wierzyć.że tak nimi zagrasz, że przekonasz ich, że ktoś jest zły , głupi, jest spasioną krową, pustakiem, kretynką. to forum jest anonimowe.każdy może być każdym i na tym bazujesz tworząć swe liczne podłe żywoty - jako życzliwy, jako krytykujący i jako cham absolutny.w zależności od tego co pasuje.a owieczki ci wierzą i jak to owieczki myślą coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrra
O rrany. Mania prześladowcza czy ciężki przypadek fioła (bynajmniej nie alpejskiego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja podpisuje sie pod tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
To podszywałem się ja Troll Psychopierd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
... a miało być tu miło (w założeniu) Co się teraz z ludźmi dzieje ..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Przykro mi ale to z powdu choroby psychicznej, podaję się jeszcze za baldachima, zwiędłą rutę, amikęZZ, i idiańskie lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dzień dobry. Dziękuję za to, za to, że jesteś tu jesteś tu ''Jestesiu''. Dla Pani :) i 🌼. Dla prawdziwego Indiańskiego Lata również 🌼. Sernissima... 🌼 także dla Pani. Ktoś podszył się pode mnie w wypowiedziach z 13-go lutego... pozostawiam bez komentarza (nie było mnie kilka dni). Zajrzę tu wieczorem. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w zakładzie psych.są jakieś ograniczenia,wolno chyba każdemu,co? mogę co??hi hahahiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
mam przepustke z psychiatryka na dwa dni wiec wysyłam wszystkim forumowiczkom kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
pani Asterko ja panią kuuuuuuuuuuuucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dobry wieczór Dwa wpisy osób podszywających się dzisiaj: godz.18:29 i godz.21:06 pozostawiam bez komentarza. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dziękuję w tym miejscu osobie o nicku ''gość'' za wypowiedź z dnia 12 lutego, godz. 22:51:16 i link. Istotnie ''Czterdziecha co ma pecha'' dała niestety ''popis''. Przeczytałem do jedenastej strony. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
... oj nie będzie Ci łatwo znaleźć Przyjaciółkę ... To co ostatnio tutaj się dzieje nie wróży dobrze. Niemniej jednak życzę Ci wytrwałości i szczęścia :) Może zarezerwuj swój nick, a wtedy nawet podczas dłuższej nieobecności nikt nie zrobi psikusa w Twoim imieniu :) Za kwiatka i uśmiech dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 jeszczemam
Witam Pana jestemjestemjestem,jak wieczór u Pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Cześć ''Jestesiu'' Widzę, że nie będzie łatwo. Ale Ty jesteś tu. Jest komu wysłać 🌼 i serdeczny uśmiech. To dużo. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Cześ ''Jetesiu'' ...jak pisałem poprzednio...kwiatek był no to jeszcze jeden 🌼 i serdeczny uśmiech do niego :). Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dobry wieczór '' Nie mająca jeszcze 36'' U mnie wieczór w miarę. A jak u Pani? Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Oczywiście miało być ''cześć''. No więc już poprawiam i włączam drobną innowację: Cześć ''Jesteś tu'' Czy rezerwować nick? Zobaczę. Za podpowiedź dziękuję. I jeszcze jeden 🌼 aż utworzy się z nich bukiet. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
... te kwiatki od Pana to dla mnie ? Czuję się zobowiązana zostawić piękny ... :) Niezapominajki wstawiam do wazonu, kto wie może potem w księgę schowam i zasuszę, tak na pamiątkę ;) Niestety nie potowarzyszę Panu w pisaniu, pora o której Pan tu bywa ... zupełnie nie dla mnie ... Ale czasem zajrzę, poczytam i pokibicuję, może wraz z nadchodzącą wiosną przydarzy się Panu Przyjaźń ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
niestety kończy mi się przepustka ze świrkowa, zabrakło mi teżkwiatów dla pań, ponieważ op*********m ogórd sĄsiada w tym ceu doszczętnie....jeszczesię za to dzielnicowy przyj********* podpisano jestem jestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
mogę was za to dorgie panie nadziiać na kootasa i wyroochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dobry wieczór wszystkim. Cześć Jesteś tu Tak, dla Pani te kwiatki. I jeszcze te 🌼🌼🌼. Skąd wiedziała o tym, że to niezapominajki? Postaram się bywać tu wcześniej. Dąłączam jeszcze :) Dopiero teraz podpisano jestemjestemjestem P.S. ( Te dwa ''mądre'' wpisy ( godz.11:32:19 i godz.11:33:36 ) pod Pani wpisem nie są mojego autorstwa i pozostawię je bez komentarza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×