Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemjestemjestem

Proszę o uwagę Panią. Szukam Przyjaciółki, w przyszłości życiowej Partnerki.

Polecane posty

Gość jestemjestemjestem
Jesteś tu, wkradł się drobny błąd. Miało być: Skąd wiedziała Pani o tym, że to niezapominajki? jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję w tym miejscu osobie o nicku ''gość'' za wypowiedź z dnia 12 lutego, godz. 22:51:16 i link. Istotnie ''Czterdziecha co ma pecha'' dała niestety ''popis''. Przeczytałem do jedenastej strony. Podpisano jestemjestemjestem XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX I jaka opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak na okrągło będzie pan te kwiatki rozdawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Cześć ''gość''. Jaka jest moja opinia? Wypowiedzi ''Czterdziechy co ma pecha'' już nie tylko w stosunku do płci przeciwnej ale również do kobiet, osiągają poziom krytyczny. Samozapatrzenie w siebie, nie branie pod uwagę zdania innych osób, wulgaryzmy. W niczym nie zauważa jasnej strony. Do tego wszystkiego brak szacunku do innych osób. Myśli, że jest najmądrzejsza a jej poziom emocjonalny jest bardzo płytki. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
odpowiedź do ''gość'' z godziny 21:47:20...nie wiem, czy tak na okrągło będę rozdawał kwiatki, na razie rozdaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulgaryzmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
... Pan ma na pewno hurtownie niezapominajek :) Zostawiam pozdrowienia, :) i miłego dnia .. Wiosna znów zrobiła w tył zwrot, słońca brak ... ... i Przyjaciółki też nie widać .. :( Panie drogie taki miły Pan szuka, a wy gdzie ..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
Wątpię czy nagminne rozdawanie kwiatków i niepowidzenie czegoś sensownego pomoże temu oanu w znaezienie przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dobry wieczór Jesteś tu Obiecałem bywać wcześniej. Jak nie widać to co z tego, kiedyś znajdzie się. Póki co wysyłam w Pani stronę serdeczny :) i średni bukiet niezapominajek 🌼🌼🌼🌼🌼 Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Nie jest twoją sprawą tereso bez stanika ile kwiatów i komu będę rozdawał. A skoro swoje imię piszesz z małej litery, to używam takiej samej formy w stosunku do ciebie. Więc zakładaj stanik, bo się przeziębisz. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
tereso bez stanika...jak już założysz ten stanik... to spadaj stąd. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
... faktycznie był Pan dziś wcześnie jak na Pana ;) Dziękuję za średni bukiet niezapominajek ... :D (proszę mnie tak nie rozpieszczać) i oby kwiatków nie brakło dla Przyjaciółki .. :) Dobrze, że nie trac***an nadziei na znalezienie szczęścia w przyjaźni i miłości, pomimo kilku zniechęconych tu pań ... Zresztą jak nie tu, to gdzieś indziej się znajdzie .. Podobno w gwiazdach mamy zapisane ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
hm ... wykropkowało się, bo kombinacja powstała niezamierzona :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dzień dobry, jak już spojrzy Pani w nowy dzień ... proszę, są dla Pani Jesteś tu... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
P.S. ... a gdyby ktoś zastanawiał się...🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼... te niezapominajki wysłałem dla Jesteś tu. Dobranoc. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz bajer opanowany jestem cos tam. A baby leca za toba jak muchy do miodu Dlatego Arabowie sa ciagle w modzie, bo wiedza jak oczarowac kobiete :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
Jak zwykle :) za "modre oczka" ... Miód to ja uwielbiam ... :) ... ale już mam swojego Araba (to dla wiadomośc***ana z godz. 01:09, bo "jestesiu" wie). Na nikogo nie lecę :) choć przyznam się, że mam pewną słabość do kulturalnych czterdziestolatków ;) Czasem zaglądam kibicując jestemjestemjestem, by znalazł wymarzoną Przyjaciółkę, to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesiu
o jejku znów nieświadomie się zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dobry wieczór Jesteś tu i na dobry wieczór niezapominajka 🌼, i uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Jesteś tu, Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Cześć ''gość o zgryźliwym uśmiechu'' ( z dnia 20 lutego 2014, z godz.01:09) - tak cię zwę. Z tego co napisałeś i co widzę sądzę, że osa wleciała do twojej jamy ustnej i wbiła żądło w twoje podniebienie (bo opuchnięty jesteś na buzi). Jeżeli tak, to przynajmniej nie będziesz odzywał się przez jakiś czas. A jak już wydobrzejesz, to niech leci do ciebie cały ul pszczół a nawet cała pasieka z królową włącznie. Mnie wystarczy jedna prawdziwa kobieta. To na tyle ''gościu o zgryźliwym uśmiechu''. Wracaj do zdrowia. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko co to za 40letni palant co wygląda na 37 lat i zakłada idiotyczne tematy na forach zamiast poszukac kogoś w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Dobry wieczór wszystkim. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Drobna korekta, po wpisie osoby pod tytułem ''gość'' (godz.20:29): Dobry wieczór wszystkim normalnym osobom. Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jestemjestemjestem, a coś więcej potrafisz niż dawać kwiatki ?Napisz coś bliżej o sobie,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
lubię się roochać i mam wielkiego kootasa podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
40cha ja mam 156 cm wz.iważę 50 kg a Ty? Podpisano jestemjestemjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
o to dobrana z nas para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Możesię spotkamy w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×