Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana_scully

bezsenna noc. sama?

Polecane posty

Gość gość gościnnie
Ja siedzę na forum z nudów. Bo rodzina daleko, przyjaciól jako takich tu nie mam. W telewizji lecą same powtórki. No i ostatnio, ze względu na porę roku nie ma pracy za dużo dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim poznalam swojego obecnego mialam dosyc bogate życie towarzyskie... Wiele kontaktow urwalo sie...z pewnych powodow. "Uspokoilam" sie na jakiś czas i mi to pasowalo. Ale na dluzsza metę brakuje mi kogoś do pogadania tak o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Nie tłumacz sobie, że to jast przejściowe. Bo może już tak zostać na zawsze. Jeżeli znasz przyczyny i znajdujesz też w tym swoją winę, to nie jest najgorzej. Ważne jest też to , żeby mieć świadomość tego, że coś jest nie tak, jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Napisałaś, że jest też troche w tym Twojej winy.Możesz to troszkę rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Odnoszę wrażenie, że nie dopasowaliście się między sobą pod względem charakterów. No i pewnie też od względem zapotrzebowan seksualnych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze wszystko mozna od razu poukladac. Czasem trzeba powolutku kawalek po kawalku. Przykro mi ze czujesz sie samotny tam gdzie jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zupelnie inne doświadczenia z przeszłości, wychowaliśmy sie po dwóch różnych stronach polski w zupelnie innych rodzinach. To bardzo widać ale nie skreślę z tego powodu zwiazku... Z seksem bywalo i tak ze ja przez tydzień chodzilam spac o 20 bo bylam notorycznie zmeczona... Po za tym po za naszym zyciem i praca bardzo angażuje sie w pomoc zwierzakom, po prostu mam bakcyla,na to a on nie i to tez,nas trochę poróżnia. On to rozzumie, docenia i chwali ale nie rozumie jak mogę wzdychać nad slodko spiacymi szczurkami. Dla niego one ciągle,śpią tak samo.,faceci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
No trudno takie jest życie poza granicmi kraju; pełne wyrzeczeń. Dobrze, że jest skype, to się ma jako taki kontakt z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Nie wszyscy faceci spią:Ja nie spię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Tobie trzeba dzieciaka zmajstrować, byś nad nim mogła sie rozczulać; jak słodko śpi. A najlepiej bliżniaki od razu, bo ty lubisz liczbę mngą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Ja to jestem typowym przeciętniakiem.;) Przeciętny wzrost 175cm, przeciętna waga 78kg, przciętna uroda, włosy ciemny blond, krótkie, oczy niebieskie i przeciętny wiek 35l.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha. Nie zabezpieczamy sie a dziecka jak nie bylo tak nie ma;) niebieskie oczy <3 przecietniaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Podobają ci sie takie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Zielony kolor oczu u kobiety Też niczego sobie;) Jak u drapieżnej kotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 lat temu spotykalam sie z chłopakiem, rok ode mnie mlodszym, mial niebieskie oczy i ciemne wlosy. Byl sliczny. Oczywiscie juz nie jest;p no ale ja moglam wtedy prowadzac,sie z nim,po ulicach za rączkę. Aż z miesiąc:) ehh pierwsze zauroczenie. I,na rączkach sie,skonczylo;) wstydzę sie napisać ci po tym bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
A drapieżna kotka to gwarancja dzikości, a szczególnie w seksie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. To ja zaczelam sie ostrzyc z wiekiem bo wcześniej mialam,oczy wpadające w szary;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Napisz co było;) A pierwsze zauroczenie to pewnie się pamięta do końca życia. I pewnie ta osoba się zmieniła, ma wady, jak każdy inny, ale w naszej pamięci pozostaje zawsze ideałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak piszesz... Ideal:) wtedy zlamalam noge, siedziałam w domu z gipsem. Na początku nie moglam wychodzic. Przyszla do mnie koleżanka ( która znala tego chlopaka) sama spotykała sie z jego kolega i powiedziala mi ze on mnie prosi o chodzenie... Ja wtedy wyszlam na to osiedle... Wyprosilam mame. I zapytalam go czy to na powaznie a on ze tak. A ja na to ze to dziecinne i poszlam do domu. Zalowalam bardzo dlugo;p a potem zrobilam cos,rownie głupiego jak na 15 latkę przystalo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
9 lat temu miałaś 15 lat. To co ty chciałaś, by się na czymś więcej skończyło, jak tylko na rączkach? :P A na czym byś chciała, by się skończyło?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaka w policzek chcialam;p nie boj sie dziewictwo stracilam mając nieco ponad 16 lat, wiec nie lepiej;) glupim sie bylo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Co to było? Ciekawi mnie, co mogła zrobić głupiego 15-sto latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Noo tak, 16 lat to troche mało, jak na podejmowanie takich poważnych kroków. Teraz pewnie inaczej na to patrzysz? A co było powodem? takiej decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdjęli mi gips udalam sie do budki telefonicznej. Nie mialam wtedy komorki, wiesz takie czasy;p i sie umówiliśmy ze wpadnie wraz z kolega na osiedle. Kolezanka wziela psa. Poszlismy w czwórkę miedzy dzialki. Byla tam,sciezka,i mozna bylo psiaka puscic. Oni nas wyprzedzili. My szliśmy z tylu. Byla jakas gadka i chcial mnie polaskotac wiec zaczelam uciekac.,zlapal mnie za nadgarstki i powiedział ze mnie kocha. Oczy mi prawie wyszly, usmiechnelam sie i powiedzialam " ja Ciebie tez" on na to " ale ja na prawde" ja na to przekonująco. "ja Ciebie tez,kocham..." usmiechnal sie, zablyszczaly jego niebieskie oczy, po czym dodalam " jak brata" wyrwalam sie z uścisku i z uśmiechem ucieklam. Wez tu zrozum kobiety;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Bo ja w wieku16 lat nie myślałem jeszcze o tym, by sie przespać z dziewczyną. Wystarczało mi prowadzanie za rączkę i byłem szczęśliwy.:) Pierwszy pocałunek w usta był w wieku 19 lat i to ona mnie pocałowała, a pierwszy stosunek; o ślubie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poważnych kroków to żeby równowaga byla w naturze to,pierwszego,papierosa zapalilam,mając 20 lat;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie to byl spontan, co prawda na trzeźwo, ale w akademiku, przypadkiem. No ale chyba nie zaluje. Miales tylko jedna partnerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×