Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Ciężarowka wydaje mi się że od kiedy przeszłam na laktator tylko i zaczelam sciagac regularnie co ok. 3 godz, do cna z dwoch piersi to jakos sie go zaczelo pojawiac wiecej. U mnie malego porcja to 110-120 ml i wlasciwie rzadko kiedy udaje mi sie sciagnac wiecej, a jego apetyt przeciez wzrasta wiec zobaczymy ile wytrzyma ta produkcja. A z polecanych rzeczy na wzrost pokarmu pije kawe inke z duza iloscia mleka z dwa razy dziennie ale nie wiem czy to cos daje, pic i tak duzo trzeba wiec pije i to. Zauwazylam ze jak wypije karmi i sciagam niedlugo potem to tak do 150 udaje mi sie dobic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A jakie plany na majowke?? ja dzis sama samotna bo maz w pracy. Teraz jak pogoda fajna to przemierzamy z wozkiem pobliskie lasy, maz takie tempo narzuca ze moze szybciej wroci mi forma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA to mam chrzest wiec bede zajeta :) na majowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
MON27.. pełen szacunek i powiem, że Ci zazdroszczę.... sprobuje z tym karmi sama. Ja dzisisj byłam w parku i zeszło nam kilka ładnych godz. a treraz zbieramy sie do rodziców na majówkę. lila,, Tobie udanej imprezy :), Mon27 udanego weekendu :) P>S dziewczyny jak mija czas bez mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciężarowka " z nimi zle, bez nich jeszcze gorzej" :D Samej troche tak nudno, nie ma co ukrywać, caly dzien spedzac tylko z maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A mi dziewczyny to czasu brak na wszystko :) wiec mi sie nie nudzi wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
zycze milego i udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej:) jak tam się miewacie? Lila jak chrzciny?? Cięzarowka probowalas karmi? Dzis w Lidlu są pampersy po 29,90 wszystkie rozmiary. Troche się zaopatrzyłam :D Lila a po pierwszej cesarce to kiedy dostalas okresu? niby jak sie karmi piersia to sie nie ma, ja dziś dostalam i na początku troche zglupialam i sie przestraszylam bo myslalam ze cos z tą raną.. Musze do gina w tym tygodniu. Kiedy się umawiamy na spotkanie? już ma być od jutra coraz cieplej :) bo ostatnio z malym to super szybkie spacerki bo sama marzlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam Pisalam i sie wykasowalo !!!!! Chrzest ok ale my sie pochorowalismy tylko maz zdrowy ale to opowiem przy okazji :-) wiec narazie do nastepnego tyg nie spotkam sie z wami. Co do okresu to ja karmilam sama cyca i okres mialam co miesiac a znajoma karmila cyca i sztycznym dokarmiala i nie miala przez pol roku wiec z tym roznie jest :-) Ciezaroweczka a jak tobie idzie karmienie ?? Powiem wam ze moj maly w niedziele po chrzcie byl taki marudny dawalam cyca a on nie chcial wiec tez musialam sztuczne dac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny. u mnie kryzys laktacyjny po całości. :( totalnie załamana jestem. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( my jutro na szczepienie, też się muszę umówić na wizytę kontrolną do gina i jakoś a to czasu brakuje a to małego nie ma z kim zostawić... lila zdrówka Tobie i Twojej rodzince... Mon27 jak Wy się miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
P.S Mon27 dzięki za info z pieluchami właśnie się po nie wybieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka a wes sprobuj z laktatorem tak jak ja.. na poczatku bylo malo ale jak sciagalam do cna i tam mielilam te cyce zeby wiecej z nich wydusic to sie pojawilo troche. Napewno nie tyle ile maja normalnie bo pewnie z 1 cycki moga wykarmic ale dobrze i troche. Od dwoch dni nawet po 1 porcji mroze bo troche wiecej sie sciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My wczoraj wylądowalismy na pogotowiu z malutkim, bo plakal plakal, ja myslalam ze to kolka, dalam jeszcze esputicon, bez rezultatu a potem sie spatrzylam ze ma dziwnie wybrzuszony pępek. No i okazalo sie ze ma tą przepukline pępkową ale uspokajali ze to niegrozne. Dostalismy skierowanie do poradni zeby kontrolowac czy sie nie powiększa. Lila a Twój pierwszy synek miał? ta babka mowila ze to przypadlosc zwlaszcza u chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Mon27 nie mialam tego z pierwszym synem i kolek tez nie mial :) Ale za to ten drugi jest dwa razy gorszy od pierwszego !! teraz od dwoch godz go nosze badz woze w wozku bo marudny i tak jest czesto przebiore nakarmie i dalej nie spi wasze juz tez nie spia??? w ciagu dnia ?? i co robia grzecznie leza czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
lila moj od paru dni tez tak absorbuje uwage ze nic nie da sie zrobic, a polezec w lozeczku albo pospac to ostatnia rzecz o jakiej mysli. Juz tez bujaczek uruchomilam zeby mu "urozmaicic" czas, ale na raczkach najlepiej ... :/ Czasami mam ochote zamknac drzwi i isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny.. :) ledwie stukam w klawiaturę bo dzisiaj i mój spędził popołudnie na rączkach... to nas dopadło :) my dzisiaj po szczepionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Mon27.. laktator w użytku. Miedzy karmieniami.... Mon jak ja Ci zazdroszcze, marzy mi sie chociaz jeden pelny posilek ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
co z ta przepuklina dokladniej? Mon27... rozpisz sie jak mozesz... Lila.. jak Wasze zdrowie,wszystko już ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila... grzeczne leżenie to juz marzenie. Coraz wiecej czasu nie spi, a pozniej jest zmeczony i ma problem z zasypianiem. Moze za duzo bodzcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ja wam powiem tak ze moj pierwszy syn malo spal i krotko ale ten to przebija tego pierwszego ze az z mezem sie nie spodziewalismy ze tak bedzie !!! A co u nas bylismy w poniedzialek u lekarza jestesmy w trojke chorzy wiec spotkanie w tym tyg odpada :'-( z wami. Tymonek dostal antybiotyk bo zalega mu wydzielina w plocach a sam nie odkrztusi jej.. ale moze troszke spokojniejszy jest ..:-):-) Ciezaroweczka trzymam kciuki za laktacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka na pewno zauwazysz jesli u Twojego sie pojawi. Pępek się powiększa i tak wystaje od brzuszka. U nas to malutki a ta babka na pogotowiu mowila ze są i wielkosci mandarynek .. Jakos mi trudno to sobie wyobrazic. A jak Twój malutki po szczepieniu? bardzo marudny? my mamy we wtorek, ja juz sie boje bo bede musiala isc tam bez meza bo bedzie w pracy. Mam nadzieje ze maly bedzie dzielny i nie bedzie za mocno krzyczal, bo ja sama strzykawek nie lubie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
O biedny Tymonek juz musi antybiotyk, a gdzie sie tak zalatwiliscie ?? moj ma taki katarek delikatny, w sumie sama nie wiem co to. Kupilam wode morska zeby mu sie lepiej oddychalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Gdzie tak sie zalatwilismy ? to juz dwa dni przed chrztem zle sie czulam a Ksawer zacza kaszlec a u malego nic takiego nie widzialam tylko przez cala niedziele jak bral cyca to po paru min. plakal widac ze chce jesc cyca ale wypluwa i dalej bierze i wypluwa wiec pomylalam ze ma nosek zatkany ale kozy zadnej nie widzialam w nosku wzielam wode morska a potem aspitator i bylo ich sporo !! a. maly zasna i spal i spal . A z zewnatrz nie widac zeby byl chory tylko czasmi chracha noskiem a niby u takich dzieci z godziny na godz moze byc zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila troche mnie nastraszylas. Bo i nasz niby tylko chracha niby katarek... Nie uwierzycie, dzis moj maz jest caly dzien w domu a malutki aniolek. Od rana w lozeczku, wyjmujemy tylko zeby zjadl i spowrotem. Uwazam ze to jest niesprawiedliwe !! jutro jak bede sama to na pewno da do wiwatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A powiedzcie na jakie szczepienia sie zdecydowalyscie??? my mielismy szczepic gdzies za tydz ale ze maly chory to bedzie pozniej A jak kupujecie szczepionki to gdzie i za ile bo my jestesmy na etapie szukania taniej apteki z tymi szczepionkami. A nie chyba sie nie chwalilam maly zacza 6 tygdz i wazy 5 kg :) chyba dobrze co ??? a jak wasze maluszki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
OJ mon27 rozumiem ciebie :) moj jak pilnuje a jest to bardzo zadko przed chrztem bylam u kosmetyczki to pilnowal 2 h i jak juz konczylam to zadzwonil a ja co pierwsze mowie mu przez tel. ze juz sie zbieram i bede za 20 min i jechalam z jezykiem na brodzie a co sie okazalo jak zajechalam do domu ze maly spi a on dzwonil zeby powiedziec zebym banany kupila bo ksawer chce a ja sie rozlaczylam i nie dokonczyl zdania :) aj ..... Ale tak to jest jak oni beda w domu to co to dla nich jest pilnowanie dziecka na chwile my mamy ich na codzien wiec wiemy jakie nasze dzieciatka sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila my to chyba te normalne szczepionki, ani skojarzone, dodatkowych chyba też żadnych. Zdania są podzielone co do tych szczepień.. Sama nie wiem. Mam dzis strasznie zły dzien od rana. Dobrze, że już się kończy. Dobrej nocy babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc Mamy :). a właściwie dobry wieczór. Mon27... to jak to małe to ja bym moze nie zauważyła nawet tej przepukliny ;). Spokojnie, nasz też coś charkał a okazało się ze wszystko dobrze, Mon27 przed szczepieniem dokladnie przebadają synka. Lila, gonicie Nas z wagą :) u nas 5500g. Co do szczepionek to jest ogromny dylemat. Nie spałam kilka nocy z rzędu, by się czegoś dowiedzieć. Informacje w sieci są skrajne, a decyzja dość ważna... Im więcej czytałam, tym trudniej było podjąć decyzję. Przepytałam kilku pediatrów i my zdecydowaliśmy się na skojarzoną bez dodatkowych... Lila, akurat u nas w przychodni mają te szczepionki, więc nie kupowaliśmy, nie wiem gdzie najtaniej ale może wasz lekarz doradzi gdzie kupić? Po szczepionce póki co nie wystapiły działania uboczne. Mały zajęty oglądaniem nowego miejsca i pań szykujących się do ukłucia nie zorientował się co się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Lila.. tymi bananami to mi humor poprawiłaś :D Mon27... zły dzień jest po to by dostrzec uroki dobrego. Uszy do góry, dawaj na karmi to Ci się humor poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
dziewczyny dobrej nocki, ja też zmykam, bo zaraz trzeba będzie wstawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×