Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość CIĘŻARÓWKA_86
ja zmieniam przed kazdym karmieniem... w nocy różnie się budzi 2, 3 razy MON27.. laktator jak świętość w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Chcialam wlasnie napisac co sie stalo ze jestesmy wszystkie na kafe ??!! super :) A moj starszy juz tez spi wiec mam czas dla siebie :) i zaraz maz bedzie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ojej lila.. u nas już jedna, albo dwie kupy dziennie (ale temat :) ) ale to może temu że więcej sztucznego? jak myślicie? Mon27.. daj znać jak u Was z kupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ty ciezaroweczka jeszcze przystawiasz do piersi czy juz tylko laktator ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
NO wlasnie slyszalam ze juz powinien mniej kupek robic a u niego nadal kazdy pampers w sumie takie konkretne to dwie badz trzy a w reszcie pampersow to takie kleksy :) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila przystawiam, dla stymulacji i dla kontaktu,,, trudno mi znieść, że nie karmię syna, porażka.. lila,,, a najgorsze są komentarze, jak to można nie mieć mleka? pewnie źle przystawiasz, albo to źle robisz.... może i źle... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA powiem ci ze normalnie podziwiam ciebie bo musisz w nocy sie konkretnie zbudzic zeby dac mleko dla malego sztuczne tak ?? ja to wystawiam cyc i maly praktycznie spi chyba ze pieluche zmieniam to sie wybudza a tak to chyba wie ze to noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. jak kleksy to pewnie na raty synek robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila,, muszę iść do kuchni, zrobić sztuczne, później umyć butelkę, siadam na laktator i później tęż wszystko wymyć by wyschło do kolejnego śćiągania, najgorsze jest wyparzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ciezaroweczka probowalas pic duzo ale to duzo wody ?! bo ja jak nie wypije 3-5 litrow wody to mam prawie puste cycy a jak pije duzo to mam za jakis czas pelne cyce :) i to mi pomaga :) a pije juz na sile poprostu siadam z butelka i pije i pije .... I naprawde to mi pomoglo nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila, a czasami syn porządnie się rozbudzi, spłacze się zanim butelkę przygotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Aby bylo coraz lepiej z naszymi chlopakami :) zeby lepiej spali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila z tą wodą to położna mówiła tak jak Ty że właśnie woda i tylko woda.. ja duzo wody pije ok 3 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
nie no może przesadziłam 3 to nie wypijam... teraz oko mam na miarę :), ale 2 może czasami 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila, moźe ja faktycznie cos zle robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila a Ty dalej jesteś na tej cudownej diecie "nic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
To nie wiem czy wam pisalam jak maly mial ta zoltaczke wysoka to pediatra kazala odstawic cyca na dwie doby i karmic sztucznym i poprostu nie moglam przezyc ze mam mleko w cycach i musze podwojna prace wykonnywac bo sztucznym karmic i sciagac swoje ale nie wytrzymalam dlugo i juz po 1,5 dobie dalam cyca wynik co prwada sie zmniejszyl :) ' A zadzwonilam do tego pediatry z Parkowej i pow. zeby sie nie martwic tym wynikiem a powtorzyc za jakis miesiac i tak zrobie bo moja pediatra z gminy wysylala do zakaznego a jak dodzwonilam sie do szpitala zakaznego to pow. ze trzeba sie klasc na Pediatre z dzieckiem i robic wyniki czysta kpina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Co do diety to juz zaczynam podjadac :) ale delikatnie :) nawet na chrzcinach zjadlam normalny obiad a nie filet gotowany :) Najgorzej ze ta waga jakos powoli spada i to starsznie powoli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
serio? lila to Ty też się miałaś,, bo każdy mowi co innego... Powiem Ci że u Nas położna i pediatra z patronażu też wysyłały nas do szpitala bo ciągle zółty i żółty a dr Sołtysiuk sprowadził Nas na ziemię i wyjaśnił na co zwracać uwagę i kiedy ewentualnie udać się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka nie chce ciebie uczyc i dawac zlotych rad ale sprobuj naprawde minimum z 4-5 l pic z dwa trzy dni i zobacz czy wiecej bedziesz miala mleczka ja to moze i wiecej pije bo teraz herbat duzo pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
z wagą to też lipa, trochę spadło i dalej stop. lila, a używasz jakiś pas poporodowy na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila, wezmę tę radę ale jak nie pojawię się na forum to znaczy, że pękłam jak smok wawelski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka to ciebie pozszywaja na Parkowej :) hiihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. to dobre,z tym szyciem haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A jak sie czujecie wy mamuski po porodzie ??? Juz doszlyscie do siebie ??? Mon27 - jak twoja rana po cc? u mnie jeszcze lekko zaczerwieniona ale juz duzo lepiej :) tylko jest krzywa :( hip wydaje mi sie ze przy pierwszym cc tak nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila, ja rownież zmykam, mam nadzieje ze moze w weekend uda nam się popisać :). Zyczę Wam zdrówka i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Aj rozpisalam sie ..... ide spac zanim chlopcy spia :) milej nocki :) papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. dr na pewno Cię pozszywał "jak kochankę" ;) :) ja się jeszcxze jakoś dziwnie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila fajnie ze się rozpisałaś.. fajnie że się wszystkie włączyłśmy choć na chwilę może i jutro się uda? jak dzieci będą łaskawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Do rozkręcenia laktacji polecam ściąganie mleka sposobem 7-5-3,czyli 7 minut z jednej piersi potem 7 z drugiej, itd. Mi się udało,chociaż znowu po ponad miesiącu muszę walczyć o mleko. I piłam jeszcze Femaltiker... Pozdr i życzę udanej walki o karmienie, a jak nie wyjdzie to trudno, chociaż wiem z autopsji,ze presja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×