Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ulubiony obiad waszych dzieci

Polecane posty

Gość gość

ciekawa jestem co najbardziej lubią. U nas królują pierogi, ruskie, z mięsem, z soczewicą, z owocami w sezonie. Nie ma tygodnia abym jakiś nie lepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kotlet mielony, pierogi z truskawkami- kupuje recznie robione w pierogarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotlet schabowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotlet i ziemniaki - oczywiście bez surowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulpety w sosie pomidorowym, makaron z serem oraz kazda postać kurczaka, surówka z marchewki i jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaglana z bananem i gruszka - 9ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosol, pomidorowa, kurczak i pizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie pierogi Kopytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosół pomidorowa i wszystko co z makaronem:-) pierogi obojetnie jakie bo i tak zjada tylko ciasto farsz wywala, nalesniki z dżemem, kotlety schabowe, mielone , kurczak, kopytka, pyzy, gulasz ze ślaskimi i zapiekanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie kotlety z piersi kurczaka w panierce do tego ziemniaki z masłem i mizeria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s rurówek to tylko świeże. nawet zwykła papryka, ale musi być chrupiąco bo inaczej nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mogłaby rosół jeść codziennie lubi jeszcze makaron z serem białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same zapychacze maczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naleśniki z nutellą najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci niestety lubią takie zapychacze co z tego jak postawię mojej krem z marchewki i kaszę z rybą na parze i surówka.... jak nie zje. dlatego czasem kombinuję, ciasto naleśnikowe z mąki pełnoziarnistej. do pulpetów utarte warzywa czy otręby itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placki ziemniaczane, racuchy, pierogi, kopytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespełnia dwulatka: zupa - żurek, ogórkowa, pomidorowa z makaronem, rosół drugie - pierś kurczaka w panierce, ziemniaczki z masłem, ogórek kiszony albo gulasz z indyka z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super a macie jeszcze jakieś patenty jak przemycić coś zdrowego w tych zapychaczach? ja robię panierkę do kotletów z otrębów czy zarodków pszennych. Do pierogów z mięsem dodaję trochę soczewicy. Do kanapki na masło sypie też jakieś zarodki, kiełki i przykrywam szynką, serem czy jakąś pastą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalesniki z nutella,rosol,pomidorowka,kotlet schabowy w panierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Mój syn (7lat) przechodził rożne etapy ulubionych obiadów . W chwili obecnej na topie są (niestety) obiady na słodko tzn naleśniki, kopytka, makaron z serem , pierogi z owocami, buchty (ale też tylko w wersji na słodko czyli z owocami ). Inne rzeczy też oczywiście je ale bez marudzenia się nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-rosół z lanymi kluskami (inne zupy też zje) -naleśniki -kopytka ze śmietana i cukrem -pierogi ruskie i z owocami -kotlet z kurczaka + ziemniaki + surówka lub najlepiej ogórek -polędwiczki w sosie + ziemniaki -frytki -makaron z białym serem -zapiekanka warzywna z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście mój je i lubi wszystko ;) Ale z tych NAJ to kotlet schabowy i naleśniki :D Mógłby to jeść codziennie ! Tuż za tym pierogi ruskie i z mięsem,zapiekanka mięsno ziemniaczana,pieczona kaczka ,spaghetti bolognese oraz pulpety w sosie koperkowym lub pieczarkowy. Zupy to najbardziej pomidorowa i rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczenia wołowa lub wieprzowa z kluskami. Spagetti bolonese, rosół, pomidorowa, piersi z kurczaka w różnej postaci. Nie lubi obiadu na słodko ani pierogów. Szkoda bo ja uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
Moje jedza kulki miesne z makaronem a z polskich dan pierogi i schabowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma to tamto, ma jeść wszystko co zrobię, bo jak nie to niczego innego nie dostanie, proste. Jak czegoś nie lubi to tego nie dostaje, ale z reszta nie ma dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu pierwszym u mojego 6-latka ziemniaki,kotlety,bitki i oczywiście sałatki,surówki.Dalej kopytka,pizza którą sama robię,spaghetti,placki ziemniaczane,pierogi z owocami(mieszkam na wsi więc mam pomrożone) a z zup pomidorowa,rosół (i rosołopodonbe) krupnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli obiedy robisz pod siebie bo ty lubisz a dziecko cię nie obchodzi?Zacznij robić to co on lubi i nawet jak ci nie smakuje to jedz bo co będziesz dwa obiady gotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spaghetti króluje ! :) Carbonara I bolonese. I bitki wołowe z sosikiem I kasza gryczana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma to tamto, ma jeść wszystko co zrobię, bo jak nie to niczego innego nie dostanie, proste. Jak czegoś nie lubi to tego nie dostaje, ale z reszta nie ma dyskusji x a ty umiesz czytać? ulubione danie! ja też jem wszystko (prawie) ale to nie znaczy że nie mam ULUBIONEGO dania. Mój syn wiele dań lubi ale ulubiona potrawa to pomidorowa z lanym ciastem i naleśniki z dżemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×