Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ulubiony obiad waszych dzieci

Polecane posty

Gość gość
pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi ruskie albo z jagodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Inki
brokuly na parze.kasza jeczmienna sos i pulpety z sałatka z czerwoną kapusta lub buraczki pierogi z mięsem i kapusta ryba ziemniaki surówka z kiszonej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi leniwe, szpinak z penne, placki ziemniaczane, naleśniki z syropem klonowym. To są pewniaki, nawet w czasie choroby zje. Z zup krupnik i pomidorowa z lanymi kluskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Inki
oczywiscie pomidorowa...barszcz biały z ziemniakiem i jajkiem ostatnio kasza manna na mleku z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też królują pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sposób na coś zdrowego- hm, placki ziemniaczane jemy z jogurtem naturalnym zamiast ze śmietaną, i chyba tyle "zdrowia", ale to od święta nam robię jak we dwójkę jemy obiad bo tylko ja i synek lubimy. Pierogi leniwe- też niewiele je ratuje, wszyscy lubimy je z masłem i cukrem, powiedzmy że je ratuje niewielki dodatek mąki pełnoziarnistej i twaróg :P Ale naleśników się nie czepiam, robię z mąki pełnoziarnistej i białej niewiele dodaję, jajka mam dobre, a syrop klonowy jest zdrowy. Penne do szpinaku też pełnoziarniste, fakt, samego szpinaku nie powinno się za dużo jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Risotta (przeróżne, jeszcze nie było takiego, żeby nie zjadła), zupa-krem z dyni i z brokułów (koniecznie z groszkiem ptysiowym), pomidorowa (ale też musi być gęstawa więc robię z pomidorów z puszki), pieczony kurczak i pieczony łosoś plus ziemniaki puree albo też pieczone, a z surówek uwielbia buraczki i ogórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotlety i ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przemycam warzywa w sosie do makaronu. Wrzucam wszystko, co mam pod reka: szpinak, bazylie, pieczona papryke, starta marchew - cokolwiek. Potem to blenduje i gotowe. Dzieci tylko widza, ze czerwone, znaczy pomidorowe, a pomidory lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 4 latek lubi kluski slaskie,makarony pod kazda postacia,placki ziemniaczane ,naleśniki ,oczywiście frytki ,pizze ale to nie za często robie,kasze ,zupe pomidorowa z ryzem ,rosół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 dzieci,syn uwielbia rosol,corka sie nie tknie,syn nie lubi surowek corka uwielbia,oboje lubia pizze,frytki,piersi z kury w panierze i spaghetti :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak od malego dziecko faszeruje sie zapychaczami to niby fo ma lubic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomidorowa z ryzem, ziemniaczki z kotletem, surowki, salata ze smietana, rybka(losos), frytki, pieczone ziemnniaki, lubia wszystkie warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszym miejscu są ogórki kiszone. Potem pierogi z mięsem, kwaskowate zupy, kurczak, kapusta kiszona, ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ryby zapomniałam. W każdej postac***iczone, wędzone, z puszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizza, mógłby jeść codziennie. Najbardziej lubi moją, potem z ulubionej pizzerii, ale kupną też ostatecznie zje. A na drugim miejscu kotlety z piersi kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaRak
Moje dzieci uwielbiają pierś z kurczaka po meksykańsku. Najfajniejsze, że składnikiem tego dania jest pierś z kurczaka wyprodukowana w systemie QAFP. Jego zaletą jest niska wartość kaloryczna oraz wysoka jakość drobiu :) Wiem, że dbam w ten sposób o swoje dzieci. Jeśli chcecie coś poczytać o tym produkcie to możecie na tej stronie: http://www.sprawdzonydrob.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* makaron z sosem w każdej postaci * pizza * wszystko z bitą śmietaną * frytki * makaron azjatycki z sosem w każdej postaci * lasagne * pierogi z serem najchętniej odsmażane * pierogi z grzybami wigilijne oczywiście smażone * kluski leniwe najchętniej odsmażane * knedle z truskawkami * kurczaka w każdej postaci, ale najbardziej z rożna albo z piekarnika z dżemem borówkowym * kolby kukurydzy * ryż z musem jabłkowym, śmietaną albo bitą śmietaną i cynamonem * naleśniki w każdej postaci * placki ale z gotowanych ziemniaków a nie tartych surowych * racuchy jabłkowe wigilijne * mizeria * puree na słodko * szpinak ze śmietaną * kebab * gołąbki w sosie pomidorowym * kopytka z sosem pieczarkowym * szaszłyki * karczochy z sosem majonezowym * wszytko z grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×