Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prawo kanoniczne a rozwodnicy

Polecane posty

Gość gość
Kobieta ta od kisielu to patrząc na poziom jej postów to sięgała, ale nie do poezji Morsztyna, a do zabawy-sex w kisielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już na poziom poezji zeszliśmy????????? poezja sięgnęła bruku, Norwid? a u babci od kisielu zeszła między nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzonka
Życzę forumowiczom kisielowatej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciemnogród lubi jak mu sie wciska ciemnote - tak fajnie wtedy oczkami przewracają, Nie daj sobie wciskac ciemnoty, zyj zgodnie z wlasnym sumieniem, a bedziesz szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemnotę wciska kk, ale nie Biblia i Pan Bóg. Więc najpierw to swoje "sumienie" ukształtuj, a dopiero potem żyj zgodnie z nim. Bo nie wiem czy wiesz, ale qrwa i złodziej też zyją w zgodzie ze swoim sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak jest nic ci do tego, Pilnuj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnuję też qrwy i złodzieja! Bo qrwa może zarazić mi sąsiada, a złodziej okraść - więc sporo mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, ale z tego co czytam wnioskuje ze ludzie pisza o czyms wiecej niz sprawy przyziemne. To trudny temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Bo najprostsze przyziemne sprawy to sranie na trawie. A ten temat jest trudniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia kisielowa się odezwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym ci pomóc babcio kisielowa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia kisielowa siegla dna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś powiedzieć: zasięgła z dna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem panną i poznałam rozwodnika. Mimo że nie miał ślubu kościelnego, to ma dzieci i dlatego nie mogę za niego wyjść. Seksu bez ślubu uprawiać mi nie wolno, więc nic z tego nie będzie. I nie jest tu ważne ani uczucie, ani nic. To przykre i niesprawiedliwe, ale albo należysz do Kościoła i przestrzegasz prawa, albo nie. Nie ma nic pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, posiadanie dzieci nie jest przeszkodą do wzięcia ślubu kościelnego. Przecież spora część "wierzących" ma juz dzieci biorąc ślub. Coś dziwnie tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam powyzszy wpis. Cos z tymi dziecmi jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie tak? Jak jest brzuch, albo dzieci to pleban troche nosem kręci. I wtedy trzeba mu dać więcej w łape za sakramenta - i daje ;) Jak kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest babciu kisielowa problem - uczyć plebana jaki ma być bo taki postępowaniem typu dać w łapę, to pokazujesz, jakim ty jesteś, do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sie młodociany moherek zafaflunił ;) Co chciałaś powiedzieć, moherku maluśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość Jestem panną i poznałam rozwodnika. Mimo że nie miał ślubu kościelnego, to ma dzieci i dlatego nie mogę za niego wyjść. Seksu bez ślubu uprawiać mi nie wolno, więc nic z tego nie będzie. I nie jest tu ważne ani uczucie, ani nic. To przykre i niesprawiedliwe, ale albo należysz do Kościoła i przestrzegasz prawa, albo nie. Nie ma nic pomiędzy. """"" Posiadanie dzieci nie jest przeszkodą do zawarcia ślubu kościelnego. Może jedynie świadczyć o grzesznym życiu. Wcześniej. Ale ludzie się zmieniają na korzyść lub nie korzyść. Ale każdemu należy dać szansę . Nikt nie jest doskonały.Do zawarcia związku małżeńskiego ...kościelnego ale i cywilnego potrzebna jest uczciwość. Potrzebne są uczciwe intencje. Uprawianie seksu jako powód i przyczyna zawarcia małżeństwa nie jest intencją uczciwą.Nie jest też intencją uczciwą dobro materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobne dylematy. Mój maz twierdzi po 17 latach małżeństwa że przysięga to bzdura. Szkoda że nie powiedział mi tego przed ślubem Teraz poczuł się wolny. Nie myśli o dzieciach, myśli o babie z netu. I jak rozmawiam z facetami którzy chociaż są wolni zaliczają panienki i mają dzieci to sami przecieraja oczy ze zdumienia jaki to palant. Zachowuje sie jak mały chłopczyk. A ja zostałam z dzieciakami i swoja moralnoscia. I wiecie co niech się udławi nim Panienka któro wyzwoliła z niego potwora. Dzieci juz go nie szanuja, znajomi gardza o On myśli że jest cool. Ja miałam dylematy na poczatku czy będę sama czy występowac o uniewaznienie slubu koscielnego ale wiecie co szkoda mojego czasu na poznawanie kolejnego palanta. Jestem świadoma że zawsze to bedzie mój wybór. Ale ja swoim wyborem nie bedę krzywdzić tak jak mój mąż. On dokonał wyboru ud***enia mnie. Sama ze wszystkim i czy to jest dojrzałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość ja mam podobne dylematy. Mój maz twierdzi po 17 latach małżeństwa że przysięga to bzdura. Szkoda że nie powiedział mi tego przed ślubem Teraz poczuł się wolny. Nie myśli o dzieciach, myśli o babie z netu. I jak rozmawiam z facetami którzy chociaż są wolni zaliczają panienki i mają dzieci to sami przecieraja oczy ze zdumienia jaki to palant. Zachowuje sie jak mał y chłopczyk. A ja zostałam z dzieciakami i swoja moralnoscia. I wiecie co niech się udławi nim Panienka któro wyzwoliła z niego potwora. Dzieci juz go nie szanuja, znajomi gardza o On myśli że jest cool. Ja miałam dylematy na poczatku czy będę sama czy występowac o uniewaznienie slubu koscielnego ale wiecie co szkoda mojego czasu na poznawanie kolejnego palanta. Jestem świadoma że zawsze to bedzie mój wybór. Ale ja swoim wyborem nie bedę krzywdzić tak jak mój mąż. On dokonał wyboru ud***enia mnie. Sama ze wszystkim i czy to jest dojrzałe? Ja proponuję zacząć naprawę od siebie. Proponuję też przeczytać to , co samemu się napisało.Każdy człowiek ma prawo oczekiwać poszanowania jego godności. Ale też musi szanować godność drugiego człowieka. Jeżeli tego szacunku nie ma , to powstaje problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna8980
Jeśli potrzebujesz załatwić jakieś sprawy związane z prawem kanonicznym, to ja polecam Ci kancelarię http://www.baraniewski.pl/pl/prawokanoniczne/ Adwokaci będą wiedzieli, w jaki sposób Ci pomóc i w jaki sposób wyjść na dobrą drogę w tej kwestii. Znam kilka osób, które już miały okazję korzystać sobie z ich usług i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy że te znane ci osoby: - zapłaciły kupę kasy tym "adwo-katom"? - opluły na maxa swoich małżonków? - wyprały swoje sumienie? - wyparzyły swoje peeczki i kotasy? I są zadowoleni z tych usług? Co to za "ludzie"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttJHS
CIekawe co u tych co 4 lata temu tu na Boga pluli i jadem sączyli… Walka trwa ….. aby to wszystko zrozumieć trzeba łaski Bożej … Jedno jest pewne nie dajcie się zwieść wszystkim komentarzom które od wiary i kościoła bedą was odganiać, wyśmiewać …..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwody-koscielne.eu uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl prowadzone przez kościelnego adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×