Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

U mnie dzis na wadze 80,1 kg czyli -4,3 kg po 4 tygodniach. Zobaczymy jak z ta waga bedzie dalej, bo wiem ze wystarczy przegiac i 1 kg zaraz na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnali,gratuluje! Czyli efekt jest i tego sie trzymajmy:) U mnie -2,5kg, ale bez wzgledu na to o jakiej porze sie warze wiec mam nadzieje ze ta waga juz zostanie:-) Mam nadzieje ze wkoncu wyzdrowieje,bo od tyg nie cwiczylam i czuje sie jaka opuchnieta,pogoda jest bardzo kiepska,bo nawet moze byloby zdrowo wybiegac i wypocic tego wirusa. Rano owsianka i jogurcik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten olej stosuje do smażenia do kawy dodaje łyżeczke można też stosować do ciała. Tak to prawda fajnie jest nim posmarować spbie usta. Ja smaże na nim już miesiąc. Ostatnio widziałam w sklepie olej kokosowy przy balsamach do ciała i włosów. Coekawe cxy to ten sam co spożywczy czy dodali coś do niego przez to leżała przy tych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pOLApaTRYCJA2
Hej dziewczyny ja z diety na razie zrezygnowałam od soboty leże chora :( zle się czuje i to co zrobi mój nażeczony to jem nie mam siły wstac sama robic :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polapatrycja wiem co czujesz..ja juz 7 dni walcze..w sumie to jest juz coraz lepiej..ale w ten czas to nie ma co sie jeszcze dieta oslabiac, ja staram sie nie szalec z posilkami, ale duzo miodu jem niestety..takze dieta tesz poszla w odstawke..mam nadzieje ze nie przybeda mi stracone kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie ma co się męczyć do póki choroba nie odpuści. Trzeba jeść aby mieć siły. Jedynie omijać słodycze. Pielęgniareczka miód to nie cukierki czy czekolada. Miód jest zdrowy więc wcale nie jesteś z dietą na bakier:-) trzymajcie się i życzę szybkiego powrptu do zdrowia. Ja chorowałam w tamtym miesiącu. Ja dziś mam ciągotki do słodkiego i zajadam się owocami. Masakra jakaś. Dziś ćwiczenia zaliczone chociaż na siłę. Coraz bardziej mi się nie chce. Eh mam lenia. Jeśli chodzi o bieganie to zostawiam jedynie na sobotę bo tylko w tedy mogę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pOLApaTRYCJA2
Dziękuję :) mam nadzieje że szybko wyzdrowieje :) jutro zastanawiam się czy wstać z łóżka i isć na zajęcia do szkoły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dziewczyny, mnie też coś zbierać będzie, bo jestem jakaś osłabiona, apetytu 0 i lekko mnie kaszle... Także chyba witam w gronie chorujących :p PolaPatrycja, lepiej przeleż, serio. Ja jak będę mieć jakikolwiek objaw poważniejszy niż obecnie, to zostaje w domu i leżę, bo niedoleczone choroby to masakra. Dwa lata temu z lekkiego niedoleczonego przeziębienia rozwinęło mi się okropne zapalenie oskrzeli i ponad 3 tygodnie w domu leżałam, zamiast 5-7dni. Dzisiaj jak pisałam totalny brak apetytu, zjadłam: -mały jogurt naturalny - 1 pitę - sałatkę z 2 marchewek - kawałek (malutki, ok 80 g) ryby i kilka różyczek brokuła. na kolację zmusiłam się do jajka na miękko, ale to i tak wychodzi ok 500 kcal, więc stanowczo za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny współczuję Wam. Oby mnie już nic więcej nie dopadło. Ja już odpoczywam przed tv:-) SmutnaLilja gdzie ty jesteś?? Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, dzis mialam dzien pieknosci;) Najpierw brwi, a potem wlosy do zbajomej poszlam robic. Sprobowalam oleju, jest super! Ten zapach i smak kokosowy, mniam :) Ja dzis nawet dobrze z dietka, zajeta bylam to i nie nosilo mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tu tak pusto dziś?? Co u Was?? Ja dziś do pracy później. Rano zaliczyłam ćeiczenia więc już z głowy. Teraz cyba tak właśnie będę robić. Najlepeiej z rana w tedy ma się siły a i później cały dzień już luźny. Nie muszę myśleć,że jeszcze ćeiczenia przedemną. Na śniadanie zjadłam sałatke z sałaty lodowej+pomidirki koktajlowe+rzodkiewki do tego omlet z jednego jajka i jednego żółtkaz cebulą zrobiony na oleju kokosowym. Do tego bułka typu dukana z ziołami prowansalskimi i bazylia. Teraz zrobiłam sobie late z kawy inki(zdrowsza wersja ale równie puszna). Pogoda się poprawiła więc jest fajnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewacie? Ja dzis w pracy, wzielam dzis sobie: s: kanapka z chleba zytniego z awokado, pomidorem i pasta z cieciorki ( tzw. humus) l: cous cous z feta i pomidorami p: gruszka, jablko, banan, jogurt, garsc migdalow ( to jakbym byla glodna lub ciagnelo mnie do zakazanego... k: w domu zupa krem z zielonego groszku czeka :) Dzis tez planuje biegac, w zeszlym tyg troche odpuscilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pOLApaTRYCJA2
Hej ja jednak w domku zostałam :) już o wile lepiej się czuje tylko dobija mnie ten kaszel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś dietkuję grzecznie, wzięłam syrop na kaszel i nawet mi troszkę przeszło :) Ogólnie zjadłam: jogurt, surówkę z 2 marchewek i jabłka, a teraz na obiad kawałek łososia i trochę kapusty kiszonej. Co później to jeszcze zobaczymy, ale chyba chudy twaróg, bo mam baardzo ochotę. Zrobiłam rano 50 brzuszków, chociaż byłam pewna, że nie dam rady więcej niż 20, ale nawet nie było tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po obiadku. Zrobiłam sobie sałatke z 3liścu sałaty pekińskiej i 6 pomidorków koktajlowych+ ogórek+ sok z cytryny+ sól pieprz do smaku. Na to mięsko z kurczaka. Za chwilę siemie lniane sobie zrobie. Ja jak na razie dzielnie trzymam się skalpela. To już 1,5miesiąca codziennych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmutnaLilja pyszne jedzonko dziś masz!! Laydy pięknie dietkujesz!!! Pola dobrze,że już lepiej się czujesz. Pielęgniareczka co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest mieć kogoś kto nas stymuluje :) a najlepiej właśnie psiapsiółkę ;D my z moją oprócz ćwiczeń chodzimy razem na zakupy i pilnujemy się, żeby kupować tylko pełnowartościowe produkty :D ostatnio poleciła mi firmę sante i okazało się, że jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam problem. Jak ćwiczę to coś mi chrupie w stawie biodrowym. Tak mi się wydaje ,że w tym miejscu. Jak podnoszę nogę do góry w bok. Nie boli mnie to ale wcześniej tak nie miałam. Jak się tego pozbyć?? Boję się,że coś mi się stanie gorszego. Co o tym myślicie?? Co mogę zrobić aby się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poprostu to jakies przeciazenie. Powiedzenie jest takie ze jak nas nic nie boli to znaczy ze nie zyjemy: D czasami przerwa w cwiczeniach wystarczy...ja dzis zjadlam 4 rozne, niestety slodkie serki, na obiad brukselka i kotlety sojowe, ktore uwielbiam, a o ktorych zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie przekonalam ze ZAWSZE musze miec jakis jogurt pitny w torebce. Pracuje tak roznie, ze dzis po nocnym dyzurze idac do drugiej pracy, jakos slabo mi sie zrobilo, mialam w torebce tylko czekoladowe cukierki no i niestety musialam zjesc bo nie mialam nic innego. Musze zawsze miec cos zdrowego w torebce do jedzenia w razie takich sytuacji, bo inaczej lapie sie za cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenko, może warto iść do lekarza? Ćwiczenia odpuść sobie na kilka dni, bo może Ci się pogorszyć. Pielęgniareczko, znam to, niestety. :( Jutro nie będzie mnie w domu od 6.30 do 17, więc biorę ze sobą zawsze do pracy jabłuszko, i jeszcze jakieś 2 jogurty (by przetrwać dzień ;) ) Może spróbuj batoników musli? Nie są super zdrowe, ale nie mają bardzo dużo kcal i niektóre zawierają np dużo bakalii, a więc napewno nie będziesz się po nim czuła osłabiona, a taki lepszej jakości, nie powinien za bardzo tuczyć ;) Jogurty pitne uwielbiam, ale w momencie jestem po takim głodna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegniareczka - blad, ze nosisz cukierki przy sobie. Kusisz siebie sama...Chyba warto brac jakies wartosciowe jedzonko, chyba lepsza by byla kanapka z chlebka zytniego, salatka, jakis owoc, orzechy, migdaly. Spojrz wyzej co dzis mialam w pracy i banana i jablko przynioslam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ćwiczeń nie chcę rezugnować. Do lekarza.nie mam gdzie iść. No cóż może jakoeś tabletki kupie z kolagenem bp chyba tego mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prace to fakt. Ja też mam nie normowany czas. Jutro pracuję do godz 21 z małymi przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na chwilkę wpadłam sięprzywitać. Za chwilkęlece do pracy. Dziś będzie dzień bez ćwiczeń. Dużo pracy mam i raczej nie dam radydziś już ruszyć ręką czy nogą hehe. Na śniadanie omlet z 2 jajek z cebulą i pieczarkami. Do tego sałata lodowa, 5pomidorków koktajlowych+2 tosty. Na obiad kasza z mięskiem i sałatą z kapusty pekińskiej. staram sięograniczać sól. Wiem,że powinno się ją odstawić ale ja noe pptrafię. Lubie doprawione potrawy i nasycają mnie na dłużej. Z drògiej str nie potrafiła bym jeść tak do końca życia. Staram się jeje nie dodawć tam gdzie jest ona niepotrzebna. A wyurzywacie soli??? Zmykam pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja co do soli to sa produkty ktorych np bez niej nie zjem, np brokul, ale staram sie jej uzywac mniej, za to wiecej ostrych przypraw. Zakupilam dzis suszone sliwki i wrzucilam do torebki, na wszelki wypadek. Dzis juz czuje sie duzooo lepiej wiec zaczynam biegac, planuje 7 km wieczorem, chyba ze bedzie zawier***** Na sniadanie jogurcik i kawka, na obiad gotuje ogorkowa. Dziewczyny- co do oleju kokosowego, to jest on lepszy niz np oliwa z oliwek? Bo zastanawiam sie nad kupnem..ale nie wiem czy ma jakies wlasciwosci inne niz oliwa? A co myslicie o occie jablkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sole niestety... nie zjem np jajka bez soli. Pielegniareczka olej kokosowy jest bardzo zdrowy, nie zamienia sie w tkanke tluszczowa a wrecz przeciwnie wspomaga odchudzanie i jest pyszny! Jest on taki zbrylony jak maslo i smakuje jak kokos, nadaje sie do smazenia :) Ocet jablkowy tez warto uzywac, ja daje do salatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×