Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie wysyłacie partnerów na wazektomie

Polecane posty

Gość gość
jej czy WY CZYTACIE ZE ZROZUMIENIEM. Pisze o paracjh ktore maja juz dzieci, swoje lata i nie chca wiecej dzieci, Jestesm dajny na to przed 40 rokiem zycia, to mam sie uzalac nad mezem, bo moze jeszcze zechcemy miec dziecko... chronicie swoich facetow swoim kosztem, dlaczego POLSKI to takie kretynki. W USA wazektomia jest tak samo polularlna jak tabletki, ale u nas nie, nie daj boze skrzywdzic mezysia, wole sama wpierzac tabletki, miec zerowe libido a noz widelec za 8 lat bede chciala miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak dobrze w Hameryce to jedz tam i przejmuj ich zwyczaje. W Polsce jest Polska. Jak się nie podoba- wypad. Porównywanie do innych krajów jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam dzieci, a byłabym przeszczęśliwa gdyby mój facet chciał się poddać temu zabiegowi. Co niby mam czekać do 40 jak wy i do tej pory truć się tabletkami? Chore myślenie, mam 23 lata i wiem że dzieci to jest ostatnie nieszczęście jakie chce żeby mnie kiedykolwiek spotkało. Gorzej przemówić to mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, czapki z głow ze Polska to Polska i tyle... ale błysneła·ś, dlugo nad tym myślałaś.Nic innego Polacy nie robia jak kopiujea zachod, przyjoklad nie obchodzilas Walentynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość No pewnie lepiej wysłać faceta, jak jesteście takie mądre to sobie jajowody podwiążcie" Tego u nas nie mozna zrobic ot tak sobie . Druga sprawa ze wazketomia jest bezpieczniejsza dla faceta niz podwiązanie jajowodów u kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tak w ofgole mozna no byla na ten temat sonda uliczna nawet interesujace ale do kitu wypowiedzi byly :) www.youtube.com/watch?v=1FT_YcldLa4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że nie obchodziłam walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie wysłała swojego na wazektomię bo nie usmiecha mi się truć tabsami lub nosić świństwo typu spirala (nosiłam dwa lata). Gumki są niewygodne i śmierdzą gumą więc jak mój chce naturalnego seksu to musi coś ze sobą zrobić bo ja tabletek nie toleruję a spirali nosić nie mogę. Mój nie chce sobie krzywdy robić więc namawia mnie na łagodniejsze tabletki. Efekt jest Taki że seks jest rzadko a jeżeli już to tylko z gumce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego Ty nie podwiążesz sobie jajników?? Będziesz chłopa sterylizować!! Głupia kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW są inne metody antykoncepcji. Nie trzeba się wcale "truć" tabletkami. Krążki bardzo dobrze się sprawdzają. Nie możesz nikogo zmusić żeby się okaleczył!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazektomia nie jest żadnym okaleczeniem. W szczęśliwym związku, gdzie są już dzieci i pewność, że kolejnych się nie chce mieć to rozwiązanie idealne. A argumenty typu, a co jeśli ja umrę a mój mąż będzie chciał sobie zrobić dziecko z inną kobietą.. słabo do mnie przemawiają. Chociażby z tej przyczyny, że w większości klinik w Polsce jednym z warunków do przeprowadzenia tego zabiegu jest posiadanie dzieci. Więc jeśli kobieta umrze to znaczy, że facet i tak będzie już miał kim się opiekować w nowym związku, bez potrzeby płodzenia nowych istot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż sam zaproponował, że podda się wazektomii, stwierdził, że już dość się trułam tabletkami. Mamy dwoje dzieci, więcej nie planujemy Zabieg miał w czerwcu 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam co najmniej 3 przypadki, kiedy kobiety zaszly w niechciana ciaze juz po tym, jak ich mezowie poddali sie wazektomii. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie 100% pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w USAco 2 kobieta ma podwiązane jajowody, dlaczego nie pójdziecie ich śladem, jeśli tak bardzo nie chcecie mieć dzieci? a poza tym, co tu robicie, nie ma leszego pomyslu na spedzenie wieczoru? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fdeee Mój mąż sam zaproponował, że podda się wazektomii, stwierdził, że już dość się trułam tabletkami. Mamy dwoje dzieci, więcej nie planujemy Zabieg miał w czerwcu 2013. xxx gdzie w Polsce można ten zabieg zrobić LEGALNIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazektomia jest w Polsce legalna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego wazektomia jest w Polsce legalna i podwiązanie jajowodów już nie? (W Polsce artykuł 156 Kodeksu Karnego nakłada karę od roku do 10 lat więzienia dla osoby wykonującej zabieg podwiązywania jajowodów. Prawo określa go przestępstwem związanym z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, przez pozbawienie człowieka zdolności płodzenia. Karany jest lekarz, który zabieg wykonał, a nie kobieta, która o niego prosiła. ) DLACZEGO ZNOWU FACECI MOGĄ ROBIĆ ZE SWOIM CIAŁEM CO CHCĄ A KOBIETY NIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na kafe jest szeroko opisany temat wazektomii i adresy klinik.czytalam ze jakas nie iecka polecali,ze koszt podobny do polskiej prywatnej ale standard kliniki wyzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz zapytam: DLACZEGO FACECIE MOGĄ A KOBIETY NIE??? czy to wg was sprawiedliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy 3 dzieci, namawialam meza ale nic z tego, , dziwne bo to tak jakby chcial dziecko z inna kobieta kiedys,ostatecznie za kilka lat ja podwiaze jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podwiążesz, bo to nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu gdzie mieszkam jest legalne, wiecej nie chce dzieci nawet gdybym rozstala sie z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż robił u dr Nowaka w Toruniu (klinika nowak&nowak) koszt 2000zł, w Warszawie i kilku innych miastach robi dr Siwik, ale ma sporo złych opinii. Jest temat na kafeterii poczytaj htt p://f.kafeteria.pl/8888 te mat.ph888p?id_p=324 6799 (wykasuj spację i 8, bo uznaje mi za spam) U nowaka facet musi przekroczyć określony wiek i mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko ale macie problem,my z mezem uzywamy prezerwatyw,jasne ze jest troche gorzej niz bez,szczegolnie dla meza ale wazniejsze jest dla niego moje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazektomia super - bo dlaczego antykoncepcja to głównie problem kobiety? To ona się musi zabezpieczać, faceci nawet gumek nie chcą często stosować, a kobiety kretynki daly się wkręcić i teraz mają. Niech faceci też zaczną być odpowiedzialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzoneee
Aż zęby bolą, jak się widzi ten ciemnogród. Może sgenci od Rydzyka tu grasują? W. jest pospolita na całym cywilizowanym bświecie. I nie trzeba jechać do Ameryki,,wystarczą Niemcy, Czechy, Słowacja. Tam jest za 800 zł. W Anglii płaci kasa chorych. W naszym bagienku pokątnie 2000, ale ja zrobiłem i jesteśmy z żoną szczęśliwi. Jak facet odmawia, to albo ma ochotę wymienić kobietę na młodszy model, albo idiota myśli, że płeć mu się zmieni. W obu przypadkach należy mu się kopa w d. Dla jasności: to jest prostsze, niż wizyta u dentysty. Ja wiem, do dentysty teź niektórzy nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my używamy końcówek od rękawiczek gumowych a potem je pierzemy po seksie jesteśmy eko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chciala zeby moj zrobil taki zabieg ja sie nacierpialam juz przy porodzie wiecej dzieciakow nie chce wystarczy jedno kore drze jape calymi dniami tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo "baby są jakieś inne" W -rozwiązuje problem aborcji... chociaż częściowo. Plus trucie tabsami powikłania spiralowe ..ale ale -zobaczcie ile firmy farmaceutyczne stracą ...ile kasy stracą ginowie.... TU JEST UKRYTE CZEMU JEST NIEPOPIERANA. I jeszcze -skończy sie wrabianie faceta w bachora "kukułkę". Same plusy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet 40 lat to za chwilę was 30 letnie baby kopnie w d**ę i do młodszej poleci zrobić dziecko i ślub brać więc nie w głowie mu takie zabiegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×