Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy rezerwowaliście lokal na chrzciny?

Polecane posty

Gość gość

Uważam, że powinno się zamawiać po narodzinach dziecka, ale czy na pewno? Jeszcze nie urodziłam, chrzest i chrzciny chciałabym aby były w sierpniu lub wrześniu. Kiedy rezerwować? Nie chcę później mieć problemu. Lokal właściwie jeden przypadł mi do gustu i miałabym problem ze znalezieniem kolejnego. Najpierw zamawiać lokal czy chrzest w kościele? Czy ksiądz może powiedzieć, że na danej mszy "nie ma miejsc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1224
najlepiej zarezerwowac 3 lata wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może najpierw urodź a potem chrzcij,co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot,leniwiec.....ja mam bliźnięta i robiłam w domu. Tak też się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz się czy żalisz? jak ktoś ma kasę i nie chce robić bajzlu w domu to jego sprawa, nie zawiść matko polko od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1224
wg mnie chrzczone dziecko lepiej bedzie sie czulo w domu niz lokalu...no ale to sprawa indywidualna rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ok miesiąc wcześniej. Tylko że ja chrzciłam na swoim ślubie (braliśmy ślub w niedziele) Najpierw załatwiłam kościół, za 2 dni pojechałam również do mojego ulubionego lokalu-inny nie wchodził w grę. Robiliśmy tam przyjęcie po cywilnym i każdy był zadowolony. Co do koleżanki od bliźniaków. Widzisz ja wolę pójść do lokalu zapłacić 50 zł/os pójść z torebeczką, potem wyjść i nie myśleć o myciu naczyń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noworodek powinien w domu leżeć a nie być ciąganym po knajpach! Po co robić wesele z chrzcin? Kawa i ciastko dla najbliższej rodziny powinny wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możecie normalnie odpowiadać? Nie pytam o chrzciny w domu więc niech te osoby się nie wypowiadają. Widocznie są powody, dla których wybrałam lokal i to o niego pytam. Dziecko chcę ochrzcić malutkie, około 1,5- 2 miesięczne, dlatego pytam, nie wiem czy np miesiąc wcześniej wystarczy.... i proszę o podpowiedź a nie złośliwe komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech robi w lokalu....dzieciak złapie wirusów na takim spędzie w obcym miejscu to siądzie na d...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbliższa rodzina moja i męża to 30 osób- stać nas na chrzciny w restauracji, więc dlaczego miałabym się z tym męczyć w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiikaaaa
Ale autorka wybrała chrzciny w lokalu, więc nie mówcie, gdzie powinno być w tym czasie jej dziecko :/ Pytanie było inne. Ja rezerwowałam około tydzień po urodzeniu. Dziecko miało 2 miesiące jak było chrzczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź pytać do lokalu jak i kiedy rezerwować,czy jest popyt i już jakieś rezerwacje. Zorientuj się i ewentualnie rezerwuj po co się pytasz bab na forum,skoro i tak zrobisz jak uważasz. Proste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do domu to goście nie zniosą tych "wirusów" ? Nie przesadzajcie, najlepiej zamknąć dziecko i nigdzie się nie ruszać. Ja ze swoim wszędzie chodziłam i jakoś mi nie choruje. Myślę, że rezerwacja 2 miesiące wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święte lolitki się znalazły dzieci chrzczą , a na forum potem wyzywają od najgorszych innych ludzi weźcie wpierw się zastanówcie jak się zachować w stosunku do innych potem chrzcijcie wasze dzieci, i uczcie ich szacunku do ludzi tępe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz chrzcić sierpień-wrzesień więc popyt jest. Proponuje Ci zrobić tak: Pojedź do lokalu porozmawiaj z właścicielem. Moim zdaniem ksiądz robić problemu nie będzie. To ja od ślubu z chrzcinami. Dziecko było chrzczone prawie rok temu, nie zachorowało po tym, każdy kto będzie się zastanawiał czy to połączyć-polecam. Z tym że my nie robiliśmy wesela, większość gości nie wiedziało, że ślub będzie. Dla przerażonych to wygląda tak: Jest normalna msza tj na ślubie kościelnym u nas trwała tyle co zwykła msza. Potem chrzest. Czasowo wyglądało to tj na normalnej mszy. Ale to nie o tym temat. Także Autorko-pojedź do lokalu pogadaj z właścicielem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rezerwowałam około 2 miesięcy przed chrztem . I moje dziecko nie załapało żadnego wirusa a co do miejsca to ja tam też wole iść i przyjść jak gość a nie spędzić tydzień przy garach i jeszcze mieć gości na podłodze po usadzanych bo nie mam ogromnego salonu. Mamo bliźniaków i jeszcze powiedz że wszystko sama naszykowałaś i byłaś perfekcyjnie umalowana uczesana i twoja matka i teściowa palca nie przyłożyły do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.58- no i odezwała się kulturalna katoliczka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezerwacja lokalu na chrzciny u mnie odbyła się na mniej więcej 2 do 3 miesięcy wcześniej. Organizowałam samą imprezę w http://www.parkrodzinka.pl/ tak żeby moi goście mogli przyjść wspólnie z dziećmi. Moim zdaniem warto, chociaż coraz trudniej u nich o wolne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LudwikaKaleta
Hej :) Lokal najlepiej rezerwować min. miesiąc wcześniej ( w popularnych lokalach zdecydowanie wcześniej). Jeśli jednak potrzebujesz terminu na już, to zadzwoń do ekipy z portalu www.ChrzcinyiKomunie.pl . Oni BEZPŁATNIE pomogą znaleźć idealne miejsce na Chrzciny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej rezerwować jakieś pół roku wcześniej. Bardzo pomocna stronka http://chrzcinyikomunie.pl/ Lokale na terenie całej Polski :) Można porównać ceny jakie oferują, menu itp :) Ja korzystałam wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Najpierw poszłam z mężem do kościoła zapytać jakie są terminy? Okazało się że nie ma z tym problemu.Tydzień przed chrzcinami zamówiliśmy chrzest, umówiliśmy chrzestnych.Lokal zamówilismy 2 miesiące wcześniej przed chrzcinami.Mieszkamy w duzym mieście i jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że jakieś 3 miesiące wystarcza, faktycznie ja rówiez polecam ta stronkę http://chrzcinyikomunie.pl/ Można tam zadzwonić i oni pomagają w znalezieniu lokalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie od siebie strone z której sami skorzystaliśmy https://chrzcinyikomunie.pl/ , gwarantuje że znajdziecie coś dla siebie, a nawet jeśli będziecie mieć wachania, ta strona oferuje bezpłatną pomoc w wybraniu odpowiedniej dla siebie sali/restauracji :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale. Nie chrzciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokal trzeba zarezerwować jak najszybciej. Mi w tym pomogła stronka https://chrzcinyikomunie.pl/ zadzwoniłam i otrzymałam bezpłatną pomoc w szukaniu lokali z wolnymi terminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny zajrzyj tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×